';

دانلود فیلم دینامیت

تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1401

دانلود فیلم دینامیت با ترافیک نیم بها

دانلود فیلم ایرانی جدید "دینامیت" مسعود اطیابی

4.26 از 5 (91 رأی)

فیلم دینامیت

سال ساخت: 1397 - سال پخش: ۱۳۴۸ - پخش کننده: فیلمجو

ژانر: کمدی | کارگردان: مسعود اطیابی

بازیگران: پژمان جمشیدی - محسن کیایی - مهدی هاشمی - احمد مهران فر - نازنین بیاتی - نادر سلیمانی - میرطاهر مظلومی - امید روحانی - زیبا کرمعلی

خلاصه داستان: دینامیت در شکل ساختاری یادآور اجاره‌ نشین ها ی مهرجویی، روایت ماجراهای خانه‌ای است که افرادی مختلف در آن سکونت دارند. دو دختر جوان، یک ساقی، دو طلبه و… از جمله ساکنان خانه “دینامیت” هستند که تضادهای فکری آن ها به سمت و سوی وقوع اتفاقات طنازانه می‌ رود…

پوستر فیلم دینامیت

لینک های قانونی فیلم دینامیت با 4 کیفیت گوناگون

معرفی فیلم دینامیت

فیلم دینامیت

فیلم دینامیت

پیش تولید فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان از خرداد 1397 آغاز شده و به زودی جلوی دوربین می‌رود.

ابراهیم عامریان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دینامیت» با اشاره به آخرین وضعیت این فیلم به ایلنا گفت: «برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح شده این فیلم توقیف نشده و فیلم در حال آماده‌سازی برای نمایش است و منتظر هستیم تا فرصت مناسبی برای اکران فراهم شود.»

او همچنین از اصلاحات جدیدی که به این فیلم وارد شده می‌گوید: «بعد از اتفاقاتی که برای فیلم «رحمان 1400» افتاد ارشاد کمی سختگیرتر شده و در حالی که ما قرار بود پروانه نمایش فیلم خود را در بهار بگیریم اما ارشاد دوباره اصلاحاتی به فیلم وارد کرد و ما نیز آن اصلاحات را انجام دادیم و در اولین زمان مناسب فیلم را اکران می‌کنیم.» 

بخش اصلی فیلم سینمایی دینامیت در تهران فیلم‌برداری شده و اما بخش پایانی آن در مازندران بوده که به مدت دو ماه به طول انجامیده است این فیلم همچون آثار قبلی مسعود اطیابی موضوع آن برپایه دغدغه‌های اجتماعی جامعه با رویکردی طنزگونه کمدی است.

بازیگران فیلم دینامیت مسعود اطیابی از گروهی باتجربه شامل پژمان جمشیدی و احمد مهرانفر و محسن کیایی تشکیل شده است کما اینکه جمشیدی در جشنواره فجر 98 نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم سینمایی سو تفاهم ساخته احمدرضا معتمدی گردید.

فیلم سینمایی دینامیت با وجود داشتن داستان و موضوع جذاب می‌تواند جزء پرفروش‌ترین آثار جدید سال 1399 باشد و همچنین تماشاگران بسیاری را به سینما بیاورد. پخش نمایش خانگی بزودی تایید می‌شود.

معرفی فیلم دینامیت

معرفی بازیگران فیلم دینامیت

معرفی بازیگران فیلم دینامیت

پژمان جمشیدی در فیلم دینامیت

پژمان جمشیدی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین تجربه همکاری اش را با مسعود اطیابی کسب میکند.وی پیش از این با نقش آفرینی در سری فیلم های تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است. سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری وی با این کارگردان است.

جمشیدی بعد از این فیلم در سال 1399 با حضور در فیلم سینمایی مجوز خروج ساخته کیارش اسدی زاده نیز با نازنین بیاتی هم بازی شده است مجوز خروج فیلمی با ژانر کمدی است که در آن بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

محسن کیایی در فیلم دینامیت

محسن کیایی با حضور در سینمایی دینامیت اولین همکاری اش با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم را کسب میکند. این فیلم از متفاوت ترین نقش آفرینی های وی در این سال محسوب میشود.

وی در سال 1396 با ایفای نقش در فیلم لونه زنبور ساخته برزو نیک نژاد با پژمان جمشیدی همکاری کرده است در خلاصه داستان این فیلم آمده است:«تا حالا از نزدیک دست چپ زن یه پادشاه رو دیدی؟» دینامیت همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی محسن کیایی به لینک های بالا مراجعه کنید.

مهدی هاشمی در فیلم دینامیت

مهدی هاشمی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری اش را با مسعود اطیابی تجربه میکند. وی پیشتر با حضور در سری دوم تگزاس و به تازگی در سال 1398 نیز با بازی در فیلم انفرادی با این کارگردان همکاری کرده است.  

همچنین او پیش از این فیلم نیز در سال 1390 با حضور در فیلم سینمایی ضد گلوله به کارگردانی مصطفی کیایی با محسن کیایی همکاری کرده است داستان این فیلم مربوط به اواسط دهه ۶۰ و اوج دوران جنگ ایران و عراق است که قصه مردی حدود ۵۰ ساله در تهران را روایت می‌کند. 

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی مهدی هاشمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

احمد مهران فر در فیلم دینامیت

احمد مهران فر با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تجربه اولین همکاری اش را با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم کسب میکند. وی در سال 1398 با حضور در فیلم انفرادی همکاری دوباره را با این کارگردان تجربه کرده است.

همچنین وی در سال 1398 با ایفای نقش در فیلم سینمایی انفرادی با مهدی هاشمی هم بازی شده است و فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی احمد مهران فر به لینک های بالا مراجعه کنید.

نازنین بیاتی در فیلم دینامیت

نازنین بیاتی از بازیگران فیلم دینامیت تازه ترین ساخته مسعود اطیبابی است ایفای نقش او در این فیلم اولین همکاری اش با این کارگردان محسوب میشود.

وی در سال 1391 اولین فیلم سینمایی خود را با نام دربند به کاگردانی پرویز شهبازی ایفای نقش کرد بیاتی در این فیلم برای اولین بار با احمد مهران فر هم بازی شده است و در سال گذشته با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت همکاری مجددی را با این کارگردان تجربه میکند.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی نازنین بیاتی به لینک های بالا مراجعه کنید.

نادر سلیمانی در فیلم دینامیت

نادر سلیمانی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی دینامیت تجربه ای و تازه و متفاوت از همکاری با مسعود اطیابی را کسب میکند.وی پیش از این با حضور در قسمت دوم سینمایی تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است.

همچنین او با بازی در فیلم سینمایی تگزاس 2 با مهدی هاشمی و پژمان جمشیدی همکاری کرده است و نقش آفرینی اش در فیلم سینمایی دینامت باعث همکاری دوباره آن ها شده است.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی نادر سلیمانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

میرطاهر مظلومی در فیلم دینامیت

میرطاهر مظلومی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین ساخته مسعود اطیابی است.

وی در سال 1398 با ایفای نقش در فیلم سگ بند به کارگردانی مهران احمدی با نازنین بیاتی همکاری کرده است در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است؛ هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدم‌ها رو نخورید؛ لشکر هیتلر با اون عظمت، اسمش نازی بود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی میرطاهر مظلومی به لینک های بالا مراجعه کنید.

امید روحانی در فیلم دینامیت

امید روحانی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری اش را با مسعود اطیابی تجربه میکند. وی پیش تر نیز با حضور در قسمت دوم تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است.

روحانی در سال 1396 با نقش آفرینی درفیلم سینمایی جشن دلتنگی به کارگردانی پوریا آذربایجانی با محسن کیایی همکاری کرده است و دینامیت همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی امید روحانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

زیبا کرمعلی در فیلم دینامیت

زیبا کرمعلی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تجربه اولین همکاری اش را با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم کسب میکند.

وی در سال 1396 با ایفای نقش در فیلم سینمایی لاتاری که اولین و مهمترین نقش آفرینی نیز محسوب میشود به کارگردانی محمدحسین مهدویان تجربه همکاری با نادر سلیمانی راکسب کرده است و دینامیت تازه ترین همکاری آن ها است.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی زیبا کرمعلی به لینک های بالا مراجعه کنید.

عوامل فیلم سینمایی دینامیت

 • مجری طرح: مریم رحیمی
 • مدیر تولید: حمیدرضا اطیابی
 • مدیر فیلمبرداری: کوهیار کلاری
 • مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: امیر علیازی
 • طراح صحنه: حجت اشتری
 • طراح لباس: افسانه صمدزاده
 • مدیر صدابرداری: عباس رستگار پور
 • طراح چهره پردازی: شهرام خلج
 • جانشین تولید: حمیدرضا اسماعیلی
 • مدیر تدارکات: یوسف آقایی
 • عکس: حسام‌الدین اطیابی

سوالات پرتکرار کاربران در مورد دینامیت

1

بازیگران اصلی فیلم دینامیت چه کسانی هستند؟

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، مهدی هاشمی، احمد مهران فر و نازنین بیاتی در فیلم دینامیت حضور دارند.

2

داستان فیلم دینامیت چیست؟

دینامیت در شکل ساختاری یادآور اجاره‌ نشین ها ی مهرجویی، روایت ماجراهای خانه‌ای است که افرادی مختلف در آن سکونت دارند. دو دختر جوان، یک ساقی، دو طلبه و… از جمله ساکنان خانه “دینامیت” هستند که تضادهای فکری آن ها به سمت و سوی وقوع اتفاقات طنازانه می‌ رود…

3

کارگردان فیلم دینامیت کیست؟

مسعود اطیابی

4

نویسنده فیلم دینامیت کیست؟

حمزه صالحی - شیما محمدبیگی

5

فیلم دینامیت در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم دینامیت در سال 1397 ساخته شده و ژانر آن کمدی است.

راهنمای کیفیت های دانلود دینامیت

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود دینامیت

برای دانلود فیلم دینامیت در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم دینامیت در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم دینامیت در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی دینامیت بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم دینامیت در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم آتابایدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم لب خطدانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم تی تیدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم لیپاردانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شبگرددانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم خانه شیشه ای