دانلود فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

5 از 5 (1 رأی)

مهدی عامل هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون است وی در فیلم امیر حضور داشته است.

دانلود فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

پوستر فیلم امیر

خلاصه داستان: علی در جست و جوی همسر سابق و پسرش به تهران می‌آید. امیر علیرغم مشکلات خانوادگی در تلاش است تا به روش خود گرفتاری آدم‌های دور و برش را حل کند. یکی با کار، یکی با پول، یکی با زندگی، یکی هم با سیگار. همه خودشونو می‌کشن. فقط راه هاشون فرق می‌کنه...

بازیگران: میلاد کی مرام - سحر دولتشاهی - هادی کاظمی - مصطفی قدیری - بهدخت ولیان - روشنک سه قلعه‌گی - وحید منافی - آرتین گلچین - مهدی عامل هاشمی - مونا قاسمی - کسری محبوبی

کارگردان و نویسنده: نیما اقلیما | تهیه کننده: سیدضیاء هاشمی

لیست فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های مهدی عامل هاشمی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.