';

دانلود فیلم روز ششم

تاریخ انتشار: بزودی

دانلود فیلم روز ششم با ترافیک نیم بها

دانلود فیلم ایرانی جدید "روز ششم" حجت قاسم زاده

5 از 5 (5 رأی)

فیلم روز ششم

سال ساخت: 1399 - پخش کننده: فیلمجو | کارگردان: حجت قاسم زاده

بازیگران: مصطفی زمانی - جمشید هاشم پور - بهاره افشاری - امیر جعفری - مهران احمدی - همایون ارشادی - مهدی حسینی نیا

خلاصه داستان: یک زندانی به نام احمد که تنها پنج روز فرصت دارد جواب چند معما را پیدا کند تا بتواند زنده بماند، بخشی از اتفاق‌ها در گذشته رخ داده که بدون روشن شدن آنها برای مشکل های امروز جوابی پیدا نخواهد کرد احمد اگر موفق نشود روز ششم کشته می‌شود.

پوستر فیلم روز ششم

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

معرفی فیلم روز ششم

فیلم سینمایی روز ششم

فیلم سینمایی روز ششم

فیلمبرداری فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد با انتخاب بازیگران به زودی آغاز می شود.

مصطفی زمانی نخستین بازیگری است که حضورش در فیلم قطعی شده و قرار است در نقشی متفاوت جلوی دوربین برود. «روز ششم» از تولیدات پر بازیگر امسال است که به زودی سایر بازیگرانش معرفی می شوند.

«روز ششم» نخستین ساخته سینمایی قاسم زاده اصل است که پیش از این ساخت سریال هایی چون «تاریکی شب روشنایی روز»، «یادآوری» و ... را بر عهده داشته است.

معرفی بازیگران فیلم روز ششم

معرفی بازیگران فیلم سینمایی روز ششم

مصطفی زمانی در فیلم روز ششم

مصطفی زمانی بازیگر فیلم سینمایی روز ششم اولین فیلم سینمایی ساخته حجت قاسم زاده می باشد. این فیلم تجربه حضور دوباره مصطفی زمانی در سینما بعد از حدود سه تا چهار سال می باشد.

زمانی در سال 1388 با ایفای نقش سیامک دل آرا در فیلم سینمایی کیفر ساخته حسن فتحی با جمشید هاشم پور و امیر جعفری همکاری کرده است سینمایی روز ششم فرصت همکاری دوباره این بازیگران با یکدیگر می باشد.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی مصطفی زمانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

جمشید هاشم پور در فیلم روز ششم

جمشید هاشم پور در سینمایی روز ششم اولین فیلم سینمایی بلند ساخته حجت قاسم زاده نقش آفرینی میکند او علاوه بر این فیلم در سال 99 در پنج فیلم دیگر نیز حضور درخشانی داشته است.

وی در سال 1387 با حضور در فیلم سینمایی نفوذی ساخته احمد کاوری و مهدی فیوضی نقش بسیار هنرمندانه ای را ایفای کرده است هاشم پور در این فیلم با امیر جعفری هم بازی بوده که او نیز نقش درخشانی را به جا گذاشته است روز ششم همکاری مجدد آن ها محسوب می شود.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی جمشید هاشم پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهاره افشاری در فیلم روز ششم 

 بهاره افشاری در فیلم سینمایی روز ششم به کارگردانی حجت قاسم زاده ایفای نقش کرده است او که در سال های گذشته بیشتر در فیلم های کمدی دیده می شد در چند سال اخیر تغییر جدی ای در روند کاری اش به وجود آورده است و نقش های اجتماعی بیشتری را ایفا میکند.

افشاری در سال 1397 با حضور در سریال نمایش خانگی ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان با امیر جعفری همکاری داشته است و فیلم سینمایی روز ششم از همکاری های دیگر آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی بهاره افشاری به لینک های بالا مراجعه کنید.

امیر جعفری در فیلم روز ششم 

امیر جعفری از بازیگران فیلم سینمایی روز ششم اولین فیلم بلند ساخته قاسم حجت زاده می باشد. وی بازیگری را در سینما و تلویزیون از سال 1380 به طور همزمان آغاز کرده است و تاکنون نیز نقش های درخشان بسیاری ایفا کرده است.

جعفری در سال 1398 با حضور در فیلم سینمایی سگ بند به کارگردانی مهران احمدی با او همکاری کرده است در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است؛ هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدم‌ها رو نخورید؛ لشکر هیتلر با اون عظمت، اسمش نازی بود. روز ششم همکاری دوباره آن هاست.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی امیر جعفری به لینک های بالا مراجعه کنید.

مهران احمدی در فیلم روز ششم

مهران احمدی با حضور در فیلم سینمایی روز ششم تازه ترین همکاری اش را با حجت قاسم زاده کارگردان این فیلم تجربه میکند. او در سال 1394 نیز با ایفای نقش در سریال تلویزیونی یادآوری با این کارگردان همکاری کرده است و روز ششم تجربه همکاری مجدد آن ها می باشد.

احمدی همچنین در سال 1394 با ایفای نقش متفاوتش در فیلم سینمایی نفس ساخته نرگس آبیار نیز با جمشید هاشم پور هم بازی شده است این فیلم روایتی از زندگی چهار کودک است که همراه پدرشان و مادربزرگ در دهه 50 خورشیدی نفس می‌کشند!

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی مهران احمدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

همایون ارشادی در فیلم روز ششم

همایون ارشادی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی روز ششم همکاری مجددی را با حجت قاسم زاده کارگردان این فیلم تجربه میکند. وی پیشتر نیز با ایفای نقش در سریال های تلویزیونی آخرین روز های شاد بودن و باران عشق با این کارگردان همکاری کرده است.

ارشادی در این چند سال در چندین فیلم سینمایی با مصطفی زمانی همکاری کرده است که از جمله مهم ترین آن ها میتوان به فیلم های سینمایی ملکه، آل، یک عاشقانه ساده، ماهی سیاه کوچولو و ... اشاره کرد سینمایی روز ششم نیز تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی همایون ارشادی به لینک های بالا مراجعه کنید.

مهدی حسینی نیا در فیلم روز ششم

مهدی حسینی نیا از دیگر بازیگران فیلم سینمایی روز ششم اولین سینمایی بلند ساخته حجت قاسم زاده می باشد. او بازیگری را تقریبا از سال های 89/90 آغاز کرده است ولی با این وجود در فیلم های درخشان بسیاری ایفای نقش کرده و با کارگردان های مطرح بسیاری نیز همکار شده است.

حسینی نیا در سال 99 علاوه بر این فیلم در سریال نمایش خانگی میخواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی نیز حضور داشته است و در این سریال نیز علاوه بر روز ششم با مهران احمدی هم بازی شده است.

برای دانلود فیلم روز ششم با بازی مهدی حسینی نیا به لینک های بالا مراجعه کنید.

سایر عوامل فیلم سینمایی روز ششم

 • مدیر فیلمبردارى: علیرضا برازنده
 • مدیر صدابردارى: امیر نوبخت حقیقى
 • طراح چهره‌پردازى: عبدالله اسکندرى
 • طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف
 • دستیار اول کارگردان: حسین خضوعى
 • برنامه‌ریز: مجید فاضلى
 • منشى صحنه: لادن رحمتى
 • مدیر تولید: مجید کریمى
 • مدیر تدارکات: على اسدى
 • عکاس: محمدحسن هندى
 • فیلمبردار پشت صحنه: رضا وفایى نژاد

اخبار فیلم روز ششم

«روز ششم» به جشنواره فجر می رود

«روز ششم» اولین ساخته سینمایی حجت قاسم زاده اصل به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد است که در حال حاضر آخرین روزهای فیلمبرداری را سپری می‌کند تا خود را برای حضور در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کند.

فیلمبرداری «روز ششم» در تهران و حومه انجام می‌شود که در مجموع حدود ۴۶ لوکیشن دارد.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد روز ششم

1

بازیگران اصلی فیلم روز ششم چه کسانی هستند؟

مصطفی زمانی، جمشید هاشم پور، بهاره افشاری، امیر جعفری و مهران احمدی در فیلم روز ششم حضور دارند.

2

داستان فیلم روز ششم چیست؟

یک زندانی به نام احمد که تنها پنج روز فرصت دارد جواب چند معما را پیدا کند تا بتواند زنده بماند، بخشی از اتفاق‌ها در گذشته رخ داده که بدون روشن شدن آنها برای مشکل های امروز جوابی پیدا نخواهد کرد احمد اگر موفق نشود روز ششم کشته می‌شود.

3

کارگردان فیلم روز ششم کیست؟

حجت قاسم زاده

4

نویسنده فیلم روز ششم کیست؟

حجت قاسم زاده اصل

5

فیلم روز ششم در چه سالی ساخته شده است؟

فیلم روز ششم در سال 1399 ساخته شده است.

راهنمای کیفیت های دانلود روز ششم

دانلود فیلم روز ششم با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم روز ششم با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم روز ششم با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم روز ششم با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم روز ششم با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود روز ششم

برای دانلود فیلم روز ششم در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم روز ششم در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم روز ششم در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی روز ششم بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم روز ششم در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم آتابایدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم لب خطدانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم تی تیدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم لیپاردانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شبگرددانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم خانه شیشه ای