دانلود فیلم و سریال های علی ژکان

دانلود فیلم و سریال های علی ژکان
5 از 5 (1 رأی)

علی ژکان(متولد ۱۳۲۹، تهران) نویسنده سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار علی ژکان می‌توان به فعالیت در فیلم چهره به چهره، عیسی می آید و سایه به سایه اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های علی ژکان با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های علی ژکان

پوستر فیلم اولین امضاء برای رعنا

خلاصه داستان: داستان‌نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده‌است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که 6 ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده‌است اما هیچ‌کدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد.

بازیگران: علیرضا جلالی تبار - محمدرضا هدایتی - شهین تسلیمی - شهرزاد کمال زاده - فلور نظری - شقایق رهبری - نادر نادرپور - محسن عبداللهیان

کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: علی ژکان

لیست فیلم و سریال های علی ژکان

در این صفحه لیست فیلم و سریال های علی ژکان برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های علی ژکان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های علی ژکان را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های علی ژکان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های علی ژکان را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های علی ژکان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های علی ژکان را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.