فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

دانلود فیلم و سریال های سیاوش طهمورث
5 از 5 (1 رأی)

حسن طهمورث‌نیا مشهور به سیاوش طهمورث (زاده ۳ اسفند ۱۳۲۵، تهران)، بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار سیاوش طهمورث می‌توان به بازیگری در سریال نابرده رنج، سریال زیر تیغ و سریال شاه شکار اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های سیاوش طهمورث با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

پوستر فیلم معکوس

خلاصه داستان: داستان مردی است که در تصادفی همسرش را از دست داده و متهم شناخته شده و به زندان رفته و ضمن اینکه موظف به پرداخت دیه همسرش شده، پسرش را هم از دست داده است و به خانواده همسرش به‌اجبار قانون واگذار کرده…

بازیگران: اکبر زنجانپور - بابک حمیدیان - علیرضا کمالی - شهرام حقیقت دوست - لیلا زارع - پروانه معصومی - سیاوش طهمورث - مریم عباس زاده

کارگردان و نویسنده: پولاد کیمیایی | تهیه کننده: مسعود کیمیایی

لیست فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

در این صفحه لیست فیلم و سریال های سیاوش طهمورث برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های سیاوش طهمورث را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.