دانلود فیلم و سریال های نادر نادرپور

5 از 5 (1 رأی)

نادر نادرپور، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی دم سرد و اولین امضا برای رعنا فعالیت داشته است.

دانلود فیلم و سریال های نادر نادرپور با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های نادر نادرپور

پوستر فیلم اولین امضاء برای رعنا

خلاصه داستان: داستان‌نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده‌است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که 6 ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده‌است اما هیچ‌کدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد.

بازیگران: علیرضا جلالی تبار - محمدرضا هدایتی - شهین تسلیمی - شهرزاد کمال زاده - فلور نظری - شقایق رهبری - نادر نادرپور - محسن عبداللهیان

کارگردان، نویسنده و تهیه کننده: علی ژکان

لیست فیلم و سریال های نادر نادرپور

در این صفحه لیست فیلم و سریال های نادر نادرپور برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های نادر نادرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های نادر نادرپور را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های نادر نادرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های نادر نادرپور را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های نادر نادرپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های نادر نادرپور را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.