دانلود فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

دانلود فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور
5 از 5 (1 رأی)

مهتاب نصیرپور (زاده ۲۹ آذر ۱۳۴۴) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. برای نخستین بار در سال ۱۳۶۵ با نمایش حادثه در صبح پاییزی پا به صحنه تئاتر گذاشت.

مهتاب نصیرپور همچنین در سال ۱۳۷۰ بازی در سینما را با فیلم مسافران تجربه کرد. فعالیت مهتاب نصیرپور در تلویزیون نیز از سال ۱۳۶۸ با سریال آلبوم خانوادگی آغاز شد.

دانلود فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

پوستر فیلم آستیگمات

خلاصه داستان: مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند...

بازیگران: محسن کیایی - باران کوثری - مهتاب نصیرپور - نیکی کریمی - حسین پاکدل - سیامک صفری - بهنوش بختیاری - هادی حجازی‌فر - حسام محمودی - شیدا یوسفی - محمد شاکری - عرفان برزین

کارگردان و تهیه کننده: مجیدرضا مصطفوی | نویسنده: پیام کرمی

لیست فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

در این صفحه لیست فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های مهتاب نصیرپور را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.