فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

دانلود فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا
5 از 5 (1 رأی)

ملیکا شریفی‌نیا (زاده ۲۱ شهریور ۱۳۶۵، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. ملیکا شریفی نیا در آثار همچون فیلم سینمایی مهمان مامان و دایره زنگی و سریال آشپزباشی فعالیت داشته است.

دانلود فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

پوستر فیلم خرگیوش

خلاصه داستان: فیلم خرگیوش درباره مردی به نام آرش (بابک حمیدیان) است. پدر آرش بیمار است و برای همین به خارج از کشور رفته‌است. دوستان او بابک (سیامک انصاری) و بهنود (جواد عزتی) برای اینکه او افسرده نشود قرص‌های شادی مصرف می‌کنند و ...

بازیگران: جواد عزتی - بابک حمیدیان - سیامک انصاری - مینا ساداتی - پانته آ سیروس - همایون ارشادی - امید روحانی - ملیکا شریفی نیا - مانیا علیجانی

کارگردان و نویسنده: مانی باغبانی | تهیه کننده: حبیب اسماعیلی

لیست فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

در این صفحه لیست فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های ملیکا شریفی نیا را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.