';

دانلود سریال خاتون

قسمت 1 سریال خاتون اضافه شد...

4 از 5 (14 رأی)

موضوع: تاریخی - عاشقانه

سال تولید: 1400

بازیگران: مهران مدیری - نگار جواهریان - بابک کریمی - بهناز جعفری - پژمان بازغی - رویا نونهالی - ستاره اسکندری - ستاره پسیانی - سروش صحت - شبنم مقدمی - اشکان خطیبی

کارگردان: تینا پاکروان

نویسنده: تینا پاکروان

خلاصه داستان: «خاتون» با بازی نگار جواهریان، داستانی زنی از زنان این سرزمین را روایت می‌ کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌ اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌ تک ایرانی‌ ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌ باره پرداخته؛ روایت زیروبم‌ های خانواده‌ ای که اوایل شهریور 1320 قصه‌ شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌ شود.

پوستر سریال خاتون

دانلود سریال خاتون با لینک مستقیم


دسترسی سریع:

دانلود سریال خاتون با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

معرفی سریال خاتون

سریال نمایش خانگی خاتون

سریال نمایش خانگی خاتون

تینا پاکروان کارگردان، تهیه کننده، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون است با اینکه او بیشتر تهیه کننده فیلم های سینمایی و سریال ها بوده است اما او تعدادی فیلم کوتاه و سه فیلم سینمایی بلند مانند: خانوم، نیمه شب اتفاق افتاد و لس انجلس تهران را کارگردانی کرده است.

آخرین فیلمی که او کارگردانی کرده است لس انجلس تهران است که در آن بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش و... نقش آفرینی کرده اند؛ ژانر این فیلم کمدی است و فضایی متفاوت نسبت به دیگر فیلم های تینا پاکروان دارد؛ این فیلم بعد از پخش جنجال های زیادی به راه انداخت وتوجه عده ی زیادی را به خودش معطوف کرد.

تینا پاکروان تهیه کننده و نویسنده بیشتر کارهایش، خودش است او تاکنون با بازیگر های بسیار خوب و حرفه ای در فیلم هایش کار کرده است. پاکروان در جدیدترین اثر خود سریالی به نام خاتون را کارگردانی میکند که نویسنده و تهیه کننده این سریال نیز خود او خواهد بود.

خاتون اولین سریال این کارگردان خواهد بود که این روز ها در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر است. تاکنون حضور مهران مدیری و نگار جواهریان در این سریال قطعی شده است. این سریال قرار است که از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

معرفی بازیگران سریال خاتون

مهران مدیری در سریال خاتون

مهران مدیری در سریال خاتون

مهران مدیری در سریال نمایش خانگی خاتون تازه ترین ساخته تینا پاکروان ایفای نقش میکند.

وی  اغلب در فیلم ها و سریال هایی که خودش کارگردانی کرده است بازی میکند.پیشتر اما در فصل سوم سریال قلب یخی به کارگردانی محمد حسین لطیفی برای اولین بار در سریال نمایش خانگی بازی کرده است.

این سریال اولین تجربه همکاری مهران مدیری با نگار جواهریان است و با توجه به ترکیب بازیگران و دیگر عوامل سریال به نظر میرسد سریال متفاوت و هیجان انگیزی را تجربه خواهیم کرد.

برای دانلود سریال خاتون با بازی مهران مدیری به لینک های بالا مراجعه کنید.

نگار جواهریان در سریال خاتون

نگار جواهریان در سریال خاتون

نگار جواهریان برای اولین بار با سریال خاتون جلوی دوربین تینا پاکروان حضور پیدا میکند و این اولین همکاری آن هاست.او تاکنون تجربه حضور در سریال های شبکه نمایش خانگی را نداشته است.

او برای اولین بار در این سریال با مهران مدیری هم بازی میشود. با توجه به این که این دو بازیگر  پیش از این هر کدام در ژانر های متفاوت از هم بازی کرده اند و اکنون قرار است جلوی هم بازی کنند به نظر میرسد باید منتظر سریال متفاوت و جذابی باشیم.

برای دانلود سریال خاتون با بازی نگار جواهریان به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهناز جعفری در سریال خاتون

بهناز جعفری در سریال خاتون

بهناز جعفری در خاتون سریالی نمایش خانگی ساخته و پرداخته تینا پاکروان ایفای نقش میکند. این سریال اولین همکاری او با این کارگردان می باشد.

جعفری در سال  1393 در فیلم سینمایی خانه دختر اثر متفاوت شهرام شاه حسینی نقش کوتاهی را ایفا کرد او در این با بابک کریمی هم بازی شده بود و سریال خاتون همکاری دوباره آن ها می باشد.

برای دانلود سریال خاتون با بازی بهناز جعفری به لینک های بالا مراجعه کنید.

ستاره پسیانی در سریال خاتون

ستاره پسیانی در سریال خاتون

ستاره پسیانی با حضور در سریال نمایش خانگی خاتون ساخته تینا پاکروان تازه ترین نقش آفرینی اش در سریال های نمایش خانگی را ایفای میکند.

او در سال 1394 با بازی در فیلم سینمایی لانتوری به کارگردانی رضا درمیشیان با بهناز جعفری هم بازی شده است این فیلم به گروه های بزهکاری با نام لانتوری و آسیب های آنان در جامعه میپردازد سریال خاتون تازه ترین همکاری آن هاست.

برای دانلود سریال خاتون با بازی ستاره پسیانی به لینک های بالا مراجعه کنید.

شبنم مقدمی در سریال خاتون

شبنم مقدمی در سریال خاتون

شبنم مقدمی بازیگر سریال نمایش خانگی خاتون تازه ترین ساخته تینا پاکروان می باشد. خاتون تازه ترین تجربه حضور شبنم مقدمی در نمایش خانگی می باشد.

او پیش از این سریال نیز در سال 1398 با ایفای نقش در سریال نمایش خانگی هیولا به کاگردانی مهران مدیری با او همکاری کرده است و خاتون تجربه همکاری مجدد او و مدیری می باشد.

برای دانلود سریال خاتون با بازی شبنم مقدمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

بابک کریمی در سریال خاتون

بابک کریمی در سریال نمایش خانگی خاتون اولین سریال ساخته تینا پاکروان نقش آفرینی میکند. او در حال حاضر نیز مشغول ایفای نقش در سریال نمایش خانگی میخواهم زنده بمانم می باشد.

وی پیش از این سریال نیز در سال 1396 نیز با حضور در فیلم سینمایی آخرین پروسکو ساخته آنتونیو پادوان با رویا نونهالی هم بازی شده است و بازی آن ها در خاتون تجربه همکاری مجددی را رقم زده.

برای دانلود سریال خاتون با بازی بابک کریمی به لینک های بالا مراجعه کنید.

پژمان بازغی در سریال خاتون

پژمان بازغی از دیگر بازیگران سریال خاتون تازه ترین ساخته تینا پاکروان می باشد. او در این سال علاوه بر سریال خاتون در سریال قبله عالم ساخته حامد محمودی هم ایفای نقش میکند.

او همچنین در سال 1399 با حضور فیلم سینمایی خورشید آن ماه به کارگردانی ستاره اسکندری با او همکاری کرده است و در این سریال همکاری متفاوتی را به عنوان بازیگر با اسکندری تجربه میکند.

برای دانلود سریال خاتون با بازی پژمان بازغی به لینک های بالا مراجعه کنید.

رویا نونهالی در سریال خاتون

حضور رویا نونهالی در سریال خاتون باعث تازه ترین همکاری اش با تینا پاکروان کارگردان این سریال شده است. وی پیش از این در سال 1395 با حضور در فیلم سینمایی نیمه شب اتفاق افتاد نیز تجربه همکاری با این کارگردان را داشته است.

همچنین نونهالی با حضور در فیلم نیمه شب اتفاق افتاد با ستاره اسکندری نیز هم بازی شده است و این دو بار دیگر در ساخته ای متفاوت از تینا پاکروان همکاری مجددی را تجربه میکنند.

برای دانلود سریال خاتون با بازی رویا نونهالی به لینک های بالا مراجعه کنید.

ستاره اسکندری در سریال خاتون

ستاره اسکندری با نقش آفرینی در سریال نمایش خانگی خاتون تازه ترین ساخته تینا پاکروان همکاری مجددی را با این کارگردان تجربه میکند.او در فیلم خانه کاغذی که وی تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته نیز حضور داشته و خاتون همکاری دوباره آن هاست.

وی پیش از این سریال نیز در سال 1396 با ایفای نقش در سریال تلویزیونی گمشدگان ساخته رضا کریمی با پژمان بازغی هم ازی شده است. این مجموعه دربارهٔ دختری جوان به نام ترنج است که در رشته عکاسی تحصیل می‌کند و به این حرفه مشغول است. 

برای دانلود سریال خاتون با بازی ستاره اسکندری به لینک های بالا مراجعه کنید.

سروش صحت در سریال خاتون

سروش صحت از دیگر بازیگران سریال خاتون اولین سریال ساخته تینا پاکروان میباشد خاتون اولین همکاری صحت با این کارگردان می باشد.

او در 1399 با نقش آفرینی در فیلم سینمایی مجوز خروج ساخته کیارش اسدی زاده با ستاره پسیانی هم بازی شده است و این سریال تجربه همکاری مجدد آن ها می باشد.

برای دانلود سریال خاتون با بازی سروش صحت به لینک های بالا مراجعه کنید.

اشکان خطیبی در سریال خاتون

اشکان خطیبی با ایفای نقش در سریال نمایش خانگی خاتون تازه ترین همکاری اش را با تینا پاکروان کارگردان این فیلم تجربه میکند. وی پیش از این در سال 1392 در فیلم سینمایی خانوماولی فیلم بلند ساخته پاکروان با او همکاری کرده است

همچنین خطیبی در سال 1395 با حضور در سینمایی نگار ساخته رامبد جوان با نگار جواهریان هم بازی شده است سریال نمایش خانگی خاتون تازه ترین همکاری آن ها می باشد.

برای دانلود سریال خاتون با بازی اشکان خطیبی به لینک های بالا مراجعه کنید.

معرفی عوامل سازنده خاتون

تینا پاکروان

تینا پاکروان نویسنده و کارگردان خاتون

تینا پاکروان (زاده ۲۸ فروردین ۱۳۵۶، تهران) کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگر است.

از مهمترین آثار تینا پاکروان میتوان به لس آنجلس تهران و  نیمه‌شب اتفاق افتاد اشاره کرد.

بیوگرافی بازیگران خاتون

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر خاتون

مهران مدیری (زاده ۱۸ فروردین ۱۳۴۶، تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده است.

از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزار چهره، مرد دوهزار چهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم، در حاشیه، در حاشیه ۲، دورهمی و هیولا را نام برد.

نگار جواهریان

نگار جواهریان بازیگر خاتون

نگار جواهریان (زاده ۲۲ دی ۱۳۶۱، تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر است.

نگار جواهریان فعالیت حرفه‌ای تئاتر را از 15 سالگی آغاز کرد و در سال 1380 با بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم به کارگردانی رسول صدر عاملی، قدم به عرصه‌ی سینما گذاشت.

نگار جواهریان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره‌‌‌ی فیلم فجر و تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از جشن خانه‌ی سینما و جشن انجمن منتقدان را برای بازی در فیلم طلا و مس در سال 1387 در کارنامه دارد.
نگار جواهریان همچنین جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول زن برای تنها دو بار زندگی می‌کنیم در سال 1386 از جشنواره‌ی اوسیان سینه‌ فن هند و تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم اینجا بدون مناز جشن خانه‌ی سینما را در کارنامه دارد.

بهناز جعفری

بهناز جعفری بازیگر خاتون

بهناز جعفری (زاده ۱۱ دی ۱۳۵۳، هشتگرد) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است وی برای بازی کوتاهش در فیلم خانه‌ای روی آب، از بیستمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت.

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر خاتون

پژمان بازغی (زاده ۱۹ مرداد ۱۳۵۳، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون و مجری است. از مهم‌ترین آثار پژمان بازغی می‌توان به بازیگری در سریال مرد هزارچهره، سریال سرزمین مادری و سریال هشت و نیم دقیقه اشاره کرد.

رویا نونهالی

رویا نونهالی بازیگر خاتون

رویا نونهالی (زاده ۲۴ بهمن ۱۳۴۱، تهران) بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون است. رویا نونهالی در سال ۱۳۹۵ جزو داوران سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

از مهم‌ترین آثار رویا نونهالی می‌ توان به بازیگری در سریال خواب و بیدار، سریال شهرزاد 2 و سریال ساختمان ۸۵ اشاره کرد.

ستاره اسکندری

ستاره اسکندری بازیگر خاتون

ستاره اسکندری (زاده ۲۵ خرداد ۱۳۵۳، تربت حیدریه) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. شهرت وی بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌ های تلویزیونی است که آن را از سال ۱۳۷۳ شروع کرده به‌ ویژه مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می‌کرد.

ستاره اسکندری، جایزه‌ی بهترین بازیگر زن از جشنواره‌ی تئاتر فجر برای بازی در نمایش سعادت لرزان مردمان تیره‌روز و تندیس بهترین بازیگر زن از خانه‌ی تئاتر برای نمایش هم هوایی را در کارنامه دارد.

ستاره پسیانی

ستاره پسیانی بازیگر خاتون

ستاره پسیانی (زادهٔ ۱۳۶۴) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و دختر آتیلا پسیانی است. وی برنده تندیس بهترین بازیگر زن در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش مسابقه ایران (ب) برای بازی در نمایش صد در صد به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی شد.

سروش صحت

سروش صحت بازیگر خاتون

سروش صحت (زاده ۸ آذر ۱۳۴۴، اصفهان) کارگردان، نویسنده و بازیگر است.

با مجموعه جنگ ۷۷ در سال ۱۳۷۷ پا به عرصه هنر گذاشت و به شهرت رسید و هم‌ زمان در همان برنامه نویسندگی را در کنار بازیگری تجربه کرد. بازی در سینما را در سال ۱۳۷۸ با فیلم شراره آغاز نمود.

سروش صحت در سال ۱۳۹۸ برنده سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی برای فیلم جهان با من برقص در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر شد.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر خاتون

شبنم مقدمی (زاده ۳ فروردین ۱۳۵۱، تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است.

از جدید ترین آثار شبنم مقدمی میتوان به کلمبوس، زهرمار و شبی که ماه کامل شد اشاره کرد.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد خاتون

1

بازیگران اصلی سریال خاتون چه کسانی هستند؟

مهران مدیری، نگار جواهریان، بابک کریمی، بهناز جعفری و پژمان بازغی در سریال خاتون حضور دارند.

2

داستان سریال خاتون چیست؟

«خاتون» با بازی نگار جواهریان، داستانی زنی از زنان این سرزمین را روایت می‌ کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌ اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌ تک ایرانی‌ ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌ باره پرداخته؛ روایت زیروبم‌ های خانواده‌ ای که اوایل شهریور 1320 قصه‌ شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌ شود.

3

کارگردان سریال خاتون کیست؟

تینا پاکروان

4

نویسنده سریال خاتون کیست؟

تینا پاکروان

5

سریال خاتون در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

سریال خاتون در سال 1400 ساخته شده و ژانر آن تاریخی - عاشقانه است.

راهنمای کیفیت های دانلود خاتون

دانلود خاتون با کیفیت 480 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت است.

دانلود خاتون با کیفیت 720 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند موبایل و تبلت است.

دانلود خاتون با کیفیت 1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون است.

دانلود خاتون با کیفیت hq1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ است.

دانلود خاتون با کیفیت BLURAY و فرمت MP4: بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی است.

راهنمای دانلود خاتون

برای دانلود خاتون در گوشی های اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایی. (کافه بازار)

برای دانلود خاتون در گوشی های آیفون از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود خاتون در رایانه از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن به فایل های خریداری شده و دانلود کامل سریال خاتون حتما باید از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود سریال خاتون در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم تک تیراندازدانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم صحنه زنیدانلود فیلم دینامیتدانلود فیلم یادم تو را فراموشدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم قهرماندانلود فیلم عطر داغدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم لب خطدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم اتومبیلدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باشدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم آتابایدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم تی تیدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم لیپاردانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شهربانودانلود فیلم بدون قرار قبلی