فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

دانلود فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی
5 از 5 (1 رأی)

محمدحسین رحیم‌خانی (زاده ۱۳۲۲) بازیگران است. اولین تجربه سینمایی اش فیلم پیش‌ کسوت در سال ۱۳۵۵ بود.

دانلود فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

پوستر فیلم رگ خواب

خلاصه داستان: مینا بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکانی می‌گردد. در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می‌کند آشنا می‌شود. کامران سرپناهی به او می‌دهد. مینا تحت تأثیر حمایت‌ها و محبت‌های کامران به او دل می‌بازد، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقه‌مند است. روزها از پس هم می‌گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی‌شود و اوج می گیرد.اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد..

بازیگران: لیلا حاتمی - کوروش تهامی - الهام کردا - لیلا موسوی - خسرو بامداد - اصغر پیران - غزاله جزایری - بهزاد رحیم خانی - بامداد نعمت‌الله

کارگردان و تهیه کننده: حمید نعمت الله | نویسنده: معصومه بیات

لیست فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های بهزاد رحیم خانی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.