دانلود فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

دانلود فیلم و سریال های جهانگیر الماسی
5 از 5 (1 رأی)

جهانگیر الماسی(زاده ۱۳۳۴، تهران) کارگردان، نویسنده و بازیگر تلویزیون و سینما است. از مهم‌ترین آثار جهانگیر الماسی می‌توان به بازیگری در سریال در چشم باد، سریال پس از باران و سریال هزار دستان اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های جهانگیر الماسی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود گیسو

دانلود سریال گیسو

دانلود قسمت 7

دانلود ملکه گدایان

دانلود سریال ملکه گدایان

دانلود قسمت 15

دانلود هیولا: دراکولا

دانلود سریال هیولا: دراکولا

دانلود قسمت 4

دانلود می خواهم زنده بمانم

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

دانلود قسمت 8

دانلود هفت خان

دانلود سریال هفت خان

دانلود قسمت 3

دانلود سیاوش

دانلود سریال سیاوش

دانلود قسمت 11

فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

پوستر فیلم خروج

خلاصه داستان: این فیلم داستان گروهی از کشاورزان روستایی را روایت می‌کند که شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانهٔ زمین‌های کشاورزی آنها می‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می‌گردد. آنها پس از آن که از طریق مسئولین سد، دهیار، بخشدار و امام جمعه موفق به حل مشکل‌شان نمی‌شوند، تصمیم می‌گیرند که نزد رئیس‌جمهور بروند و مشکل‌شان را با او در میان بگذارند. این گروه با تراکتور از روستای خود به سمت تهران عازم می‌شوند و طولی نمی‌کشد که خبر سفر آنها در تمام رسانه‌ها پخش می‌شود و این موضوع باعث ایجاد محبوبیت و مشکلاتی برای آنها می‌گردد...

بازیگران: فرامرز قریبیان - پانته آ پناهی ها - جهانگیر الماسی - گیتی قاسمی - محمدرضا شریفی نیا - مهدی فقیه - سام قریبیان - محمد فیلی - آتش تقی پور - اکبر رحمتی - فرزاد حسنی - رامین پورایمان - محسن صادقی نسب - کامبیز دیرباز

کارگردان و نویسنده: ابراهیم حاتمی کیا | تهیه کننده: حبیب والی نژاد

لیست فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های جهانگیر الماسی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های جهانگیر الماسی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.