';

دانلود فیلم شب داخلی دیوار

زمان پخش: بزودی

دانلود فیلم شب داخلی دیوار + ترافیک نیم بها و لینک مستقیم

دانلود فیلم شب داخلی دیوار نسخه کامل و بدون سانسور

دانلود فیلم ایرانی جدید "شب داخلی دیوار" وحید جلیلوند

4.3 از 5 (20 رأی)

فیلم شب داخلی دیوار

سال ساخت: 1399 - پخش کننده ✔️فیلمجو

ژانر: اجتماعی | کارگردان: وحید جلیلوند

بازیگران: نوید محمدزاده - امیر آقایی - دایانا حبیبی - علیرضا کمالی - سعید داخ - دانیال خیری خواه

خلاصه داستان: زندگی نابینایی به نام علی با ورود نابهنگام زنی متواری ، آشفته می‌شود..

زمان پخش فیلم شب داخلی دیوار متعاقبا اعلام میگردد.

پوستر فیلم شب داخلی دیوار

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

معرفی کامل فیلم شب داخلی دیوار

فیلم شب، داخلی، دیوار

فیلم شب، داخلی، دیوار

به گزارش روابط عمومی پروژه، با معرفی امیر آقایی به عنوان آخرین بازیگر فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» به نویسندگی و کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند، همکاری دیگری بین این بازیگر و برادران جلیلوند رقم می‌خورد.وی پیش از این در دو فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» و «بدون تاریخ بدون امضا» نیز حضور داشته است.

وحید جلیلوند کارگردان و بازیگر کشورمان که ساخت فیلم بدون تاریخ بدون امضا را در کارنامه هنری اش دارد در تجربه ای جدید این روزها مشغول ساخت فیلم شب، داخلی، دیوار است.

فیلم شب، داخلی، دیوار به تهیه کنندگی علی جلیلوند اردیبهشت ماه وارد مرحله پیش تولید شد و با تکمیل لیست بازیگران به زودی تصویربرداری آن آغاز میشود.

وحید جلیلوند که در دو فیلم بدون تاریخ، بدون امضا و چهارشنبه 19 اردیبهشت به موضوعاتی جدی و اجتماعی پرداخته بود بار دیگر در فیلم شب، داخلی، دیوار هم روایتگر داستانی اجتماعی است و تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برادرش علی جلیلوند برعهده دارد.

معرفی بازیگران فیلم شب داخلی دیوار

نوید محمدزاده در فیلم شب، داخی، دیوار

نوید محمدزاده در فیلم شب، داخی، دیوار

نوید محمدزاده بازیگر فیلم سینمایی شب،داخلی،دیوار به کارگردانی وحید جلیلوند است.او در این فیلم نقش نابینا را ایفا میکند که این نقش وی را وارد چالش های جدیدی از بازیگری میکند.

نوید محمدزاده پیش از این با برادران جلیلوند فیلم سینمایی بدون تاریخ، بدون امضا را کار کرده است. او برای همین فیلم برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و پنجمین دوره جشنواره فجر شد.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی نوید محمدزاده به لینک های بالا مراجعه کنید.

امیر آقایی در فیلم شب، داخلی، دیوار

امیر آقایی در فیلم شب، داخلی، دیوار

امیر آقایی با ایفای نقش در فیلم سینمایی شب،داخلی،دیوار تازه ترین تجربه اش را با وحید جلیلوند کارگردان این فیلم کسب میکند.

او اولین بار با افای نقش در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت در سال 1393 با جلیلوند همکاری کرده است داستان این فیلم دربارهٔ سه شخصیت است که روایت هر کدام به‌صورت جداگانه بازگو می‌شود که امیر آقایی در نقش جلال آشتیانی یکی از این سه شخصیت است.

بعد از آن در سال 1395 نیز با بازی در فیلم بدون تاریخ بدون امضا بار دیگر با این کارگردان همکاری کرده است ضمن اینکه او در این فیلم با نوید محمد زاده نیز هم بازی شده است . این فیلم همکاری مجدد امیر آقایی و نوید محمدزاده در فیلم تازه وحید جلیلوند نیز محسوب میشود.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی امیر آقایی به لینک های بالا مراجعه کنید.

دایانا حبیبی در فیلم شب، داخلی، دیوار

دایانا حبیبی با حضور در فیلم شب،داخلی،دیوار اولین تجربه همکاری با وحید جلیلوند کارگردان این فیلم را کسب میکند.

او که این فیلم نقش اصلی زن را ایفا میکند ملیتی ایرانی-گرجستانی دارد و از شاگردان وحید جلیلوند بوده است. این فیلم از اولین و مهم ترین فیلم هایی است که وی در آن نقش آفرینی میکند وی با حضور در این فیلم با هنرمندان با تجربه بسیاری همکاری کرده است.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی دیانا حبیبی به لینک های بالا مراجعه کنید.

علیرضا کمالی در فیلم شب، داخلی، دیوار

علیرضا کمالی با ایفای نقش درفیلم سینمایی شب داخلی دیوار اولین همکاری اش را با وحید جلیلوند انجام می دهد.

وی اولین نقش آفرینی اش را در سال 1382 همزمان با ایفای نقش در سینما و سریال  های تلویوزیونی آغاز کرده است و در این سال ها با کاگردان های با تجربه بسیاری همکاری کرده است.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی علیرضا کمالی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سعید داخ در فیلم شب، داخلی، دیوار

سعید داخ با حضور در فیلم سینمایی شب،داخلی،دیوار تازه ترین همکاری اش را با وحید جلیلوند کارگردان این فیلم تجربه میکند.

وی پیش از این نیز با ایفای نقش در فیلم سینمایی بدون تاریخ،بدون امضا با وحید جلیلوند همکاری کرده است همچنین وی در این فیلم با امیر آقایی و نوید محمدزاده نیز هم بازی شده است و شب داخلی دیوار همکاری مجدد آن هاست.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی سعید داخ به لینک های بالا مراجعه کنید.

دانیال خیری خواه در فیلم شب، داخلی، دیوار

دانیال خیری خواه از دیگر بازیگران فیلم سینمایی شب داخلی دیوار تازه ترین ساخته وحید جلیلونداست.

وی بازیگری را با ایفای نقش در تئاتر آغاز کرده است و همچنین در سال های اخیر نیز در فضای مجازی با ساختن کلیپ به شهرت و محبوبیت نسبی در بین مردم رسیده است شب،داخلی،دیوار اولین نقش آفرینی او در فیلم سینمایی محسوب میشود.

برای دانلود فیلم شب،داخلی،دیوار با بازی دانیال خیری خواه به لینک های بالا مراجعه کنید.

حاشیه های فیلم شب داخلی دیوار

توقف چند روزه فیلم شب داخلی دیوار

به نقل از روابط عمومی فیلم، در پی ابتلای نوید محمدزاده بازیگر نقش اول فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند، به کرونا فیلمبرداری این پروژه به مدت چند روز متوقف شد.

حال عمومی این بازیگر در حال حاضر مساعد است و مراحل درمان را در قرنطینه خانگی طی می‌کند تا پس از بهبودی کامل برای از سرگیری فیلمبرداری، سرصحنه حاضر شود.

بیوگرافی بازیگران شب داخلی دیوار

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر شب داخلی دیوار

نوید محمدزاده (زاده ۱۷ فروردین ۱۳۶۵T تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایران است. نقش‌ آفرینی وی در فیلم عصبانی نیستم موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردید، تا جایی که بسیاری محمدزاده را شایسته دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی‌ و دومین دوره جشنواره فیلم فجر می‌دانستند.

همچنین وی ۲ بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر و همچنین تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ گردیده‌ است.

دیگر فیلم و سریال های نوید محمدزاده:

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر شب داخلی دیوار

امیر آقایی (متولد ۱۳۴۹ ارومیه) بازیگر اهل ایران و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در فیلم شنای پروانه از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است.

نخستین نقش وی در سینما در فیلم ارتفاع پست به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود. او با بازی در فیلم زن دوم شاید به تعبیری متفاوت‌ ترین حضورش در سینما را تجربه کرد. آقایی در سریال اولین شب آرامش نیز حضور داشت و ارتباط خوبش با احمد امینی کارگردان این سریال، باعث شد دوباره در ساخته دیگر احمد امینی یعنی بی‌گناهان ایفای نقش کند.

دیگر فیلم و سریال های امیر آقایی:

علیرضا کمالی

علیرضا کمالی بازیگر شب داخلی دیوار

علیرضا کمالی با نام اصلی علیرضا کمالی‌نژاد (زاده ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۹، تهران) بازیگر است. از مهم‌ترین آثار علیرضا کمالی می‌توان به بازیگری در سریال قلب یخی، فیلم اخراجی‌ها و فیلم سد معبر اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های علیرضا کمالی:

سوالات پرتکرار کاربران در مورد شب داخلی دیوار

1

بازیگران اصلی فیلم شب داخلی دیوار چه کسانی هستند؟

نوید محمدزاده، امیر آقایی، دایانا حبیبی، علیرضا کمالی و سعید داخ در فیلم شب داخلی دیوار حضور دارند.

2

داستان فیلم شب داخلی دیوار چیست؟

زندگی نابینایی به نام علی با ورود نابهنگام زنی متواری ، آشفته می‌شود..

3

کارگردان فیلم شب داخلی دیوار کیست؟

وحید جلیلوند

4

نویسنده فیلم شب داخلی دیوار کیست؟

وحید جلیلوند

5

فیلم شب داخلی دیوار در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم شب داخلی دیوار در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن اجتماعی است.

راهنمای کیفیت های دانلود شب داخلی دیوار

دانلود فیلم شب داخلی دیوار با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم شب داخلی دیوار با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم شب داخلی دیوار با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم شب داخلی دیوار با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم شب داخلی دیوار با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود شب داخلی دیوار

برای دانلود فیلم شب داخلی دیوار در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم شب داخلی دیوار در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم شب داخلی دیوار در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی شب داخلی دیوار بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم شب داخلی دیوار در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تی تیدانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم لب خطدانلود فیلم تفریقدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم روشندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم برف آخردانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم لیپاردانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم ماماندانلود فیلم شبگرددانلود فیلم آهودانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم بی سر و صدادانلود فیلم بازگشتهدانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم غیبت موجهدانلود فیلم حبس مجرددانلود فیلم سگ بنددانلود فیلم علفزاردانلود فیلم خانه شیشه ایدانلود فیلم روز صفردانلود فیلم انفرادیدانلود فیلم تارادانلود فیلم رمانتیسم عماد و طوبادانلود فیلم کوچه ژاپنی هادانلود فیلم جنگ جهانی سومدانلود فیلم کوزوودانلود فیلم بی صدا حلزون