فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های آبان عسکری

دانلود فیلم و سریال های آبان عسکری
5 از 5 (1 رأی)

آبان عسکری، بازیگر، تهیه کننده سینما و تلویزیون است و در آثاری همچون سریال تلویزیونی حوالی پاییز، روزگار و فیلم سینمایی شنای پروانه حضور داشته است.

دانلود فیلم و سریال های آبان عسکری با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های آبان عسکری

پوستر فیلم شنای پروانه

خلاصه داستان: داستان زنی به نام پروانه(طناز طباطبایی) در حین شنا در استخر در فضای مجازی منتشر میشود. حالا هاشم شوهر پروانه(امیر آقایی) و برادرش حجت(جواد عزتی) به دنبال انتقام گرفتن از کسی که این فیلم را منتشر کرده هستند اما ...

بازیگران: جواد عزتی - طناز طباطبایی - امیر آقایی - پانته آ بهرام - علی شادمان - نیره فراهانی - مهدی حسینی نیا - ایمان صفا - مه لقا باقری - آبان عسکری - نادر شهسواری - ناهید مسلمی - بهروز پناهنده

کارگردان: محمد کارت | نویسنده: محمد کارت - حسین امیری دوماری - پدرام پورامیری | تهیه کننده: رسول صدرعاملی

لیست فیلم و سریال های آبان عسکری

در این صفحه لیست فیلم و سریال های آبان عسکری برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های آبان عسکری

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های آبان عسکری را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های آبان عسکری

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های آبان عسکری را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های آبان عسکری

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های آبان عسکری را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.