';

دانلود فیلم مجبوریم

زمان پخش: 22 مرداد 1401

دانلود فیلم مجبوریم + ترافیک نیم بها و لینک مستقیم

دانلود فیلم مجبوریم نسخه کامل و بدون سانسور

دانلود فیلم ایرانی جدید "مجبوریم" رضا درمیشیان

Legal download Majburim new iranian movie

4.48 از 5 (56 رأی)

فیلم مجبوریم - Majburim film

سال ساخت: 1397 - سال پخش: ۱۴۰۱ - پخش کننده ✔️فیلمجو

ژانر: اجتماعی | کارگردان: رضا درمیشیان

بازیگران: پارسا پیروزفر - فاطمه معتمدآریا - پردیس احمدیه - نگار جواهریان - بابک کریمی - رضا بهبودی - پریوش نظریه - ژاله علو - همایون ارشادی - بهمن فرمان آرا - مجتبی پیرزاده - مریم بوبانی

خلاصه داستان: یک دختر بی خانمان شانزده ساله بارها و بارها به عنوان یک مادر جایگزین برای پول کار می کند (رحمش را اجاره میدهد) . یک وکیل حقوق بشر تلاش می کند تا او را نجات دهد ، اما ناگزیر با مشکلاتی روبرو می شود

پوستر فیلم مجبوریم

لینک های قانونی دانلود فیلم مجبوریم با 5 کیفیت متنوع

کیفیت 480 - 10,000 تومان

کیفیت 720 - 11,000 تومان

کیفیت 1080 - 12,000 تومان

کیفیت 1080HQ - 13,000 تومان

کیفیت BLURAY - 14,000 تومان

همه کیفیت ها - 20,000 تومان

معرفی کامل فیلم مجبوریم

فیلم سینمایی مجبوریم

سینمایی مجبوریم

«مجبوریم» پنجمین فیلم رضا درمیشیان پس از فیلم های «بغض» ، «عصبانی نیستم!» ، «لانتوری» و فیلم به نمایش در نیامده «یواشکی» است.

این فیلم گفته می‌شود پربازیگرترین و پر لوکیشن ترین فیلم درمیشیان است که فیلمبرداری آن در سه ماه در صد لوکیشن در تهران انجام شده که از این میان بخش عمده‌ای از آن در جنوب شهر تهران فیلمبرداری شده است.

آخرین مراحل تصحیح رنگ فیلم سینمایی مجبوریم توسط هوتن حق شناس در استودیو پیشگامان آریا انجام می شود.

معرفی بازیگران فیلم مجبوریم

معرفی بازیگران فیلم مجبوریم

پارسا پیروزفر در فیلم مجبوریم

پارسا پیروزفر در فیلم مجبوریم

پارسا پیروزفر با حضور در فیلم مجبوریم که از متفاوت ترین فیلم های درمیشیان محسوب میشود اولین تجربه همکاری اش را با این کارگردان تجربه میکند.

اوپیش از این فیلم نیز در سینمایی اینجا بدون من محصول سال 1389 به کارگردانی بهرام توکلی با فاطمه معتمد آریا همکاری کرده است. این فیلم داستان خانواده‌ ای است که در آرزوی دستیابی به رویاهای خود هستند و امیدوارانه تحولی را انتظار می‌کشند.

پیروزفر پیش از این در سینمایی شبانه روز محصول سال 1387 به کارگردانی و نویسندگی امید بنکدار و کیوان علیمحمدی با نگار جواهریان همکاری کرده است. این فیلم ترکیب چهار داستان است که به طور موازی با هم روایت می‌شوند.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی پارسا پیروزفر به لینک های بالا مراجعه کنید.

فاطمه معتمد آریا در سینمایی مجبوریم

فاطمه معتمد آریا در فیلم مجبوریم

حضور فاطمه معتمد آریا در سینمایی مجبوریم ساخته رضا درمیشیان قطعی شده است. معتمد آریا پیش از این با درمیشیان همکاری نداشته است.

او پیشتر در سینمایی اینجا بدون من ساخته بهرام توکلی با پارسا پیروزفر و نگار جواهریان همکاری کرده است. همچنین وی برای بازی در این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن در سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مونترال کانادا شد.

هنوز مشخص نشده است که فاطمه معتمد آریا در این فیلم چه نقشی خواهد داشت اما با نگاهی به فیلم های چند سال اخیر او احتمال میدهیم از نقش های اصلی باشد.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی فاطمه معتمد آریا به لینک های بالا مراجعه کنید.

نگار جواهریان در سینمایی مجبوریم

نگار جواهریان در فیلم مجبوریم

نگار جواهریان با حضور در فیلم مجبوریم اولین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کسب کرده است.

او پیشتر در سینمایی قصه ها ساخته رخشان بنی اعتماد محصول سال 1390 با فاطمه معتمد آریا همکاری کرده است. سینمایی قصه ها تکه هایی از داستان های انسان های متفاوت را روایت میکند. فیلم مجبوریم تجربه همکاری دوباره آن ها محسوب میشود.

همچنین آن ها در سال 1386 سینمایی صد سال به این سال ها را با یکدیگر همکاری کرده اند. موضوع این فیلم فیلم روایتگر زندگی زنی است که در طول سی سال اتفاقات مختلفی برای او رخ می‌دهد.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی نگار جواهریان به لینک های بالا مراجعه کنید.

مجتبی پیرزاده در فیلم مجبوریم

مجتبی پیرزاده در فیلم مجبوریم

مجتبی پیرزاده با حضور در فیلم مجبوریم اولین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کسب کرده است.

فیلم سینمایی فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی محصول سال 1394 از اولین و مهم ترین فیلم های او محسوب می شود او در این فیلم نیز با بابک کریمی همکاری کرده بود و فیلم مجبوریم همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

همچنین او پیشتر با نقش آفرینی در فیلم غلامرضا تختی محصول سال 1397 نیز با پریوش نظریه همکاری کرده است این فیلم به زندگی نامه غلامرضا تختی از کودکی تا بزرگسالی اش میپردازد.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی مجتبی پیرزاده به لینک های بالا مراجعه کنید.

پردیس احمدیه در سینمایی مجبوریم

پردیس احمدیه از دیگر بازیگران سینمایی مجبوریم به کارگردانی رضا درمیشیان است.وی از بازیگران جوان و خوش نام این روز های سینمای ایران محسوب میشود.

سینمایی مجبوریم اولین همکاری او با رضا درمیشیان بود پس از آن سینمایی لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان را با او همکاری کرده است.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی پردیس احمدیه به لینک های بالا مراجعه کنید.

بابک کریمی در فیلم مجبوریم

بابک کریمی از بازیگران فیلم مجبوریم تازه ترین ساخته رضا درمیشیان است.

وی پیش از نقش آفرینی در این فیلم، با بازی در فیلم سینمایی خانه دختر به کارگردانی شهرام شاه حسینی با پردیس احمدیه همکاری کرده بود این فیلم محصول سال 1393 است و روایت دختری به نام سمیرا است که چند روز پیش از ازدواجش خودکشی میکند و پدر او علت آن را مخفی میکند.

همچنین او در سال 1393 نیز با بازی در فیلم سینمایی موقت به کارگردانی و نویسندگی امیر عزیزی با نگار جواهریان هم بازی شده بود. این فیلم روایت خانواده‌ای است که هم‌زمان با اسباب کشی و جابجایی خانه‌شان ناخواسته درگیر ماجرا و مشکلاتی می‌شوند.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی بابک کریمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

رضا بهبودی در فیلم مجبوریم

رضا بهبودی با نقش آفرینی در فیلم مجبوریم تازه ترین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کارگردان این فیلم تجربه میکند.

مجبوریم سومین همکاری رضا بهبودی با این کارگردان محسوب میشود، وی در دو فیلم قبلی درمیشیان نیز که از فیلم های بسیار موفق و متفاوت سینمای ایران در چند سال اخیر است نیز ایفای نقش کرده و خوش درخشیده است.

وی پیشتر با ایفای نقش در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان محصول سال 1394 با پریویش نظریه همکاری کرده است مجبوریم تازه ترین همکاری این دو بازیگر محسوب میشود.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی رضابهبودی به لینک های بالا مراجعه کنید.

پریوش نظریه در فیلم مجبوریم

پریوش نظریه با نقش آفرینی در فیلم مجبوریم تازه ترین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کارگردان این فیلم تجربه میکند.

وی اولین همکاری اش با این کارگردان را در سال 1394 با نقش آفرینی در فیلم لانتوری انجام داده است این فیلم به معضل اسید پاشی و دسته های بزه و تبهکارانه در جامعه میپردازد.

پریوش نظریه در سال 1389 با نقش آفرینی در سینمایی یک حبه قند به کارگردانی رضا میرکریمی نیز با نگار جواهریان همکاری کرده است در خلاصه این فیلم آمده است:سکوت خانه باغ قدیمی و سرسبز با ورود مهمانانی در هم می‌شکند. چهار دختر این خانه، همراه همسر و فرزندانشان برای عروسی خواهر کوچکترشان پسند به یاری مادر شتافتند.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی پریوش نظریه به لینک های بالا مراجعه کنید.

ژاله علو در فیلم مجبوریم

ژاله علو از دیگر بازیگران سینمایی مجبوریم به کارگردانی رضا درمیشیان است

وی از پیشکسوتان سینمای ایران است و بازیگری را از سال 1327 آغاز کرده است. ژاله علو آخرین فیلم سینمایی خود را در سال 1387 بازی کرده بود و تا الان در سینما فعالیت نداشته است فیلم مجبوریم بازگشت او به سینما محسوب میشود.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی ژاله علو به لینک های بالا مراجعه کنید.

همایون ارشادی در فیلم مجبوریم

همایون ارشادی با حضور در فیلم مجبوریم اولین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کسب کرده است.

وی در سال 1396 با ایفای نقش در فیلم سرو زیر آب نیز به کارگردانی محمد علی باشه آهنگر با رضا بهبودی همکاری کرده است این فیلم روایت جهانبخش است که برای اثبات بی گناهی‌اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می‌کند. سفری که پایانش زندگی بسیاری از آنها را تغییر می‌دهد.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی همایون ارشادی به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهمن فرمان آرا در فیلم مجبوریم

بهمن فرمان آرا با حضور در فیلم مجبوریم اولین تجربه همکاری اش را با رضا درمیشیان کسب کرده است.

او کارگردان و تهیه کننده سینما است و کمتر به بازیگری پرداخته است سینمایی مجبوریم اولین فیلمی است که وی در فیلمی که کارگردانی اش را خودش انجام نداده است ایفای نقش میکند.

وی پیشتر نیز در سال 1395 با کارگردانی و نقش آفرینی در فیلم حکایت دریا با فاطمه معتمد آریا همکاری کرده است این فیلم قصه‌ی آدم‌هایی را روایت می‌کند، که پس از مدتی دور بودن، دوباره به هم نزدیک می‌شوند. اما آیا این نزدیکی می‌تواند دوری گذشته را جبران کند

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی بهمن فرمان آرا به لینک های بالا مراجعه کنید.

مریم بوبانی در فیلم مجبوریم

مریم بونانی از دیگر بازیگران فیلم سینمایی مجبوریم ساخته رضا درمیشیان است

وی پیش از این با ایفای نقش در فیلم سینمایی بی خداحافظی محصول سال 1390 به کارگردانی احمد نشاط نیز با همایون ارشادی همکاری کرده است. این فیلم داستان سه جوان را روایت می‌کند که هر کدام برای رسیدن به هدفی از بندرعباس عازم تهران می‌شوند.

برای دانلود فیلم سینمایی مجبوریم با بازی مریم بونانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

دیگر عوامل فیلم سینمایی مجبوریم

 • کارگردان : رضا درمیشیان
 • تهیه‌کننده : رضا درمیشیان
 • فیلم بردار : آیین ایرانی
 • طراح گریم : عبدالله اسکندری
 • صدابردار : نظام الدین کیایی
 • طراح لباس : گلناز گلشن
 • طراح صحنه : امیرحسین حداد
 • مدیر تولید : فواد بوربور
 • تدوین : هایده صفی یاری
 • موسیقی : کیهان کلهر
 • طراحی و ترکیب صدا : محمد رضا دلپاک

دیالوگ های فیلم مجبوریم

+یکم صبر کن همه چیز درست میشه!!

-تا کی؟

اخبار فیلم مجبوریم

سه جایزه فستیوال آسیاتیکای ایتالیا به مجبوریم پیشکش درمیشیان به جامعه پزشکی

بیست ویکمین جشنواره آسیاتیکای رم سه جایزه اصلی خودرابه فیلم سینمایی«مجبوریم»ساخته رضا درمیشیان اعطا کرد.

این رویداد از۲۸ آذر تا۲دی در ایتالیا برگزار شدو فیلم«مجبوریم»جایزه بهترین فیلم بخش مسابقه و بهترین فیلم ازنگاه تماشاگران وبهترین فیلم هیات داوری نتپک،شبکه ارتقای سینمای آسیاو‌پاسیفیک،را دریافت کرد.

درمیشیان درپیامی که برای این فستیوال ارسال کرد گفت:«این جایزه هامتعلق به تک تک اعضای گروه سازنده فیلم«مجبوریم»است که درشرایط سخت تولیداین فیلم با من همراه بودند.از هیات‌محترم داوران،دبیر محترم فستیوال وپخش کننده فیلم تشکر می کنم.این جایزه ها برایم ارزشمند است برای همین آنها راتقدیم می کنم به مادرم، پزشکان،کادر درمان وجامعه پزشکی که درسال گذشته متحمل بیشترین زحمات شده اندوخودشان وقف مردم کرده اند.»

هیات داوری اصلی جشنواره آسیاتیکا دربیانیه ای علت اعطای جایزه بهترین فیلم خودراچنین اعلام کردند: «مجبوریم»فیلمی است که از اولین تا آخرین نمای خود،بابهره گیری از یک ریتم پر شتاب و درعین حال دیوانه وارکه ناشی از یک تدوین ماهرانه است،بیننده رامی کشاندبه دنیای تاریک یک شهر،شهری با ساکنان فقیر و فرودست که بقایش در توهم یک لحظه و نیز در هم شکستن همان لحظه است. فیلم دو دیدگاه را ارايه می کند،درامی که به حقوق زنان می پردازدو فیلمی که به مشکل فقر و‌ درماندگی افرادبی خانمان توجه دارد.بازیگران و به ویژه سه بازیگر زن فیلم بامهارت تمام نقش های خودرا ایفا کرده اند»

«مجبوریم» درمیشیان به فستیوال هند می رود

فیلم سینمایی «مجبوریم» تازه ترین ساخته رضا درمیشیان در سومین حضور جهانی خود در هجدهمین فستیوال فیلم چنای به نمایش درخواهد آمد.

«مجبوریم» پیش از این در فستیوال توکیوی ژاپن (TIFF) ) و آستیکای رم به نمایش درآمده که در آستیکا سه جایزه اصلی بهترین فیلم، بهترین تماشاگران و بهترین فیلم هیات داوری نتپک،شبکه ارتقای سینمای آسیاوپاسیفیک را به خود اختصاص داد.فسیتوال چنای از 30 بهمن تا 7 اسفند برگزار می شود.

نقد های فیلم مجبوریم

یادداشت منتقد هالیوود ریپورتر درباره فیلم «محبوریم» رضا درمیشیان

در حالی که فیلم «مجبوریم» اولین نمایش جهانی‌اش را در فستیوال توکیو ۲۰۲۰ تجربه می‌کند، دبورا یانگ منتقد هالیوود ریپورتر یادداشتی درباره این فیلم در سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده و نوشته: «رضا درمیشیان یکی از اصیل ترین کارگردانان حال حاضر سینمای ایران است و «مجبوریم» هم مثال دیگری از توانایی او در تسخیر کردن مخاطب به کمک نقد تند و تیز اجتماعی است، همچون «عصبانی‌ نیستم!» و «لانتوری».

«مجبوریم» اثری جذاب، خوش ساخت و با بازی‌های خوب درباره حقوق انسان‌هاست که در بطن یک تریلر قضایی در جامعه بی‌خانمان‌های تهران روی می‌دهد.

در فیلم شاهد رویارویی سه زن هستیم، یک دکتر زنان متعهد و خوش‌نام (با بازی فاطمه معتمد آریا)، یک وکیل جوان پرانرژی (با بازی نگار جواهریان) و یک زن بی‌خانمان که به ماشین بچه سازی بدل شده (پردیس احمدیه).

قطب نمای اخلاقی اثر دائما در بین وکیل و دکتر در حال نوسان است، و مثل سایر آثار درمیشیان، این مخاطب است که باید تصمیم بگیرد حق با چه کسی است. در هر دو سمت این قصه دو فعال اجتماعی هستند، که به مشکل از زوایای مختلف نگاه می‌کنند. و مشکلاتی که با آنها روبرو هستند، مثل فقر و بی‌خانمانی، آنقدر عظیم است که کاری از دست آنها برنمی‌آید.

فیلم شاید تماما یک تریلر حقوقی نباشد، اما تنش جاری در آن به همان میزان بالاست. در حالی که شرایط برای دکتر پندار (معتمدآریا) تنگ‌ و تنگ‌تر می‌شود. سارا (جواهریان) بیشتر و بیشتر درباره ماجرا تحقیق می‌کند و ما را به پایان هیجان انگیز فیلم نزدیکتر می‌کند.

فیلم‌برداری اثر یادآوری یک درام با کلاس جنایی است، با استفاده‌های زیاد از زوم‌های ناگهانی به کلوزآپ شخصیت‌ها برای رد و بدل شدن نگاه‌های آنها. همچنین استفاده از رنگ‌ها توسط مدیر فیلمبرداری آیین ایرانی که تقریبا فیلم را به اثری سیاه و سفید با ته مایه‌های رنگی بدل کرده است، فیلم را پیجیده‌ کرده است. موسیقی مدرن کیهان کلهر هم پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد که از ویلون‌های سوزناک تا موسیقی ملودیک سنتی پایانی اثر را شامل

بیوگرافی بازیگران مجبوریم

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر بازیگر مجبوریم

پارسا پیروزفر (زاده‌ ۲۲ شهریور ۱۳۵۱، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون، کارگردان و مدرس تئاتر، نمایشنامه‌ نویس، مترجم و نقاش است. از مهم‌ترین آثار پارسا پیروزفر می‌توان به بازیگری در سریال در چشم باد و سفر سبز و فیلم مهمان مامان اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های پارسا پیروزفر:

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا بازیگر مجبوریم

فاطمه سیمین معتمدآریا (زاده ۷ آبان ۱۳۴۰، تهران) بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر است.

از مهم‌ترین آثار فاطمه معتمدآریا می‌توان به بازیگری در فیلم کلاه‌قرمزی و پسرخاله، سریال زیر تیغ و سریال آشپزباشی اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های فاطمه معتمدآریا:

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه بازیگر مجبوریم

پردیس احمدیه (زاده ۸ تیر ۱۳۷۱، تهران) بازیگر است.

پردیس احمدیه از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌است.

پردیس احمدیه در آثاری همچون فیلم سینمایی لاک‌ قرمز، خفه‌گی و سریال تلویزیونی یادآوری فعالیت داشته است.

دیگر فیلم و سریال های پردیس احمدیه:

نگار جواهریان

نگار جواهریان بازیگر مجبوریم

نگار جواهریان (زاده ۲۲ دی ۱۳۶۱، تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر است.

نگار جواهریان فعالیت حرفه‌ای تئاتر را از 15 سالگی آغاز کرد و در سال 1380 با بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم به کارگردانی رسول صدر عاملی، قدم به عرصه‌ی سینما گذاشت.

نگار جواهریان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌‌‌ی فیلم فجر و تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از جشن خانه‌ی سینما و جشن انجمن منتقدان را برای بازی در فیلم طلا و مس در سال 1387 در کارنامه دارد.
نگار جواهریان همچنین جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول زن برای تنها دو بار زندگی می‌کنیم در سال 1386 از جشنواره‌ی اوسیان سینه‌ فن هند و تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم اینجا بدون مناز جشن خانه‌ی سینما را در کارنامه دارد.

دیگر فیلم و سریال های نگار جواهریان:

رضا بهبودی

رضا بهبودی بازیگر مجبوریم

رضا بهبودی (زاده 1شهریور ۱۳۵۰، رودسر)، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مدرس بازیگری است. از مهم‌ترین آثار رضا بهبودی می‌توان به بازیگری در سریال روزگار قریب، فیلم خشم و هیاهو و فیلم اکسیدان اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های رضا بهبودی:

پریوش نظریه

پریوش نظریه بازیگر مجبوریم

پریوش نظریه (زاده بهمن ۱۳۴۸، گچساران) بازیگر، فیلمساز و عکاس است.

پریوش نظریه، جایزه‌ی بهترین بازیگر زن در بخش جانبی نگاه ملی در بیست و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر برای بازی در فیلم حقیقت گمشده، را در کارنامه‌ خود دارد.

ولی در فیلم های غلامرضا تختی و بادیگارد حضور داشته است.

دیگر فیلم و سریال های پریوش نظریه:

همایون ارشادی

همایون ارشادی بازیگر مجبوریم

همایون ارشادی (زاده ۱۳۲۶، اصفهان) بازیگر ایرانی است. از مهمترین فیلم های همایون ارشادی طعم گیلاسی و درخت گلابی است.

دیگر فیلم و سریال های همایون ارشادی:

بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا بازیگر مجبوریم

بهمن فرمان‌آرا (زاده ۱۳۲۰، تهران) تهیه‌کننده، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، نویسنده و هنرپیشه است.

بهمن فرمان‌آرا سازنده چند فیلم برجسته و تهیه‌کننده فیلم‌ هایی از بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی و خسرو هریتاش و عبّاس کیارستمی و محمّدرضا اصلانی بوده و جایزه‌های گوناگونی در کار سینما گرفته‌است.

بهمن فرمان‌آرا در آثاری همچون فیلم سینمایی دایره مینا، خانه‌ای روی آب و خاک آشنا فعالیت داشته است.

دیگر فیلم و سریال های بهمن فرمان آرا:

مجتبی پیرزاده

مجتبی پیرزاده بازیگر مجبوریم

مجتبی پیرزاده (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است.

از مهم‌ترین آثار مجتبی پیرزاده می‌توان به بازیگری در فیلم فروشنده، فیلم یک روز بخصوص و سریال سایه بان اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های مجتبی پیرزاده:

مریم بوبانی

مریم بوبانی بازیگر مجبوریم

مریم بوبانی (زاده ۱۳۳۲، سنندج) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است.

از مهم‌ترین آثار مریم بوبانی می‌توان به بازیگری در سریال مختارنامه، سریال روزگار قریب و سریال تا ثریا اشاره کرد.

دیگر فیلم و سریال های مریم بوبانی:

سوالات پرتکرار کاربران در مورد مجبوریم

1

بازیگران اصلی فیلم مجبوریم چه کسانی هستند؟

پارسا پیروزفر، فاطمه معتمدآریا، پردیس احمدیه، نگار جواهریان و بابک کریمی در فیلم مجبوریم حضور دارند.

2

داستان فیلم مجبوریم چیست؟

یک دختر بی خانمان شانزده ساله بارها و بارها به عنوان یک مادر جایگزین برای پول کار می کند (رحمش را اجاره میدهد) . یک وکیل حقوق بشر تلاش می کند تا او را نجات دهد ، اما ناگزیر با مشکلاتی روبرو می شود

3

کارگردان فیلم مجبوریم کیست؟

رضا درمیشیان

4

نویسنده فیلم مجبوریم کیست؟

رضا درمیشیان

5

فیلم مجبوریم در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم مجبوریم در سال 1397 ساخته شده و ژانر آن اجتماعی است.

راهنمای کیفیت های دانلود مجبوریم

دانلود فیلم مجبوریم با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم مجبوریم با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم مجبوریم با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم مجبوریم با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم مجبوریم با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود مجبوریم

برای دانلود فیلم مجبوریم در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم مجبوریم در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم مجبوریم در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی مجبوریم بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم مجبوریم در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تی تیدانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم لب خطدانلود فیلم تفریقدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم روشندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم برف آخردانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم لیپاردانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم ماماندانلود فیلم شبگرددانلود فیلم آهودانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم بی سر و صدادانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم بازگشتهدانلود فیلم غیبت موجهدانلود فیلم سگ بنددانلود فیلم علفزاردانلود فیلم حبس مجرددانلود فیلم انفرادیدانلود فیلم خانه شیشه ایدانلود فیلم روز صفردانلود فیلم تارادانلود فیلم کوچه ژاپنی هادانلود فیلم جنگ جهانی سومدانلود فیلم رمانتیسم عماد و طوبادانلود فیلم بی صدا حلزوندانلود فیلم کوزوو