دانلود فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

دانلود فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار
5 از 5 (1 رأی)

علیرضا جلالی‌تبار زاده (۲۱ اردیبهشت ۱۳۵۷، تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است.

از مهم‌ترین آثار علیرضا جلالی‌تبار‌ می‌توان به بازیگری در سریال سه شنبه شب، سریال راستش را بگو و سریال راز پنهان اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

پوستر فیلم اولین امضاء برای رعنا

خلاصه داستان: داستان‌نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده‌است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که 6 ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده‌است اما هیچ‌کدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد.

بازیگران: علیرضا جلالی تبار - محمدرضا هدایتی - شهین تسلیمی - شهرزاد کمال زاده - فلور نظری - شقایق رهبری - نادر نادرپور - محسن عبداللهیان

کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: علی ژکان

لیست فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

در این صفحه لیست فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های علیرضا جلالی تبار را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.