';

دانلود فیلم گیج گاه

تاریخ انتشار: بزودی

دانلود فیلم گیج گاه با ترافیک نیم بها

دانلود فیلم ایرانی جدید "گیج گاه" عادل تبریزی

4 از 5 (16 رأی)

فیلم گیج گاه

سال ساخت: 1399 - پخش کننده: فیلمجو

ژانر: کمدی | کارگردان: عادل تبریزی

بازیگران: حامد بهداد - باران کوثری - جمشید هاشم ‌پور - سروش صحت - بهرنگ علوی - امیرحسین رستمی - فرهاد آئیش - نادر سلیمانی - بیژن بنفشه خواه - سیاوش چراغی پور

خلاصه داستان: گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست»

پوستر فیلم گیج گاه

لینک های دانلود بلافاصله پس از اکران در شبکه نمایش خانگی افزوده خواهند شد.

تیزر فیلم گیج گاه

معرفی فیلم گیج گاه

فیلم سینمایی گیج گاه

فیلم گیج گاه

گیج گاه فیلمی به کارگردانی عادل تبریزی و نویسندگی ارسلان امیری و عادل تبریزی محصول سال ۱۳۹۹ است. گیج‌گاه اولین ساخته سینمایی عادل تبریزی، فیلمی در پاسداشت نسل‌های مختلف سینمای ایران است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشته است.

تهیه این فیلم سینمایی که نسل‌های مختلف سینمای ایران در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، بر عهده ولی اله مدنی و حنیف سـروری است و سرمایه‌گذاران آن محمد حسینخانی و حنیف سـروری هستند.

فیلم سینمایی گیج گاه

معرفی بازیگران فیلم گیج گاه

حامد بهداد در فیلم گیجگاه

حامد بهداد در فیلم گیجگاه

حامد بهداد با ایفای نقش در گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی تازه ترین تجربه همکاری اش با این کارگردان را کسب میکند.

با اینکه این اولین فیلم بلند ساخته تبریزی است اما او پیشتر دستیار کارگردان های باتجربه بسیاری از جمله داریوش مهرجویی بوده است. وی در سال با دستیاری فیلم نارنجی پوش ساخته داریوش مهرجویی با حامد بهداد همکاری کرده است و گیجگاه تجربه همکاری متفاوتی برای آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی حامد بهداد بهلینک های بالا مراجعه کنید.

باران کوثری در فیلم گیجگاه

باران کوثری در فیلم گیجگاه

باران کوثری در فیلم سینمایی گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی ایفای نقش میکند. این فیلم یکی از متفاوت نقش آفرینی های ویدر چند سال اخیر محسوب میشود.

وی پیش از این نیز در چندین فیلم سینمایی و سریال نمایش خانگی دیگر با حامد بهداد هم بازی شده است و آن ها را میتوان زوج هنری موفقی دانست که حضورشان در هر فیلمی میتواند تضمین خوبی برای موفقیت آن فیلم باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی باران کوثری به لینک های بالا مراجعه کنید.

جمشید هاشم پور در فیلم گیجگاه

جمشید هاشم پور در فیلم گیجگاه

جمشید هاشم پور بازیگر فیلم سینمایی گیجگاه اولین ساخته عادل تبریزی می باشد. هاشم پور در این سال علاوه برایفای نقش در این فیلم در پنج فیلم دیگر نیز بازی کرده است و سال پرکاری را تجربه کرده است.

وی در سال 1397 با حضور در فیلم سینمایی سرکوب ساخته رضا گوران نیز با باران کوثری همکاری کرده است سرکوب داستان یک روز از یک خانواده می‌باشد.فیلم گیجگاه همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی جمشید هاشم پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

سروش صحت در فیلم گیجگاه

سروش صحت در فیلم گیجگاه

سروش صحت بازیگر فیلم گیجگاه به کارگردانی عادل تبریزی می باشد. این فیلم تازه ترین ایفای نقش وی محسوب میشود.وی بازیگری را از سال ها قبل و با حضور موفقش در سریال های تلویزیونی آغاز کرده است و بعد تر به عرصه سینما پا گذاشته است.

او در سال 1388 نیز با ایفای نقش در فیلم سینمایی پوپک و مش ماشاالله ساخته فرزاد موتمن با فرهاد آئیش همکاری کرده است و گیجگاه تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی سروش صحت به لینک های بالا مراجعه کنید.

امیرحسین رستمی در فیلم گیجگاه

امیرحسین رستمی در فیلم گیجگاه

امیر حسین رستمی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی گیجگاه اولین همکاری اش را با عادل تبریزی کارگردان این فیلم تجربه میکند. این فیلم یکی از متفاوت ترین نقش آفرینی های او در چند سال اخیر محسوب میشود.

رستمی از سال 1395 بعد از حضورش در فیلم قاتل اهلی ساخته مسعود کیمیایی تا سال 1399 در عرصه سینما فعالیت نداشته است با این حال وی امسال جز فیلم گیجگاه در دو فیلم دیگر نیز ایفای نقش کرده و سال پرکاری را تجربه کرده است.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی امیرحسین رستمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

فرهاد آییش در فیلم گیجگاه

فرهاد آییش در فیلم گیجگاه

فرهاد آییش در فیلم سینمایی گیجگاه تازه ترین ساخته عادل تبریزی نقش آفرینی میکند. آییش در دهه هفتاد پا به عرصه بازیگری گذاشت اما در آن سال ها فعالیت زیادی نداشت و حضورش چندان پررنگ نبود. اوج فعالیت های وی را میتوان دهه نود دانست.

وی همچنین در سال 1394 با بازی در فیلم 50 کیلو آلبالو با سروش صحت همکاری کرده است البته این اولین همکاری آن ها نبوده است و آییش در سال 1391 نیز با حضور در سریال پژمان ساخته سروش صحت با او همکار شده است سینمایی گیجگاه تازه ترین تجربه همکاری این دو بازیگر میباشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی فرهاد آییش به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهرنگ علوی در فیلم گیجگاه

بهرنگ علوی با حضور در فیلم گیجگاه در اولین ساخته عادل تبریزی ایفای نقش میکند.وی پیش از این نیز با ایفای نقش در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان که تبریزی دستیار کارگردان این فیلم بوده به نوعی با این کارگردان همکاری کرده است. 

وی همچنین در سال 1397 با حضور در فیلم ژن خوک ساخته سعید سهیلی با جمشید هاشم پور همکاری کرده است و این فیلم همکاری دوباره این دو بازیگر می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی بهرنگ علوی به لینک های بالا مراجعه کنید.

نادر سلیمانی در فیلم گیجگاه

نادر سلیمانی در اولین فیلم بلند عادل تبریزی با نام گیجگاه نقش آفرینی میکند. این فیلم یک تجربه متفاوت و یک ایفای نقش متفاوت در کارنامه هنری سلیمانی محسوب میشود.

وی در سال 1397 با حضور در دومین سری از مجموعه سری های تگزاس ساخته مسعود اطیابی با بهرنگ علوی هم بازی شده است سینمایی گیجگاه همکاری دوباره آن ها بعد از چند سال می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی نادر سلیمانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

بیژن بنفشه خواه در فیلم گیجگاه

بیژن بنفشه خواه از دیگر بازیگران فیلم سینمایی گیجگاه اولین فیلم بلند ساخته عادل تبریزی می باشد. او بازیگری در سینما را اولین بار در دهه هفتاد آغاز کرد اما بعد از آن تا دهه نود زیاد در این عرصه فعالیت نداشته است و در این سال فعالیتش به طور چشم گیری افزایش یافته است.

وی قبل از ایفای نقش در این فیلم در چند سریال ساخته سروش صحت بازی کرده است و با او همکاری کرده است از جمله سری مجموعه های لیسانسه ها و سریال پژمان این فیلم تازه ترین همکاری آن ها می باشد.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی بیژن بنفشه خواه به لینک های بالا مراجعه کنید.

سیاوش چراغی پور در فیلم گیجگاه

سیاوش چراغی پور در فیلم سینمایی گیجگاه اولین ساخته عادل تبریزی نقش آفرینی میکند. وی از دهه هشتاد تاکنون در عرصه سینما حضور دارد و فعالیت میکند و در این سال ها با کارگردان های باتجربه مختلف همکاری کرده است.

وی در سال 1396 با بازی در فیلم سینمایی مارموز ساخته کمال تبریزی با حامد بهداد همکاری کرده است گیجگاه همکاری تازه آن ها میباشد.داستان این فیلم دربارهٔ مردی به نام قدرت (حامد بهداد) است که طی عملی خودسرانه به قهرمان شهر تبدیل می‌شود.

برای دانلود فیلم گیجگاه با بازی سیاوش چراغی پور به لینک های بالا مراجعه کنید.

دیگر عوامل فیلم گیجگاه عبارتند از:

 • مشاور کارگردان: علی مصفا
 • نویسندگان: ارسلان امیری و عادل تبریزی
 • مدیرفیلمبرداری: کوهیار کلاری
 • دستیار اول فیلمبردار: محسن زهی
 •  تدوین: عماد خدابخش
 • سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریزی: علی جناب
 • برنامه ریز: مسعود جیرانی
 • دستیار برنامه ریز: نسترن عشرتی
 • دستیار اول کارگردان: سعید غلامی
 • دستیارکارگردان: مهران قربانی
 • منشی صحنه: آنیتافیروزبخت
 • صدابرداران: سعید بجنوردی و محسن نانکلی
 • دستیارصدا: محمدسالم حصاری
 • طراح گریم: امید گلزاده مجریان
 • گریم: هلیا رشقی  سعید سدابی
 • طراح صحنه: مرتضی شریف پناهی

اخبار فیلم گیج گاه

با طراحی محمدرضا شریفی‌نیا؛ پوستر «گیج‌گاه» رونمایی شد

پوستر فیلم سینمایی «گیج گاه» نخستین ساخته سینمایی عادل تبریزی منتشر شد. محمدرضا شریفی‌نیا طراحی پوستر و لوگو تایپ این پوستر را انجام داده و اجرای آن را روزبه کلباسی بر عهده داشته است.

محمدرضا شریفی‌نیا پیش از این طراحی پوستر و لوگو فیلم‌هایی همچون «سارا»، «پری»، «لیلا»، «آدم برفی»، «میکس»، «دختر دایی گمشده»، «سنتوری»، «خانوم» و ... را برعهده داشته است.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد گیج گاه

1

بازیگران اصلی فیلم گیج گاه چه کسانی هستند؟

حامد بهداد، باران کوثری، جمشید هاشم ‌پور، سروش صحت و بهرنگ علوی در فیلم گیج گاه حضور دارند.

2

داستان فیلم گیج گاه چیست؟

گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالیست که دیگر نیست»

3

کارگردان فیلم گیج گاه کیست؟

عادل تبریزی

4

نویسنده فیلم گیج گاه کیست؟

عادل تبریزی - ارسلان امیری

5

فیلم گیج گاه در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

فیلم گیج گاه در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن کمدی است.

راهنمای کیفیت های دانلود گیج گاه

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 480 مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 720 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند لپتاپ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت 1080 مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت hq1080 مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ و فرمت آن MP4 است.

دانلود فیلم گیج گاه با کیفیت BLURAY بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی و فرمت آن MKV است.

راهنمای دانلود گیج گاه

برای دانلود فیلم گیج گاه در اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (کافه بازار)

برای دانلود فیلم گیج گاه در آی او اس از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود فیلم گیج گاه در ویندوز از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن فایل های خریداری شده و همچنین دانلود کامل فیلم سینمایی گیج گاه بهتر است از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود فیلم گیج گاه در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم آتابایدانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم لب خطدانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم تی تیدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم لیپاردانلود فیلم جاده خاکیدانلود فیلم بدون قرار قبلیدانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شبگرددانلود فیلم راند چهارمدانلود فیلم دختری با لباس ارغوانیدانلود فیلم خانه شیشه ای