دانلود فیلم و سریال های مارین ون هولک

دانلود فیلم و سریال های مارین ون هولک
5 از 5 (1 رأی)

مارین ون هولک (Marene Van Holk) بازیگر است. او را با نام مارین میلر هم می شناسند. مارین ون هولک در فیلم سینمایی سمفونی نهم، در سریال شاهد خاموش و در فیلم تلویزیونی تامی کوپر بازی کرده است.

دانلود فیلم و سریال های مارین ون هولک با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های مارین ون هولک

پوستر فیلم سمفونی نهم

خلاصه داستان: راحیل یک جراح است و همسرش را در حین عمل جراحی از دست داده‌است. او تصمیم می‌گیرد تا جنازه همسرش را بدزدد و او را طبق وصیتش در یک روستای دور افتاده، در کنار پدر و مادرش به خاک بسپارد، کاری که خانواده همسر با آن موافق نیست. راحیل در میانه راه با ملک الموت روبرو می‌شود و می‌فهمد که دیگر فرصتی برای انجام خواسته همسرش ندارد. اما ملک الموت به جای قبض روح راحیل، عاشق او می‌شود و …

بازیگران: حمید فرخ نژاد - ساره بیات - مهرداد صدیقیان - هدی زین العابدین - محمدرضا فروتن - مارین ون هولک - علیرضا کمالی - پژمان بازغی - حمیدرضا مولانا - علیرضا کمالی

کارگردان: محمدرضا هنرمند | نویسنده: محمدرضا هنرمند - حامد افضلی | تهیه کننده: زینب تقوایی

لیست فیلم و سریال های مارین ون هولک

در این صفحه لیست فیلم و سریال های مارین ون هولک برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های مارین ون هولک

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های مارین ون هولک را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های مارین ون هولک

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های مارین ون هولک را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های مارین ون هولک

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های مارین ون هولک را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.