فیلم و سریال های محبوب بین کاربران

دانلود فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

دانلود فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق
5 از 5 (1 رأی)

نیلوفر خوش‌خلق (زاده ۲۴ خرداد ۱۳۵۱) بازیگر تلویزیون و سینما است. از مهم‌ترین آثار نیلوفر خوش‌خلق می‌توان به بازیگری در سریال خوب، بد، زشت و کلاه پهلوی و فیلم دایره زنگی و سال دوم دانشکده من اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

پوستر فیلم سال دوم دانشکده من

خلاصه داستان: مهتاب و آوا دانشجویان سال دوم دانشکده هستند که به اتفاق تعدادی دیگر از همکلاسی‌هایشان برای یک سفر چند روزه دانشجویی از تهران به اصفهان می‌روند...

بازیگران: سها نیاستی - فرشته ارسطویی - علی مصفا - پدرام شریفی - ویشکا آسایش - بابک حمیدیان - شیوا خسرومهر - علیرضا استادی - شقایق فراهانی - افشین هاشمی - مریم بوبانی - نیلوفر خوش خلق

کارگردان: رسول صدرعاملی | نویسنده: پرویز شهبازی | تهیه کننده: مسعود ردایی

لیست فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

در این صفحه لیست فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های نیلوفر خوش خلق را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.