دانلود فیلم و سریال های هستی فرحی

دانلود فیلم و سریال های هستی فرحی
5 از 5 (1 رأی)

هستی فرحی، بازیگر سینما و تلویزیون است. وی در آثاری همچون سریال تلویزیونی به رنگ خاک و فیلم سینمایی چند می‌گیری گریه کنی 2 فعالیت داشته است.

دانلود فیلم و سریال های هستی فرحی با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

دسترسی سریع:

فیلم و سریال های هستی فرحی

پوستر فیلم نرگس مست

خلاصه داستان: داستان یک سازنده قدیمی تار است که در خانه اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می کنند، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش اساتید موسیقی ایران را گاه به جای آن ها تصور می کند و ما ترانه های ماندگار فارسی را از آن اساتید می شنویم...

بازیگران: مهدی پاکدل - میترا حجار - سعید پورصمیمی - سیامک صفری - هومن برق نورد - متین ستوده - بهنام قربانی - امیرحسین مدرس - نگار عابدی - مژگان اخلاقی - هستی فرحی - مهدی فرجوند

کارگردان و نویسنده: سیدجلال الدین دری | تهیه کننده: عبدالله اسفندیاری

لیست فیلم و سریال های هستی فرحی

در این صفحه لیست فیلم و سریال های هستی فرحی برای شما عزیزان جمع آوری شده است. با مراجعه به صفحه هر فیلم و سریال، امکان دانلود با لینک های مختلف و مشاهده اطلاعات، پوستر، تیزر و ... وجود دارد.

دانلود جدیدترین فیلم و سریال های هستی فرحی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "جدیدترین ها" جدیدترین فیلم و سریال های هستی فرحی را بر اساس تاریخ انتشار مشاهده کنید.

دانلود محبوبترین فیلم و سریال های هستی فرحی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "محبوبترین ها" محبوبترین فیلم و سریال های هستی فرحی را بر اساس امتیاز کاربران و تعداد نمایش مشاهده کنید.

دانلود برترین فیلم و سریال های هستی فرحی

میتوانید با زدن بر روی فیلتر "برترین ها" برترین فیلم و سریال های هستی فرحی را بر اساس امتیاز منتقدین و استقبال عموم مشاهده کنید.