فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

دانلود فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا
5 از 5 (1 رأی)

ابراهیم حاتمی‌کیا (زاده ١ مهر ۱۳۴۰، تهران) کارگردان، نویسنده، تدوینگر، بازیگر و فیلمبردار سینما است.

ابراهیم حاتمی‌کیا تاکنون نامزد دریافت ۶۸ جایزه داخلی و بین‌المللی شده که از آن تعداد، برنده ۳۹ جایزه شده‌ است. جایزه‌هایی چون سیمرغ بلورین و تندیس زرین از جمله آنهاست.

دانلود فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

پوستر فیلم خروج

خلاصه داستان: این فیلم داستان گروهی از کشاورزان روستایی را روایت می‌کند که شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانهٔ زمین‌های کشاورزی آنها می‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می‌گردد. آنها پس از آن که از طریق مسئولین سد، دهیار، بخشدار و امام جمعه موفق به حل مشکل‌شان نمی‌شوند، تصمیم می‌گیرند که نزد رئیس‌جمهور بروند و مشکل‌شان را با او در میان بگذارند. این گروه با تراکتور از روستای خود به سمت تهران عازم می‌شوند و طولی نمی‌کشد که خبر سفر آنها در تمام رسانه‌ها پخش می‌شود و این موضوع باعث ایجاد محبوبیت و مشکلاتی برای آنها می‌گردد...

بازیگران: فرامرز قریبیان - پانته آ پناهی ها - جهانگیر الماسی - گیتی قاسمی - محمدرضا شریفی نیا - مهدی فقیه - سام قریبیان - محمد فیلی - آتش تقی پور - اکبر رحمتی - فرزاد حسنی - رامین پورایمان - محسن صادقی نسب - کامبیز دیرباز

کارگردان و نویسنده: ابراهیم حاتمی کیا | تهیه کننده: حبیب والی نژاد

لیست فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

در این صفحه لیست فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های ابراهیم حاتمی کیا را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.