دانلود فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

دانلود فیلم و سریال های احمد ساعتچیان
5 از 5 (1 رأی)

احمد ساعتچیان (زاده ۱۱ مهر ۱۳۵۱، تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار احمد ساعتچیان می‌توان به بازیگری در سریال مدار صفر درجه، سریال مرگ تدریجی یک رؤیا و فیلم اینجا بدون من اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های احمد ساعتچیان با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

پوستر فیلم مغز استخوان

خلاصه داستان: بهار (پریناز ایزدیار) پسرش دچار سرطان شده و دکترها همه راهها رو رفتن و هیچ راهی برای درمان این بچه غیر از استفاده از بانک خون بند ناف باقی نمونده و این در حالیه که بهار از همسرش جدا شده و با همسر فعلیش حسین بُداغی با بازی بابک حمیدیان زندگی میکنه از طرفی پدر پیام با بازی جوادعزتی به جرم قتل و تجاوز تا یکماه دیگه اعدام میشه بهار نهایتا برای بدنیا آوردن بچه جدید مجبور میشه علیرغم میل قلبی خودش و همسرش از همسرش جدابشه تا بتونه با پدر پیام ازدواج کنه و...

بازیگران: نوید پورفرج - جواد عزتی - پریناز ایزدیار - بابک حمیدیان - بهروز شعیبی - سید علیرضا میرسالاری - احمد ساعتچیان

کارگردان: حمیدرضا قربانی | نویسنده: علی زرنگار | تهیه کننده: حسن پورمحمدی

لیست فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

در این صفحه لیست فیلم و سریال های احمد ساعتچیان برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های احمد ساعتچیان را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.