';

دانلود فیلم دینامیت

4 از 5 (38 رأی)

موضوع: کمدی

سال تولید: 1397

بازیگران: پژمان جمشیدی - محسن کیایی - مهدی هاشمی - احمد مهران فر - نازنین بیاتی - نادر سلیمانی - میرطاهر مظلومی - امید روحانی - زیبا کرمعلی

کارگردان: مسعود اطیابی

نویسنده: حمزه صالحی - شیما محمدبیگی

خلاصه داستان: فیلم دینامیت داستان مردی سنتی بنام حاجی ( پژمان جمشیدی ) بوده که در سن 40 سالگی تصمیم می‌گیرد همرنگ جماعت شود و دست به کارهایی مثل پورشه سواری، پوشیدن لباسهای جوان‌پسند میزند تا حس جوانی کند و مورد علاقه عشق جدیدش ( نازنین بیاتی) قرار گیرد. دوستش ( احمد مهرانفر ) مردی مارموز بوده که بهمراه ( محسن کیایی ) سعی دارند کمک حاجی کنند اما ناخواسته وارد ماجرایی می‌شوند که اتفاقات تلخ و شیرینی را برایشان رقم میزند.

پوستر فیلم دینامیت

دانلود فیلم دینامیت با لینک مستقیم

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

دسترسی سریع:

دانلود فیلم دینامیت با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

معرفی فیلم دینامیت

فیلم دینامیت

فیلم دینامیت

پیش تولید فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان از خرداد 1397 آغاز شده و به زودی جلوی دوربین می‌رود.

ابراهیم عامریان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دینامیت» با اشاره به آخرین وضعیت این فیلم به ایلنا گفت: «برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح شده این فیلم توقیف نشده و فیلم در حال آماده‌سازی برای نمایش است و منتظر هستیم تا فرصت مناسبی برای اکران فراهم شود.»

او همچنین از اصلاحات جدیدی که به این فیلم وارد شده می‌گوید: «بعد از اتفاقاتی که برای فیلم «رحمان 1400» افتاد ارشاد کمی سختگیرتر شده و در حالی که ما قرار بود پروانه نمایش فیلم خود را در بهار بگیریم اما ارشاد دوباره اصلاحاتی به فیلم وارد کرد و ما نیز آن اصلاحات را انجام دادیم و در اولین زمان مناسب فیلم را اکران می‌کنیم.» 

بخش اصلی فیلم سینمایی دینامیت در تهران فیلم‌برداری شده و اما بخش پایانی آن در مازندران بوده که به مدت دو ماه به طول انجامیده است این فیلم همچون آثار قبلی مسعود اطیابی موضوع آن برپایه دغدغه‌های اجتماعی جامعه با رویکردی طنزگونه کمدی است.

بازیگران فیلم دینامیت مسعود اطیابی از گروهی باتجربه شامل پژمان جمشیدی و احمد مهرانفر و محسن کیایی تشکیل شده است کما اینکه جمشیدی در جشنواره فجر 98 نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم سینمایی سو تفاهم ساخته احمدرضا معتمدی گردید.

فیلم سینمایی دینامیت با وجود داشتن داستان و موضوع جذاب می‌تواند جزء پرفروش‌ترین آثار جدید سال 1399 باشد و همچنین تماشاگران بسیاری را به سینما بیاورد. پخش نمایش خانگی بزودی تایید می‌شود.

معرفی فیلم دینامیت

معرفی بازیگران فیلم دینامیت

معرفی بازیگران فیلم دینامیت

پژمان جمشیدی در فیلم دینامیت

پژمان جمشیدی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین تجربه همکاری اش را با مسعود اطیابی کسب میکند.وی پیش از این با نقش آفرینی در سری فیلم های تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است. سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری وی با این کارگردان است.

جمشیدی بعد از این فیلم در سال 1399 با حضور در فیلم سینمایی مجوز خروج ساخته کیارش اسدی زاده نیز با نازنین بیاتی هم بازی شده است مجوز خروج فیلمی با ژانر کمدی است که در آن بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

محسن کیایی در فیلم دینامیت

محسن کیایی با حضور در سینمایی دینامیت اولین همکاری اش با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم را کسب میکند. این فیلم از متفاوت ترین نقش آفرینی های وی در این سال محسوب میشود.

وی در سال 1396 با ایفای نقش در فیلم لونه زنبور ساخته برزو نیک نژاد با پژمان جمشیدی همکاری کرده است در خلاصه داستان این فیلم آمده است:«تا حالا از نزدیک دست چپ زن یه پادشاه رو دیدی؟» دینامیت همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی محسن کیایی به لینک های بالا مراجعه کنید.

مهدی هاشمی در فیلم دینامیت

مهدی هاشمی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری اش را با مسعود اطیابی تجربه میکند. وی پیشتر با حضور در سری دوم تگزاس و به تازگی در سال 1398 نیز با بازی در فیلم انفرادی با این کارگردان همکاری کرده است.  

همچنین او پیش از این فیلم نیز در سال 1390 با حضور در فیلم سینمایی ضد گلوله به کارگردانی مصطفی کیایی با محسن کیایی همکاری کرده است داستان این فیلم مربوط به اواسط دهه ۶۰ و اوج دوران جنگ ایران و عراق است که قصه مردی حدود ۵۰ ساله در تهران را روایت می‌کند. 

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی مهدی هاشمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

احمد مهران فر در فیلم دینامیت

احمد مهران فر با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تجربه اولین همکاری اش را با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم کسب میکند. وی در سال 1398 با حضور در فیلم انفرادی همکاری دوباره را با این کارگردان تجربه کرده است.

همچنین وی در سال 1398 با ایفای نقش در فیلم سینمایی انفرادی با مهدی هاشمی هم بازی شده است و فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی احمد مهران فر به لینک های بالا مراجعه کنید.

نازنین بیاتی در فیلم دینامیت

نازنین بیاتی از بازیگران فیلم دینامیت تازه ترین ساخته مسعود اطیبابی است ایفای نقش او در این فیلم اولین همکاری اش با این کارگردان محسوب میشود.

وی در سال 1391 اولین فیلم سینمایی خود را با نام دربند به کاگردانی پرویز شهبازی ایفای نقش کرد بیاتی در این فیلم برای اولین بار با احمد مهران فر هم بازی شده است و در سال گذشته با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت همکاری مجددی را با این کارگردان تجربه میکند.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی نازنین بیاتی به لینک های بالا مراجعه کنید.

نادر سلیمانی در فیلم دینامیت

نادر سلیمانی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی دینامیت تجربه ای و تازه و متفاوت از همکاری با مسعود اطیابی را کسب میکند.وی پیش از این با حضور در قسمت دوم سینمایی تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است.

همچنین او با بازی در فیلم سینمایی تگزاس 2 با مهدی هاشمی و پژمان جمشیدی همکاری کرده است و نقش آفرینی اش در فیلم سینمایی دینامت باعث همکاری دوباره آن ها شده است.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی نادر سلیمانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

میرطاهر مظلومی در فیلم دینامیت

میرطاهر مظلومی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین ساخته مسعود اطیابی است.

وی در سال 1398 با ایفای نقش در فیلم سگ بند به کارگردانی مهران احمدی با نازنین بیاتی همکاری کرده است در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است؛ هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدم‌ها رو نخورید؛ لشکر هیتلر با اون عظمت، اسمش نازی بود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی میرطاهر مظلومی به لینک های بالا مراجعه کنید.

امید روحانی در فیلم دینامیت

امید روحانی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تازه ترین همکاری اش را با مسعود اطیابی تجربه میکند. وی پیش تر نیز با حضور در قسمت دوم تگزاس با این کارگردان همکاری کرده است.

روحانی در سال 1396 با نقش آفرینی درفیلم سینمایی جشن دلتنگی به کارگردانی پوریا آذربایجانی با محسن کیایی همکاری کرده است و دینامیت همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی امید روحانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

زیبا کرمعلی در فیلم دینامیت

زیبا کرمعلی با ایفای نقش در فیلم سینمایی دینامیت تجربه اولین همکاری اش را با مسعود اطیابی کارگردان این فیلم کسب میکند.

وی در سال 1396 با ایفای نقش در فیلم سینمایی لاتاری که اولین و مهمترین نقش آفرینی نیز محسوب میشود به کارگردانی محمدحسین مهدویان تجربه همکاری با نادر سلیمانی راکسب کرده است و دینامیت تازه ترین همکاری آن ها است.

برای دانلود فیلم دینامیت با بازی زیبا کرمعلی به لینک های بالا مراجعه کنید.

عوامل فیلم سینمایی دینامیت

 • مجری طرح: مریم رحیمی
 • مدیر تولید: حمیدرضا اطیابی
 • مدیر فیلمبرداری: کوهیار کلاری
 • مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: امیر علیازی
 • طراح صحنه: حجت اشتری
 • طراح لباس: افسانه صمدزاده
 • مدیر صدابرداری: عباس رستگار پور
 • طراح چهره پردازی: شهرام خلج
 • جانشین تولید: حمیدرضا اسماعیلی
 • مدیر تدارکات: یوسف آقایی
 • عکس: حسام‌الدین اطیابی

معرفی عوامل سازنده دینامیت

حمزه صالحی

حمزه صالحی نویسنده دینامیت

حمزه صالحی نویسنده، بازیگر سینما و تلویزیون است.

حمزه صالحی در آثاری همچون سریال تلویزیونی خنده بازار و افسانه هزار پایان و فیلم سینمایی تگزاس 2 فعالیت داشته است.

بیوگرافی بازیگران دینامیت

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر دینامیت

پژمان جمشیدی (زاده ۲۰ شهریور ۱۳۵۶ در تهران) بازیکن فوتبال پیشین, خواننده و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

وی در سال ۱۳۹۲ در مجموعه تلویزیونی پژمان به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرد و چند سالی است که با ایفای نقش در فیلم‌های کمدی پرفروش، در فهرست پول سازترین بازیگران سینمای ایران قرار گرفته‌ است.

در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد برای بازی در فیلم سوء تفاهم شده‌ است.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر دینامیت

محسن کیایی، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون سال 1360 در تهران متولد شد.

شروع کار محسن کیایی در سینما با فیلم بعد از ظهر سگی سگی و در تلویزیون با سریال راه در رو سعید آقاخانی بود.

مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر دینامیت

مهدی هاشمی، با نام اصلی میرمهدی هاشمی قرمزی (زاده ۱۶ آذر ۱۳۲۵، لنگرود)، بازیگر، کارگردان و فیلم‌ نامه‌ نویس تلویزیون، سینما و تئاتر است. از مهم‌ترین آثار مهدی هاشمی می‌توان به بازیگری در سریال دردسرهای عظیم و روزگار قریب اشاره کرد.

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی بازیگر دینامیت

نادر سلیمانی فرد (زاده ۱۴ اسفند ۱۳۴۵، آبادان) یکی از بازیگران مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون ایران است.

نادر سلیمانی فرد با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی ساعت خوش و باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد.

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی بازیگر دینامیت

میرطاهر مظلومی (زاده ۷ اسفند ۱۳۵۳، تهران) بازیگر و صداپیشه اهل ایران است.

از مهم‌ترین آثار میرطاهر مظلومی می‌توان به بازیگری در سریال قهوه تلخ، سریال روزگار قریب و فیلم دل‌شکسته اشاره کرد.

امید روحانی

امید روحانی بازیگر دینامیت

امید روحانی (زاده ۲۱ اردیبهشت ۱۳۴۰، تهران) پزشک، منتقد فیلم و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر است.

از مهم‌ترین آثار امید روحانی می‌توان به بازیگری در سریال مرد دوهزارچهره، سریال دزد و پلیس و سریال عالیجناب اشاره کرد.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد دینامیت

1

بازیگران اصلی فیلم دینامیت چه کسانی هستند؟

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، مهدی هاشمی، احمد مهران فر و نازنین بیاتی در فیلم دینامیت حضور دارند.

2

داستان فیلم دینامیت چیست؟

فیلم دینامیت داستان مردی سنتی بنام حاجی ( پژمان جمشیدی ) بوده که در سن 40 سالگی تصمیم می‌گیرد همرنگ جماعت شود و دست به کارهایی مثل پورشه سواری، پوشیدن لباسهای جوان‌پسند میزند تا حس جوانی کند و مورد علاقه عشق جدیدش ( نازنین بیاتی) قرار گیرد. دوستش ( احمد مهرانفر ) مردی مارموز بوده که بهمراه ( محسن کیایی ) سعی دارند کمک حاجی کنند اما ناخواسته وارد ماجرایی می‌شوند که اتفاقات تلخ و شیرینی را برایشان رقم میزند.

3

کارگردان فیلم دینامیت کیست؟

مسعود اطیابی

4

نویسنده فیلم دینامیت کیست؟

حمزه صالحی - شیما محمدبیگی

5

فیلم دینامیت در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم دینامیت در سال 1397 ساخته شده و ژانر آن کمدی است.

راهنمای کیفیت های دانلود دینامیت

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم دینامیت با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود دینامیت

برای دانلود فیلم دینامیت در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم دینامیت در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم دینامیت در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی دینامیت بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم دینامیت در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم تک تیراندازدانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم صحنه زنیدانلود فیلم دینامیتدانلود فیلم یادم تو را فراموشدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم قهرماندانلود فیلم عطر داغدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم لب خطدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم زالاوادانلود فیلم اتومبیلدانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باشدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم آتابایدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم تی تیدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم لیپاردانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم شهربانودانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم بدون قرار قبلی