';

دانلود فیلم لب خط

4 از 5 (22 رأی)

موضوع: کمدی - اجتماعی

سال تولید: 1399

بازیگران: نیما شعبان نژاد - هومن حاج عبدالهی - روشنک گرامی - محیا دهقانی - نسیم ادبی - رضا داوود نژاد - جمشید هاشم پور - سیاوش چراغی پور - سمیرا حسن پور - محمدرضا داوودنژاد - لاله صبوری

کارگردان: علی جبار زاده

نویسنده: علی جبار زاده

خلاصه داستان: این فیلم روایت جوانی به اسم رضا (با بازی نیما شعبان‌نژاد) است که در جنوب تهران «لب خط» زندگی می‌کند و از معدود آدمهایی در دنیاست که سندرم هایپرتیمزیا دارد.

پوستر فیلم لب خط

دانلود فیلم لب خط با لینک مستقیم

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

دسترسی سریع:

دانلود فیلم لب خط با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

تیزر فیلم لب خط

معرفی فیلم لب خط

فیلم سینمایی لب خط

فیلم سینمایی لب خط

این فیلم سینمایی که تهیه آن را علی عبدالعلی‌زاده بر عهده دارد، هم اکنون در مرحله فیلمبرداری است که نیمی از آن سپری شده است.

«لب خط» فیلمی اجتماعی با رگه‌های طنز است که لیلا بهادری مجری طرح و سرمایه‌گذاری آن را انجام میدهد.

فیلم سینمایی «لب خط» به نویسندگی و کارگردانی علی جبارزاده به پایان رسید. جمشید هاشم‌پور آخرین چهره‌ای ایست که در فیلم سینمایی مقابل دوربین مجید گرجیان به ایفای نقش پرداخته است

فیلم لب خط

معرفی بازیگران فیلم لب خط

معرفی بازیگرانفیلم سینمایی لب خط

نیما شعبان نژاد در فیلم لب خط

نیما شعبان نژاد در فیلم لب خط

نیما شعبان نژاد بازیگر فیلم سینمایی لب خط به کارگردانی علی جبارزاده می باشد این فیلم یکی از متفاوت ترین نقش آفرینی های او تا به امروز محسوب میشود وی در این فیلم نقش رضا را ایفا میکند. 

او اولین بار با حضور در سریال نمایش خانگی ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان به شهرت رسید وی با ایفای نقش متفاوتش در این سریال به محبوبیت زیادی در بین مردم رسید.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی نیما شعبان نژاد به لینک های بالا مراجعه کنید.

جمشید هاشم پور در فیلم لب خط

جمشید هاشم پور در فیلم لب خط

جمشیدهاشم پور از بازیگران فیلم سینمایی لب خط تازه ترین ساخته علی جبارزاده میباشد.وی از بازیگران پیشکسوت سینمای ایران محسوب میشود و حضور در این عرصه را از سال 1347 آغاز کرده است.

هاشم پور در دهه هشتاد حضور کم رنگ تری در سینما داشته است اما خوشبختانه در این سال ها دوباره به اوج خود بازگشته است وی در سال 1399 علاوه بر لب خط در پنج فیلم دیگر نیز ایفای نقش کرده است.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی جمشید هاشم پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

هومن حاجی عبدالهی در فیلم لب خط

هومن حاجی عبدالهی در فیلم لب خط

هومن حاجی عبدالهی با حضور در فیلم لب خط ساخته علی جبارزاده تازه ترین فیلم سینمایی اش را ایفای نقش میکند. وی در این فیلم نقش شهروز را بازی میکند.

وی در این سال ها بیشتر در زمینه مجری گری و بازیگری در سریال های تلویزیونی فعالیت داشته است و کمتر به سینما پرداخته است. سینمایی لب خط تازه ترین و همچنین از متفاوت ترین ایفای نقش هایش در این سال ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی هومن حاجی عبدالهی به لینک های بالا مراجعه کنید.

روشنک گرامی در فیلم لب خط

روشنک گرامی در فیلم لب خط

روشنک گرامی در فیلم سینمایی لب خط دومین فیلم بلند ساخته علی جبارزاده نقش آلیوشا را ایفا میکند.حضور وی در این فیلم مسیر های تازه و متفاوتی را در بازیگری برای او رقم خواهد زد

وی در سال 1394 با حضور در فیلم سینمایی هلن به کارگردانی علی اکبر ثقفی تقریبا مهم ترین فیلم خود را بازی کرد و نظر تعداد زیادی از منتقدان و مردم را به خود جلب کرد. وی بعد از آن دوره پرکاری را در سال 1395 گذراند و دو فیلم بلند و یک فیلم کوتاه را در این سال ایفای نقش کرد.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی روشنک گرامی به لینک های بالا مراجعه کنید.

محیا دهقانی در فیلم لب خط

محیا دهقانی در فیلم لب خط

محیا دهقانی بازیگر فیلم سینمایی لب خط تازه ترین ساخته علی جبارزاده می باشد. فیلم لب خط تازه ترین نقش آفرینی او بعد از سه سال دوری از سینما محسوب میشود.

با اینکه سال های زیادی از ورود وی به عرصه بازیگری نگذشته است اما او در این سال ها با کارگردان های و بازیگران با تجربه بسیاری همکاری کرده است و تجربه بسیاری کسب کرده است.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی محیا دهقانی  به لینک های بالا مراجعه کنید.

کاظم نوربخش در فیلم لب خط

کاظم نوربخش در فیلم لب خط

کاظم نوربخش از بازیگران سریال پربیننده و موفق نون خ از دیگر بازیگران فیلم سینمایی لب خط می باشد. سینمایی لب خط اولین هنرنمایی کاظم نوربخش در سینما است.

کاظم نوربخش بازیگری خود ابتدا از تئاتر و سپس در تلویزیون با سریال نون خ آغاز کرد و آخرین فصل این سریال از کاراکترهای اصلی و مورد استقبال این سریال بوده است.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی کاظم نوربخش به لینک های دانلود مراجعه کنید.

نسیم ادبی در فیلم لب خط

نسیم ادبی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی لب خط تازه ترین ساخته علی جبارزاده می باشد. لب خط تازه ترین و متفاوت ترین نقش آفرینی های وی در چند سال گذشته محسوب میشود.

وی در این سال ها بیشتر به ایفای نقش در تئاتر پرداخته است و همینطور بازیگری را نیز از سال 1372 با نقش آفرینی در تئاتر آغاز کرده است با این حال در دهه نود فعالیتش به طور چشم گیری در تلویزیون و سینما افزایش پیدا کرده است

برای دانلود فیلم لب خط با بازی نسیم ادبی به لینک های بالا مراجعه کنید.

رضا داوود نژاد در فیلم لب خط

رضا داوود نژاد بازیگر فیلم سینمایی لب خط دومین فیلم بلند ساخته علی جبارزاده می باشد.وی در این فیلم نقش نوید را ایفا میکند. او از سال 1396 تا کنون در سینما فعالیت نداشته است و حضورش در این فیلم تازه ترین ایفای نقشش بعد از سه می باشد.

وی بازیگری را از سال 1365 آغاز کرده است اما فعالیت های هنری وی در دهه هشتاد به اوج خود رسید. همچنین وی که در سال های گذشته با ایفای نقش در فیلم های کمدی بازیگر این ژانر محسوب میشده است در چند سال اخیر با تغییر موضع خود و ایفای نقش در ژانر های گونانون تر تجربه های بیشتری در کارنامه هنری اش برای خود رقم زده است. 

برای دانلود فیلم لب خط با بازی رضا داوود نژاد به لینک های بالا مراجعه کنید.

سیاوش چراغی پور در فیلم لب خط

سیاوش چراغی پور از دیگر بازیگران لب خط دومین فیلم بلند سینمایی ساخته علی جبارزاده می باشد

وی در سال 1399 علاوه بر نقش آفرینی در فیلم لب خط در فیلم سینمایی گیجگاه ساخته عادل تبریزی نیز ایفای نقش کرده است همچنین او با حضور در این فیلم نیز با جمشید هاشم پور همبازی شده است و دومین همکاری این دو بازیگر دراین سال محسوب میشود.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی سیاوش چراغی پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

سمیرا حسن پور در فیلم لب خط

سیمیرا حسن پور بازیگر فیلم لب خط تازه ترین ساخته علی جبارزاده می باشد او در این فیلم نقش پری را ایفا میکند.

وی بازیگری درسینما را از سال 1392 با حضور در فیلم سینمایی تمشک آغاز کرد این فیلم از مهم ترین نقش آفرینی های وی محسوب میشود او برای ایفای نقش در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از سی و دومین جشنواره فجر و همچنین از پانزدهمین دوره جشن حافظشد.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی سمیرا حسن پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

محمدرضا داوودنژاد در فیلم لب خط 

محمدرضا داوودنژاد در فیلم سینمایی لب خط دومین فیلم بلند علی جبارزاده ایفای نقش میکند. او از سال 1396 تا کنون در سینما حضور نداشته است و لب خط تازه ترین ایفای نقش وی بعد از سه سال محسوب می شود.

او به جز فیلم لب در چند فیلم سینمایی دیگر نیز با رضا داوود نژاد همبازی شده است که فراری، هوو، مصائب شیرین تعدادی از این همکاری ها میباشد ایفای نقش این دو بازیگر در فیلم لب خط تازه ترین همکاری آن ها محسوب می شود.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی محمدرضا داوود نژاد به لینک های بالا مراجعه کنید.

لاله صبوری در فیلم لب خط

لاله صبوری از دیگر بازیگران فیلم سینمایی متفاوت لب خط ساخته علی جبارزاده می باشد.وی در این فیلم نقش بدری را ایفا میکند.

او بیشتر در سریال های تلویزیونی فعالیت داشته است و در این سال ها کمتر به سینما پرداخته است تا حدی که ایفای نقشش در فیلم سینمایی لب خط را میتوان اولین و مهمترین حضورش در سینما محسوب کرد.

برای دانلود فیلم لب خط با بازی لاله صبوری به لینک های بالا مراجعه کنید.

دیگر عوامل فیلم سینمایی لب خط:

  • مدیر صدابرداری : وحید مقدسی
  • طراح صحنه و لباس : حسین عالی نژاد 
  • طراح گریم : محسن دارسنج 
  • برنامه ریز و دستیار اول : سعید غلامی
  • منشی صحنه : فائزه فرزام
  • جلوه های ویژه بصری : علی تصدیقی
  • بدلکار : امیرحسین خنجری
  • جانشین تولید : مونا قاسمی
  • مدیران تدارکات : محمد عزیزی زاده ، امید چراغی
  • موشن : محمد واحد

بیوگرافی بازیگران لب خط

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد بازیگر لب خط

نیما شعبان‌نژاد (زاده ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶، کلن) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است.

نیما شعبان‌نژاد در برنامه تلویزیونی خندوانه فعالیت داشته است.

محیا دهقانی

محیا دهقانی بازیگر لب خط

محیا دهقانی (زاده ۲۴ دی ۱۳۷۰، تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر است. از مهم‌ ترین آثار محیا دهقانی می‌توان به بازیگری در سریال پایتخت ۴، فیلم ماجرای نیمروز و سریال زعفرانی و فیلم سینمایی لیلاج اشاره کرد.

نسیم ادبی

نسیم ادبی بازیگر لب خط

نسیم ادبی (زاده ۱۳۵۵، تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. از مهم‌ ترین آثار نسیم ادبی می‌ توان به بازیگری در سریال شهرزاد اشاره کرد.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور بازیگر لب خط

جمشید هاشم‌ پور (زاده ۳ فروردین ۱۳۲۳، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. وی اولین فیلم سینمایی خود را در سال ۱۳۴۷ و با بازی در نقش کوتاهی در فیلم جهنم سفید آغاز کرد.

در سال ۱۳۶۱ که به دعوت مسعود کیمیایی برای بازی در فیلم خط قرمز دوباره به سینما بازگشت. بازی او در نقش زینال بندری در فیلم تاراج ساخته ایرج قادری بود که جمشید هاشم‌پور را با سر تراشیده میان مردم مطرح کرد؛ تا جایی که تیپ قهرمان سرتراشیده تا سال‌ ها مخاطبان بسیاری را روانه سینماها می‌کرد.

او ستاره سینمای ایران در دهه هفتاد بود فیلمهای بعدی او عبارتند از: فرمان، بازداشتگاه، نقطه ضعف، بالاش، پایگاه جهنمی، عقابها، یوزپلنگ، تیغ و ابریشم، عشق و مرگ، پرده آخر، تماس شیطانی، دادستان، قرق، مادر، طعمه، افعی، یاران، آخرین خون، نیش، پرواز از اردوگاه، آخرین بندر، ضربه طوفان، یاغی، رنجر، زخمی، مجازات، گروگان، عقرب، آواز قو، گشت ارشاد، مسافر ری و چندین و چند فیلم دیگر تا به امروز.

سیاوش چراغی پور

سیاوش چراغی پور بازیگر لب خط

سیاوش چراغی پور(زاده ۱۳۴۲ در قصرشیرین) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد لب خط

1

بازیگران اصلی فیلم لب خط چه کسانی هستند؟

نیما شعبان نژاد، هومن حاج عبدالهی، روشنک گرامی، محیا دهقانی و نسیم ادبی در فیلم لب خط حضور دارند.

2

داستان فیلم لب خط چیست؟

این فیلم روایت جوانی به اسم رضا (با بازی نیما شعبان‌نژاد) است که در جنوب تهران «لب خط» زندگی می‌کند و از معدود آدمهایی در دنیاست که سندرم هایپرتیمزیا دارد.

3

کارگردان فیلم لب خط کیست؟

علی جبار زاده

4

نویسنده فیلم لب خط کیست؟

علی جبار زاده

5

فیلم لب خط در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم لب خط در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن کمدی - اجتماعی است.

راهنمای کیفیت های دانلود لب خط

دانلود فیلم لب خط با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم لب خط با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم لب خط با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم لب خط با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم لب خط با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود لب خط

برای دانلود فیلم لب خط در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم لب خط در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم لب خط در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی لب خط بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم لب خط در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم تک تیراندازدانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم صحنه زنیدانلود فیلم دینامیتدانلود فیلم یادم تو را فراموشدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم قهرماندانلود فیلم عطر داغدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم لب خطدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم اتومبیلدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باشدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم آتابایدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم تی تیدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم لیپاردانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شهربانودانلود فیلم بدون قرار قبلی