';

دانلود فیلم خائن کشی

زمان پخش: بزودی

دانلود فیلم خائن کشی + ترافیک نیم بها و لینک مستقیم

دانلود فیلم خائن کشی نسخه کامل و بدون سانسور

دانلود فیلم ایرانی جدید "خائن کشی" مسعود کیمیایی

4.13 از 5 (16 رأی)

فیلم خائن کشی - پخش کننده ✔️فیلمجو | کارگردان: مسعود کیمیایی

بازیگران: امیر آقایی - سارا بهرامی - حمیدرضا آذرنگ - پانته آ بهرام - فرهاد آئیش - پولاد کیمیایی - مهران مدیری - اندیشه فولادوند - نرگس محمدی - الهام حمیدی - سام درخشانی - رضا یزدانی

خلاصه داستان: این فیلم زندگی مهدی بلیغ مشهورترین سارق و کلاهبردار ایرانی را به تصویر می‌کشد. بلیغ معروف‌ترین خلاف کار تهران بود؛ خلاف کاری که قصه‌هایش مشهور است و دست کم دو قصه او را تهرونی‌های قدیمی خیلی خوب می‌دانند. یکی از کلاهبردارانی که حتی کاخ دادگستری را هم فروخت!

زمان پخش فیلم خائن کشی متعاقبا اعلام میگردد.

پوستر فیلم خائن کشی

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

معرفی کامل فیلم خائن کشی

فیلم خائن کشی

فیلم خائن کشی

مسعود کیمیایی که سال گذشته با فیلم سینمایی «خون شد» در جشنواره فیلم فجر حاضر بود، مدتی است پیش‌تولید فیلم جدیدش را آغاز کرده است.

.پس از امیر آقایی و سارا بهرامی که به عنوان اولین بازیگران «خائن کشی» معرفی شدند، مهران مدیری هم حضورش در این فیلم قطعی شده تا در کنار این دو بازیگر ترکیبی متفاوت را تشکیل بدهند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «خائن‌کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی  پس از ۷۰ جلسه فیلمبرداری همزمان با روز ملی شدن صنعت نفت با ضبط صحنه های مربوط به مصدق و روزهای پس از ملی شدن صنعت نفت به پایان رسید. 

با خبر پایان فیلمبرداری این فیلم،  رضا یزدانی نیز به عنوان یکی دیگر از  بازیگران «خائن کشی» معرفی شد.رضا یزدانی بعد از همکاری در فیلم های حکم، رئیس، متروپل، محاکمه در خیابان  که به عنوان خواننده حضور داشته است «خائن کشی» اولین همکاری او به عنوان بازیگر با مسعود کیمیایی است.

طبق اعلام سازندگان ، در جریان فیلمبرداری فیلم «مسعود کیمیایی» کلیه پروتکل‌های بهداشتی رعایت شد و خوشبختانه هیچ‌کدام از گروه سازنده به کرونا مبتلا نشدند.

معرفی بازیگران فیلم خائن کشی

مهران مدیری در فیلم خائن کشی

مهران مدیری در فیلم خائن کشی

مهران مدیری در تازه ترین نقش آفرینی خود در فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی ایفای نقش میکند. این فیلم اولین همکاری او با این کارگردان می باشد.

مدیری کارگردان و بازیگر فیلم ها و سریال های کمدی می باشدکه از دهه هفتاد تاکنون در این عرصه فعالیت کرده است. با اینکه همه ی ما مهران مدیری را با کار های طنز او می شناسیم اما در چند سال اخیر در چند فیلم اجتماعی ایفای نقش کرده است خائن کشی تازه ترین آن ها می باشد.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی مهران مدیری به لینک های بالا مراجعه کنید.

امیر آقایی در فیلم خائن کشی

امیر آقایی در فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی ایفای نقش میکند. این فیلم اولین همکاری او با کیمیایی محسوب میشود. او در سال 1399 علاوه بر ایفای این نقش در سه فیلم دیگر نیز بازی کرده است و سال پرکاری را تجربه کرده است.

وی بازیگری در سینما و تلویزیون را به طور همزمان در سال 1380 آغاز کرده است او از همان ابتدا و از همان نقش های اولش توانسته نقش خود را چه در سینما و چه در بین مردم تثبیت کند او در این سال ها با کارگردان های با تجربه زیادی همکاری کرده است و نقش های درخشانی ایفا کرده.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی امیر آقایی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سارا بهرامی در فیلم خائن کشی

سارا بهرامی بازیگر خائن کشی تازه ترین فیلم ساخته مسعود کیمیایی می باشد. او با ایفای این نقش برای اولین بار با کیمیایی همکاری میکند.

بهرامی پیش از این در سال 1393 با حضور در فیلم سینمایی گیتا به کارگردانی مسعود مددی با حمیدرضا آذرنگ هم بازی شده است. فیلم خائن کشی تازه ترین همکاری این دو بازیگر می باشد.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی سارا بهرامی به لینک های بالا مراجعه کنید.

حمیدرضا آذرنگ در فیلم خائن کشی

حمیدرضا آذرنگ با حضور در فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی تازه ترین همکاری اش را با این کارگردان تجربه میکند. وی در سال 1395 نیز با بازی در فیلم سینمایی قاتل اهلی جلوی دوربین کیمیایی رفته است و این فیلم همکاری مجدد آن ها است.

وی همچنین در سال 1392 با نقش آفرینی در فیلم سینمایی بلوک 9 خروجی 2 ساخته علیرضا امینی با پانته آ بهرام همکاری کرده است در خلاصه این فیلم آمده است بعد از مرگ مادربزرگ، زن و شوهری که چند سال از جدایی‌شان می‌گذرد، برای بهبود و سلامت روحی دخترشان به مسافرت می‌روند. خائن کشی تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی حمیدرضا آذرنگ به لینک های بالا مراجعه کنید.

پانته آ بهرام در فیلم خائن کشی

پانته آ بهرام در فیلم خائن کشی

پانته آ بهرام در فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی نقش آفرینی میکند. وی از دهه 60 پا به عرصه بازیگری گذاشته است اما فعالیت هنری او در دهه نود به طور چشم گیری افزایش یافته است.

این فیلم اولین همکاری او با امیر آقایی نیست و وی پیش از این نیز با حضور در فیلم های شنای پروانه ساخته محمد کارت و کوچه بی نام ساخته هاتف علیمردانی با او هم بازی شده است. خائن کشی تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی پانته آ بهرام به لینک های بالا مراجعه کنید.

فرهاد آئیش در فیلم خائن کشی

فرهاد آئیش با نقش آفرینی در فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی برای اولین بار تجربه همکاری با این کارگردان را کسب میکند.

وی در سال 1393 با ایفای نقش در فیلم هیس، دختر ها فریاد نمی زنند ساخته پوران درخشنده نیز با امیر آقایی همکاری کرده این فیلم تازه ترین همکاری این دو بازیگر با یکدیگر پس از چند سال می باشد.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی فرهاد آئیش به لینک های بالا مراجعه کنید.

پولاد کیمیایی در فیلم خائن کشی

حضور پولاد کیمیایی در فیلم خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی تازه ترین همکاری او با این کارگردان محسوب میشود. وی در چندین فیلم مسعود کیمیایی حضور داشته است که از جمله مهمترین آن ها میتوان به جرم،متروپل و قاتل اهلی اشاره کرد.

وی همچنین با حضور در فیلم سینمایی قاتل اهلی محصول سال 1395 با حمیدرضا آذرنگ نیز هم بازی شده است و این فیلم فرصت همکاری دوباره این دو بازیگر می باشد.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی پولاد کیمیایی به لینک های بالا مراجعه کنید.

اندیشه فولادوند در فیلم خائن کشی

اندیشه فولادوند با ایفای نقش در فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی تازه ترین همکاری اش را با این کارگردان تجربه میکند. وی در سال 1382 نیز با حضور در فیلم سرباز های جمعه با این کارگردان همکاری کرده است.

همچنین وی با ایفای نقش در سریال دراکولا تازه ترین ساخته مهران مدیری با او همکاری کرده است این سریال که در پلتفرم نمایش خانگی پخش میشود ادامه سریال هیولا می باشد. سینمایی خائن کشی از دیگر همکاری های این دو بازیگر محسوب می شود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی اندیشه فولادوند به لینک های بالا مراجعه کنید.

نرگس محمدی در فیلم خائن کشی

نرگس محمدی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی می باشد این اولین تجربه همکاری او با این کارگردان محسوب میشود.

او بازیگری را از دهه هشتاد با فیلم سینمایی تنهایی باد محصول سال 1383 به کارگردانی وحید موسائیان آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در سریال ستایش به شهرت و محبوبیت بسیاری رسید سینمایی خائن کشی تازه ترین و متفاوت ترین نقش آفرینی وی محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی نرگس محمدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

الهام حمیدی در فیلم خائن کشی

الهام حمیدی با حضور در فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی اولین همکاری اش را با این کارگردان تجربه میکند. این فیلم تازه ترین نقش آفرینی وی محسوب میشود.

او در سال 1396 با حضور در سریال تلویزیونی از یاد ها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان نیز با رضا یزدانی هم بازی شده است. فیلم سینمایی خائن کشی همکاری تازه آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی الهام حمیدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سام درخشانی در فیلم خائن کشی

سام درخشانی در فیلم خائن کشی

حضور سام درخشانی در فیلم سینمایی خائن کشی تازه ترین ساخته مسعود کیمیایی باعث اولین تجربه همکاری وی با این کارگردان شده است.

او بازیگری را از دهه هفتاد آغاز کرده است وی در سال های اول فعالیتش بیشتر در نقش های جدی و اجتماعی ایفای نقش می کرد اما در چند سال گذشته فعالیت بیشتری در عرصه کمدی داشته است سینمایی خائن کشی نقش آفرینی متفاوت وی در چند سال اخیر محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازی سام درخشانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

رضا یزدانی در فیلم خائن کشی

رضا یزدانی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی خائن کشی ساخته مسعود کیمیایی تازه ترین همکاری اش را با این کارگردان تجربه میکند. وی در این سال ها در چند فیلم سینمایی متفاوت با این کارگردان نقش آفرینی کرده است که از مهم ترین آن ها میتوان به حکم و کیفر اشاره کرد.

وی همچنین در چند فیلم سینمایی با پولاد کیمیایی هم بازش است که از جمله آن ها میتوان به فیلم بوی گندم محصول سال 1389 به کارگردانی محمدرضا خاکی اشاره کرد. سینمایی خائن کشی همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم خائن کشی با بازیرضا یزدانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سایر عوامل فیلم خائن کشی

 • مدیر فیلمبرداری:مسعود سلامی
 • مدیر صدابرداری: اسحاق خانزادی
 • طراح صحنه: سهیل دانش اشراقی
 • طراح چهره پرداری: محسن دارسنج
 • طراح لباس: مارال جیرانی
 • تدوین: سپیده عبدالوهاب
 • مدیرتولید: محمد حیدرقلی
 • مدیر برنامه ریزی: مسعود حقی
 • مدیر روابط عمومی: سپیده حیدرآبادی

معرفی عوامل سازنده خائن کشی

مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی نویسنده و کارگردان خائن کشی

مسعود کیمیایی (زاده ۷ مرداد ۱۳۲۰، تهران) فیلم‌ ساز، رمان‌ نویس و شاعر ایرانی است. فیلم قیصر کیمیایی از معروف‌ ترین فیلم‌ های تاریخ سینمای ایران است.

مسعود کیمیایی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۴۵ با دستیاری مرحوم ساموئل خاچیکیان در فیلم خداحافظ تهران آغاز کرد.

مهمترین جوایز مسعود کیمیایی:

 • جایزه‎ی بهترین کارگردانی در دومین جشنواره‎ی سینمایی سپاس تهران برای فیلم قیصر (۱۳۴۸)
 • جایزه‎ی ویژه‎ی منتقدان برای فیلم جرم در بیست و نهمین جشنواره‎ی فیلم فجر (۱۳۸۹)
 • جایزه‌ی بهترین فیلم به مفهوم مطلق و بهترین کارگردانی جشنواره‎ی سینمایی سپاس تهران برای فیلم داش‌آکل (۱۳۵۰)
 • جایزه‎ی بهترین فیلمنامه‎ی انجمن بین‌ المللی فیلم تاشکند برای فیلم داش آکل (۱۹۷۱)
 • و بسیاری جوایز دیگر

دیگر فیلم و سریال های مسعود کیمیایی:

بیوگرافی بازیگران خائن کشی

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر خائن کشی

امیر آقایی (متولد ۱۳۴۹ ارومیه) بازیگر اهل ایران و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم شنای پروانه از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است.

نخستین نقش وی در سینما در فیلم ارتفاع پست به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود. او با بازی در فیلم زن دوم شاید به تعبیری متفاوت‌ ترین حضورش در سینما را تجربه کرد. آقایی در سریال اولین شب آرامش نیز حضور داشت و ارتباط خوبش با احمد امینی کارگردان این سریال، باعث شد دوباره در ساخته دیگر احمد امینی یعنی بی‌گناهان ایفای نقش کند.

دیگر فیلم و سریال های امیر آقایی:

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر خائن کشی

سارا بهرامی (زاده ۲ بهمن ۱۳۶۱، اصفهان) هنرپیشه سینما است. او در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم دارکوب موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

از مهمترین آثار سارا بهرامی میتوان به سریال نمایش خانگی کرگدن و فیلم دارکوب اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های سارا بهرامی:

حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ بازیگر خائن کشی

حمیدرضا آذرنگ (زاده ۲ خرداد ۱۳۵۱، تهران) نمایشنامه‌نویس، کارگردان، و بازیگر تئاتر و سینما است. آذرنگ جایزه بازیگری جشن خانه سینما را برای بازی در فیلم ملکه به دست آورده و تا کنون برنده پنج جایزه از جشنواره تئاتر فجر در زمینه‌های متعددی چون نویسندگی و بازیگری شده‌ است از جمله برای دو لیتر در دو لیتر صلح و خنکای ختم خاطره.

دیگر فیلم و سریال های حمیدرضا آذرنگ:

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام بازیگر خائن کشی

پانته‌آ بهرام (زاده ۱۳ اسفند ۱۳۴۸، تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است. اهالی سینما و تلویزیون لقب متفاوت‌ ترین بازیگر را به او داده‌ اند.

در سال 1375 با بازی در فیلم سینمایی زشت و زیبا وارد سینما شد و اولین او در شبکه نمایش خانگی با سریال عاشقانه بوده است.

برای فیلم روز روشن، برنده دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از سی ویکمین جشنواره فیلم فجر شد.

دیگر فیلم و سریال های پانته آ بهرام:

فرهاد آئیش

فرهاد آئیش بازیگر خائن کشی

فرهاد آئیش (زاده ۲۷ شهریور ۱۳۳۱ در شمیران) بازیگر، نمایش‌ نامه‌نویس و کارگردان تئاتر و نیز بازیگر سینما و تلویزیون است.

دیگر فیلم و سریال های فرهاد آئیش:

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر خائن کشی

پولاد کیمیایی (زاده ۲۳ تیر ۱۳۵۹، تهران) بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون است.

پولاد کیمیایی فعالیت‌ های سینمایی خود را از 7 سالگی و با بازی در فیلم سرب به کارگردانی پدرش(مسعود کیمیایی) آغاز کرد.

دیگر فیلم و سریال های پولاد کیمیایی:

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر خائن کشی

مهران مدیری (زاده ۱۸ فروردین ۱۳۴۶، تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده است.

از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزار چهره، مرد دوهزار چهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم، در حاشیه، در حاشیه ۲، دورهمی و هیولا را نام برد.

دیگر فیلم و سریال های مهران مدیری:

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند بازیگر خائن کشی

اندیشه فولادوند (متولد ۷ مهر ۱۳۶۲، تهران) شاعر، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و موسیقی دان است. از مهم‌ترین آثار اندیشه فولادوند می‌توان به بازیگری در فیلم سن پطرزبورگ، سریال پشت‌بام تهران و چرخ و فلک اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های اندیشه فولادوند:

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر خائن کشی

سام درخشانی (زاده ۳۱ تیر ۱۳۵۴ - تهران) بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون و مجری، دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. او در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت.

دیگر فیلم و سریال های سام درخشانی:

رضا یزدانی

رضا یزدانی بازیگر خائن کشی

رضا یزدانی (زاده ‎۲۴ مهر ۱۳۵۲، تهران) خواننده، نوازنده گیتار، آهنگساز و بازیگر است.

رضا یزدانی در آثاری همچون سریال تلویزیونی آب‌پریا، دختران حوا و سمرز خوشبختی فعالیت داشته است.

دیگر فیلم و سریال های رضا یزدانی:

سوالات پرتکرار کاربران در مورد خائن کشی

1

بازیگران اصلی فیلم خائن کشی چه کسانی هستند؟

امیر آقایی، سارا بهرامی، حمیدرضا آذرنگ، پانته آ بهرام و فرهاد آئیش در فیلم خائن کشی حضور دارند.

2

داستان فیلم خائن کشی چیست؟

این فیلم زندگی مهدی بلیغ مشهورترین سارق و کلاهبردار ایرانی را به تصویر می‌کشد. بلیغ معروف‌ترین خلاف کار تهران بود؛ خلاف کاری که قصه‌هایش مشهور است و دست کم دو قصه او را تهرونی‌های قدیمی خیلی خوب می‌دانند. یکی از کلاهبردارانی که حتی کاخ دادگستری را هم فروخت!

3

کارگردان فیلم خائن کشی کیست؟

مسعود کیمیایی

4

نویسنده فیلم خائن کشی کیست؟

مسعود کیمیایی

راهنمای کیفیت های دانلود خائن کشی

دانلود فیلم خائن کشی با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم خائن کشی با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم خائن کشی با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم خائن کشی با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم خائن کشی با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود خائن کشی

برای دانلود فیلم خائن کشی در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم خائن کشی در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم خائن کشی در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی خائن کشی بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم خائن کشی در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تی تیدانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم لب خطدانلود فیلم تفریقدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم روشندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم برف آخردانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم لیپاردانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم ماماندانلود فیلم شبگرددانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم آهودانلود فیلم بی سر و صدادانلود فیلم بازگشتهدانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم غیبت موجهدانلود فیلم حبس مجرددانلود فیلم سگ بنددانلود فیلم علفزاردانلود فیلم خانه شیشه ایدانلود فیلم روز صفردانلود فیلم انفرادیدانلود فیلم تارادانلود فیلم رمانتیسم عماد و طوبادانلود فیلم کوچه ژاپنی هادانلود فیلم جنگ جهانی سومدانلود فیلم کوزوودانلود فیلم بی صدا حلزون