';

دانلود فیلم گیج گاه

زمان پخش: بزودی

دانلود فیلم گیج گاه + ترافیک نیم بها و لینک مستقیم

دانلود فیلم گیج گاه نسخه کامل و بدون سانسور

دانلود فیلم ایرانی جدید "گیج گاه" عادل تبریزی

4.41 از 5 (22 رأی)

فیلم گیج گاه

سال ساخت: 1399 - پخش کننده ✔️فیلمجو

ژانر: کمدی | کارگردان: عادل تبریزی

بازیگران: حامد بهداد - باران کوثری - جمشید هاشم ‌پور - سروش صحت - بهرنگ علوی - امیرحسین رستمی - فرهاد آئیش - نادر سلیمانی - بیژن بنفشه خواه - سیاوش چراغی پور

خلاصه داستان: گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست»

زمان پخش فیلم گیج گاه متعاقبا اعلام میگردد.

پوستر فیلم گیج گاه

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

تیزر فیلم گیج گاه

معرفی کامل فیلم گیج گاه

فیلم سینمایی گیج گاه

فیلم گیج گاه

گیج گاه فیلمی به کارگردانی عادل تبریزی و نویسندگی ارسلان امیری و عادل تبریزی محصول سال ۱۳۹۹ است. گیج‌گاه اولین ساخته سینمایی عادل تبریزی، فیلمی در پاسداشت نسل‌های مختلف سینمای ایران است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشته است.

تهیه این فیلم سینمایی که نسل‌های مختلف سینمای ایران در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، بر عهده ولی اله مدنی و حنیف سـروری است و سرمایه‌گذاران آن محمد حسینخانی و حنیف سـروری هستند.

فیلم سینمایی گیج گاه

معرفی بازیگران فیلم گیج گاه

حامد بهداد در فیلم گیجگاه

حامد بهداد در فیلم گیجگاه

حامد بهداد با ایفای نقش در گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی تازه ترین تجربه همکاری اش با این کارگردان را کسب میکند.

با اینکه این اولین فیلم بلند ساخته تبریزی است اما او پیشتر دستیار کارگردان های باتجربه بسیاری از جمله داریوش مهرجویی بوده است. وی در سال با دستیاری فیلم نارنجی پوش ساخته داریوش مهرجویی با حامد بهداد همکاری کرده است و گیجگاه تجربه همکاری متفاوتی برای آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی حامد بهداد بهلینک های بالا مراجعه کنید.

باران کوثری در فیلم گیجگاه

باران کوثری در فیلم گیجگاه

باران کوثری در فیلم سینمایی گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی ایفای نقش میکند. این فیلم یکی از متفاوت نقش آفرینی های ویدر چند سال اخیر محسوب میشود.

وی پیش از این نیز در چندین فیلم سینمایی و سریال نمایش خانگی دیگر با حامد بهداد هم بازی شده است و آن ها را میتوان زوج هنری موفقی دانست که حضورشان در هر فیلمی میتواند تضمین خوبی برای موفقیت آن فیلم باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی باران کوثری به لینک های بالا مراجعه کنید.

جمشید هاشم پور در فیلم گیجگاه

جمشید هاشم پور در فیلم گیجگاه

جمشید هاشم پور بازیگر فیلم سینمایی گیجگاه اولین ساخته عادل تبریزی می باشد. هاشم پور در این سال علاوه برایفای نقش در این فیلم در پنج فیلم دیگر نیز بازی کرده است و سال پرکاری را تجربه کرده است.

وی در سال 1397 با حضور در فیلم سینمایی سرکوب ساخته رضا گوران نیز با باران کوثری همکاری کرده است سرکوب داستان یک روز از یک خانواده می‌باشد.فیلم گیجگاه همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی جمشید هاشم پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

سروش صحت در فیلم گیجگاه

سروش صحت در فیلم گیجگاه

سروش صحت بازیگر فیلم گیجگاه به کارگردانی عادل تبریزی می باشد. این فیلم تازه ترین ایفای نقش وی محسوب میشود.وی بازیگری را از سال ها قبل و با حضور موفقش در سریال های تلویزیونی آغاز کرده است و بعد تر به عرصه سینما پا گذاشته است.

او در سال 1388 نیز با ایفای نقش در فیلم سینمایی پوپک و مش ماشاالله ساخته فرزاد موتمن با فرهاد آئیش همکاری کرده است و گیجگاه تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی سروش صحت به لینک های بالا مراجعه کنید.

امیرحسین رستمی در فیلم گیجگاه

امیرحسین رستمی در فیلم گیجگاه

امیر حسین رستمی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی گیجگاه اولین همکاری اش را با عادل تبریزی کارگردان این فیلم تجربه میکند. این فیلم یکی از متفاوت ترین نقش آفرینی های او در چند سال اخیر محسوب میشود.

رستمی از سال 1395 بعد از حضورش در فیلم قاتل اهلی ساخته مسعود کیمیایی تا سال 1399 در عرصه سینما فعالیت نداشته است با این حال وی امسال جز فیلم گیجگاه در دو فیلم دیگر نیز ایفای نقش کرده و سال پرکاری را تجربه کرده است.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی امیرحسین رستمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

فرهاد آییش در فیلم گیجگاه

فرهاد آییش در فیلم گیجگاه

فرهاد آییش در فیلم سینمایی گیجگاه تازه ترین ساخته عادل تبریزی نقش آفرینی میکند. آییش در دهه هفتاد پا به عرصه بازیگری گذاشت اما در آن سال ها فعالیت زیادی نداشت و حضورش چندان پررنگ نبود. اوج فعالیت های وی را میتوان دهه نود دانست.

وی همچنین در سال 1394 با بازی در فیلم 50 کیلو آلبالو با سروش صحت همکاری کرده است البته این اولین همکاری آن ها نبوده است و آییش در سال 1391 نیز با حضور در سریال پژمان ساخته سروش صحت با او همکار شده است سینمایی گیجگاه تازه ترین تجربه همکاری این دو بازیگر میباشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی فرهاد آییش به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهرنگ علوی در فیلم گیجگاه

بهرنگ علوی با حضور در فیلم گیجگاه در اولین ساخته عادل تبریزی ایفای نقش میکند.وی پیش از این نیز با ایفای نقش در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان که تبریزی دستیار کارگردان این فیلم بوده به نوعی با این کارگردان همکاری کرده است. 

وی همچنین در سال 1397 با حضور در فیلم ژن خوک ساخته سعید سهیلی با جمشید هاشم پور همکاری کرده است و این فیلم همکاری دوباره این دو بازیگر می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی بهرنگ علوی به لینک های بالا مراجعه کنید.

نادر سلیمانی در فیلم گیجگاه

نادر سلیمانی در اولین فیلم بلند عادل تبریزی با نام گیجگاه نقش آفرینی میکند. این فیلم یک تجربه متفاوت و یک ایفای نقش متفاوت در کارنامه هنری سلیمانی محسوب میشود.

وی در سال 1397 با حضور در دومین سری از مجموعه سری های تگزاس ساخته مسعود اطیابی با بهرنگ علوی هم بازی شده است سینمایی گیجگاه همکاری دوباره آن ها بعد از چند سال می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی نادر سلیمانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

بیژن بنفشه خواه در فیلم گیجگاه

بیژن بنفشه خواه از دیگر بازیگران فیلم سینمایی گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی می باشد. او بازیگری در سینما را اولین بار در دهه هفتاد آغاز کرد اما بعد از آن تا دهه نود زیاد در این عرصه فعالیت نداشته است و در این سال فعالیتش به طور چشم گیری افزایش یافته است.

وی قبل از ایفای نقش در این فیلم در چند سریال ساخته سروش صحت بازی کرده است و با او همکاری کرده است از جمله سری مجموعه های لیسانسه ها و سریال پژمان این فیلم تازه ترین همکاری آن ها می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی بیژن بنفشه خواه به لینک های بالا مراجعه کنید.

سیاوش چراغی پور در فیلم گیجگاه

سیاوش چراغی پور در فیلم سینمایی گیجگاه اولین ساخته عادل تبریزی نقش آفرینی میکند. وی از دهه هشتاد تاکنون در عرصه سینما حضور دارد و فعالیت میکند و در این سال ها با کارگردان های باتجربه مختلف همکاری کرده است.

وی در سال 1396 با بازی در فیلم سینمایی مارموز ساخته کمال تبریزی با حامد بهداد همکاری کرده است گیجگاه همکاری تازه آن ها میباشد.داستان این فیلم دربارهٔ مردی به نام قدرت (حامد بهداد) است که طی عملی خودسرانه به قهرمان شهر تبدیل می‌شود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی سیاوش چراغی پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

دیگر عوامل فیلم گیجگاه عبارتند از:

 • مشاور کارگردان: علی مصفا
 • نویسندگان: ارسلان امیری و عادل تبریزی
 • مدیرفیلمبرداری: کوهیار کلاری
 • دستیار اول فیلمبردار: محسن زهی
 •  تدوین: عماد خدابخش
 • سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریزی: علی جناب
 • برنامه ریز: مسعود جیرانی
 • دستیار برنامه ریز: نسترن عشرتی
 • دستیار اول کارگردان: سعید غلامی
 • دستیارکارگردان: مهران قربانی
 • منشی صحنه: آنیتافیروزبخت
 • صدابرداران: سعید بجنوردی و محسن نانکلی
 • دستیارصدا: محمدسالم حصاری
 • طراح گریم: امید گلزاده مجریان
 • گریم: هلیا رشقی  سعید سدابی
 • طراح صحنه: مرتضی شریف پناهی

اخبار فیلم گیج گاه

با طراحی محمدرضا شریفی‌نیا؛ پوستر «گیج‌گاه» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «گیج گاه» نخستین ساخته سینمایی عادل تبریزی منتشر شد. محمدرضا شریفی‌نیا طراحی پوستر و لوگو تایپ این پوستر را انجام داده و اجرای آن را روزبه کلباسی بر عهده داشته است.

محمدرضا شریفی‌نیا پیش از این طراحی پوستر و لوگو فیلم‌هایی همچون «سارا»، «پری»، «لیلا»، «آدم برفی»، «میکس»، «دختر دایی گمشده»، «سنتوری»، «خانوم» و ... را برعهده داشته است.

بیوگرافی بازیگران گیج گاه

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر گیج گاه

حامد بهداد (زاده ۲۶ آبان ۱۳۵۲، مشهد) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون و خواننده است. بهداد در سال 1379 با ایفای نقش در فیلم آخر بازی قدم به عرصه‌‌ی سینما گذاشت و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره‌ی فیلم فجر گردید.

حامد بهداد، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای نقش‌آفرینی در فیلم جرم از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر در کارنامه دارد.

دیگر فیلم و سریال های حامد بهداد:

باران کوثری

باران کوثری بازیگر گیج گاه

باران کوثری (زاده ۲۵ مهر ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما و تئاتر است.

باران کوثری، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم کوچه‌ی بی نام، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بخش رقابتی فیلم‌های سینمای ایران در جشنواره‌ی فیلم فجر برای فیلم خون‌بازی، تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشن خانه‌ی سینما و دیپلم افتخار بخش بین‌الملل جشنواره‌ی فجر، را در کارنامه دارد.

دیگر فیلم و سریال های باران کوثری:

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور بازیگر گیج گاه

جمشید هاشم‌ پور (زاده ۳ فروردین ۱۳۲۳، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. وی اولین فیلم سینمایی خود را در سال ۱۳۴۷ و با بازی در نقش کوتاهی در فیلم جهنم سفید آغاز کرد.

در سال ۱۳۶۱ که به دعوت مسعود کیمیایی برای بازی در فیلم خط قرمز دوباره به سینما بازگشت. بازی او در نقش زینال بندری در فیلم تاراج ساخته ایرج قادری بود که جمشید هاشم‌پور را با سر تراشیده میان مردم مطرح کرد؛ تا جایی که تیپ قهرمان سرتراشیده تا سال‌ ها مخاطبان بسیاری را روانه سینماها می‌کرد.

او ستاره سینمای ایران در دهه هفتاد بود فیلمهای بعدی او عبارتند از: فرمان، بازداشتگاه، نقطه ضعف، بالاش، پایگاه جهنمی، عقابها، یوزپلنگ، تیغ و ابریشم، عشق و مرگ، پرده آخر، تماس شیطانی، دادستان، قرق، مادر، طعمه، افعی، یاران، آخرین خون، نیش، پرواز از اردوگاه، آخرین بندر، ضربه طوفان، یاغی، رنجر، زخمی، مجازات، گروگان، عقرب، آواز قو، گشت ارشاد، مسافر ری و چندین و چند فیلم دیگر تا به امروز.

دیگر فیلم و سریال های جمشید هاشم پور:

سروش صحت

سروش صحت بازیگر گیج گاه

سروش صحت (زاده ۸ آذر ۱۳۴۴، اصفهان) کارگردان، نویسنده و بازیگر است.

با مجموعه جنگ ۷۷ در سال ۱۳۷۷ پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و هم‌ زمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد. بازی در سینما را در سال ۱۳۷۸ با فیلم شراره آغاز نمود.

سروش صحت در سال ۱۳۹۸ برنده سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی برای فیلم جهان با من برقص در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر شد.

دیگر فیلم و سریال های سروش صحت:

فرهاد آئیش

فرهاد آئیش بازیگر گیج گاه

فرهاد آئیش (زاده ۲۷ شهریور ۱۳۳۱ در شمیران) بازیگر، نمایش‌ نامه‌نویس و کارگردان تئاتر و نیز بازیگر سینما و تلویزیون است.

دیگر فیلم و سریال های فرهاد آئیش:

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی بازیگر گیج گاه

نادر سلیمانی فرد (زاده ۱۴ اسفند ۱۳۴۵، آبادان) یکی از بازیگران مجموعه‌های طنز سینما و تلویزیون ایران است.

نادر سلیمانی فرد با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی ساعت خوش و باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری شناخته شد.

دیگر فیلم و سریال های نادر سلیمانی:

بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه بازیگر گیج گاه

بیژن بنفشه‌خواه (زاده ۱ فروردین ۱۳۵۲) بازیگر ایرانی مجموعه‌ های طنز تلویزیونی و فیلم‌ های سینمایی است.

بیژن بنفشه‌خواه در مجموعه‌ های طنز این چند نفر، بدون شرح، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ساختمان پزشکان، خانه اجاره‌ای و راه طولانی به ایفای نقش پرداخته‌ است.

دیگر فیلم و سریال های بیژن بنفشه خواه:

سیاوش چراغی پور

سیاوش چراغی پور بازیگر گیج گاه

سیاوش چراغی پور(زاده ۱۳۴۲ در قصرشیرین) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

دیگر فیلم و سریال های سیاوش چراغی پور:

سوالات پرتکرار کاربران در مورد گیج گاه

1

بازیگران اصلی فیلم گیج گاه چه کسانی هستند؟

حامد بهداد، باران کوثری، جمشید هاشم ‌پور، سروش صحت و بهرنگ علوی در فیلم گیج گاه حضور دارند.

2

داستان فیلم گیج گاه چیست؟

گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست»

3

کارگردان فیلم گیج گاه کیست؟

عادل تبریزی

4

نویسنده فیلم گیج گاه کیست؟

عادل تبریزی - ارسلان امیری

5

فیلم گیج گاه در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم گیج گاه در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن کمدی است.

راهنمای کیفیت های دانلود گیج گاه

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود گیج گاه

برای دانلود فیلم گیج گاه در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم گیج گاه در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم گیج گاه در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی گیج گاه بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم گیج گاه در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تی تیدانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم لب خطدانلود فیلم تفریقدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم روشندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم برف آخردانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم لیپاردانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم ماماندانلود فیلم شبگرددانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم آهودانلود فیلم بی سر و صدادانلود فیلم بازگشتهدانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم غیبت موجهدانلود فیلم حبس مجرددانلود فیلم سگ بنددانلود فیلم علفزاردانلود فیلم خانه شیشه ایدانلود فیلم روز صفردانلود فیلم انفرادیدانلود فیلم تارادانلود فیلم رمانتیسم عماد و طوبادانلود فیلم کوچه ژاپنی هادانلود فیلم جنگ جهانی سومدانلود فیلم کوزوودانلود فیلم بی صدا حلزون