دانلود فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

دانلود فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان
5 از 5 (1 رأی)

ماهایا پطروسیان (زاده ۱۳ دی ۱۳۴۸، تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است. ماهایا پطروسیان در فیلم‌ هایی نظیر پیشنهاد پنجاه میلیونی، زن بدلی، خواب لیلا، تاکسی نارنجی و ازدواج در وقت اضافه حضور داشته است.

دانلود فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

پوستر فیلم خفگی

خلاصه داستان: صحرا مشرقی پرستار یک بیمارستان روانی است. مسعود سازگار همسرش را که ظاهرا دیوانه شده در این بیمارستان بستری می کند. صحرا مشرقی وقتی با همسر مسعود آشنا می شود، پی به حقایقی عجیب از زندگی آنها می برد و ناخواسته وارد ماجراهایی می شود...

بازیگران: نوید محمدزاده - الناز شاکردوست - پولاد کیمیایی - ماهایا پطروسیان - پردیس احمدیه - غلامحسین لطفی - احسان امانی - اسدالله یکتا

کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: فریدون جیرانی

لیست فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

در این صفحه لیست فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های ماهایا پطروسیان را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.