دانلود فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

دانلود فیلم و سریال های غلامحسین لطفی
5 از 5 (1 رأی)

غلامحسین لطفی (زاده ۲۳ آبان ۱۳۲۸، قزوین) بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار غلامحسین لطفی می‌توان به بازیگری در سریال خانه به‌دوش، پژمان و بچه‌های نسبتا بد اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های غلامحسین لطفی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

پوستر فیلم خفگی

خلاصه داستان: صحرا مشرقی پرستار یک بیمارستان روانی است. مسعود سازگار همسرش را که ظاهرا دیوانه شده در این بیمارستان بستری می کند. صحرا مشرقی وقتی با همسر مسعود آشنا می شود، پی به حقایقی عجیب از زندگی آنها می برد و ناخواسته وارد ماجراهایی می شود...

بازیگران: نوید محمدزاده - الناز شاکردوست - پولاد کیمیایی - ماهایا پطروسیان - پردیس احمدیه - غلامحسین لطفی - احسان امانی - اسدالله یکتا

کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: فریدون جیرانی

لیست فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های غلامحسین لطفی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های غلامحسین لطفی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.