دانلود فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

دانلود فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده
5 از 5 (1 رأی)

فرخنده فرمانی‌زاده (زاده ۱۴ اسفند ۱۳۲۹، قائمشهر) بازیگر است.

از مهم‌ترین آثار فرخنده فرمانی‌زاده می‌توان به بازیگری در سریال لیسانسه‌ ها، سریال لیسانسه‌ها 2 و سریال من یک مستاجرم اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

پوستر فیلم هزارتو

خلاصه داستان: بردیا پسربچه ای است که گم شده و پدرش (شهاب حسینی) هراسان در حال دویدن در خیابان است و این مسئله را به پلیس اطلاع می دهد که فرزندش گم شده. این موضوع باعث ورود افراد دیگری به ماجرا می شود و...

بازیگران: شهاب حسینی - ساره بیات - غزال نظر - پژمان جمشیدی - فریبا جدیکار - علیرضا ثانی فر - مریم معصومی - شیرین یزدان بخش - مهسا باقری - فرخنده فرمانی زاده - حسین فلاح - محسن مروی - علی برقی

کارگردان: امیرحسین ترابی | نویسنده: امیرحسین ترابی - طلا معتضدی | تهیه کننده: سپهر سیفی

لیست فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

در این صفحه لیست فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های فرخنده فرمانی زاده را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.