دانلود فیلم و سریال های نیوشا علیپور

دانلود فیلم و سریال های نیوشا علیپور
5 از 5 (1 رأی)

نیوشا علیپور (متولد تیرماه 1390، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار نیوشا علیپور می‌توان به بازیگری در سریال بچه مهندس و فیلم قصر شیرین اشاره کرد.

دانلود فیلم و سریال های نیوشا علیپور با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های نیوشا علیپور

پوستر فیلم قصر شیرین

خلاصه داستان: جلال مرادی 42 ساله در طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می رود، پس از دو سال به شهرش باز می‌گردد زیرا که زنش دچار مرگ مغزی شده است...

بازیگران: حامد بهداد - محمد عسگری - ژیلا شاهی - اکبر آئین - آزاده نوبهار - محمد اشکان فر - یونا تدین - نیوشا علیپور - بابک لطفی خواجه پاشا

کارگردان و تهیه کننده: رضا میرکریمی | نویسنده: محسن قرایی - محمد داودی

لیست فیلم و سریال های نیوشا علیپور

در این صفحه لیست فیلم و سریال های نیوشا علیپور برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های نیوشا علیپور را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.