دانلود فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

دانلود فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی
5 از 5 (1 رأی)

ماه‌چهره خلیلی (۲۵ دی ۱۳۵۵ – ۱۷ مرداد ۱۳۹۹) بازیگر سینما و تلویزیون بود. از مهمترین آثار ماه‌ چهره خلیلی زاده میتوان به سریال تلویزیونی مختارنامه، در چشم باد و کلاه پهلوی اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

پوستر فیلم یادم تو را فراموش

خلاصه داستان: براساس داستانی واقعی از زندگی فوتبالیست مشهور ایران ساخته شده است. دامون مربی بر کنار شده یکی از باشگاه‌های پرطرفدار با دختری که سال‌ها پیش با او ارتباط داشته روبه‌رو می‌شود...

بازیگران: حسین یاری - میترا حجار - ماه چهره خلیلی - مازیار فلاحی - بیتا عطشانی - غزل یگانگی - آزاده مهدی زاده - خشایار راد

کارگردان و تهیه کننده: علی عطشانی | نویسنده: پیمان عباسی

لیست فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های ماه چهره خلیلی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.