دانلود فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

دانلود فیلم و سریال های آرمین رحیمیان
5 از 5 (1 رأی)

آرمین رحیمیان(متولد ۱۸ دی ۱۳۷۲) بازیگر سینما و تلویزیون است وی در آثاری همچون فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد فعالیت داشته است.

دانلود فیلم و سریال های آرمین رحیمیان با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

پوستر فیلم شبی که ماه کامل شد

خلاصه داستان: شبی که ماه کامل شد روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد...

بازیگران: الناز شاکردوست - هوتن شکیبا - فرشته صدرعرفایی - شبنم مقدمی - پدرام شریفی - فرید سجادی حسینی - امین میری - بانیپال شومون - آرمین رحیمیان

کارگردان: نرگس آبیار | نویسنده: نرگس آبیار - مرتضی اصفهانی | تهیه کننده: محمدحسین قاسمی

لیست فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

در این صفحه لیست فیلم و سریال های آرمین رحیمیان برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های آرمین رحیمیان را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.