';

دانلود سریال ملکه گدایان

قسمت 1 سریال ملکه گدایان اضافه شد...

5 از 5 (40 رأی)

موضوع: اجتماعی

سال تولید: 1399

بازیگران: باران کوثری - آرمان درویش - محمدرضا غفاری - رویا نونهالی - پانته آبهرام - الهام کردا - فرزاد فرزین - یسنا میر طهماسب - رضا بهبودی - علی اوجی - سولماز غنی

کارگردان: حسین سهیلی زاده

نویسنده: حامد افضلی - امین محمودی

خلاصه داستان: امروزِ تو، می تونه فردای من باشه ... هیچکس از سرنوشت خبر نداره.... حتی شما

پوستر سریال ملکه گدایان

دانلود سریال ملکه گدایان با لینک مستقیم


خلاصه قسمت 2: گفت و گوی پیچیده ای بین لعیا و افرا شکل گرفته است که منجر به دل شکستگی آریا می شود. در آن سوی، پارسا مشغول زمینه چینی برای یک کار بزرگ، مهم و مخفیانه است و در این میان البرز و خورشید باید به سمت خانه ی آریا حرکت کنند و افرا را باخود همراه کنند . لعیا تنها کسی است که در خانه و پیش افراست ...!

دانلود کیفیت 480 (حجم:201 مگابایت)دانلود کیفیت 720 (حجم:326 مگابایت)دانلود کیفیت 1080 (حجم:606 مگابایت)دانلود کیفیت 1080_HQ (حجم:1.1 گیگابایت)دانلود کیفیت BLURAY (حجم:4.1 گیگابایت)دانلود همه کیفیت ها

خلاصه قسمت 16: آریا به پای لعیا و پارسا پیچیده و می خواهد بداند در باغ ویلا چه خبر است که خبری می رسد و در آن سو هم بمب با سارا کاری می کند که افرا و البرز وارد مسیر جدیدی بشوند ...

دانلود کیفیت 480 (حجم:166 گیگابایت)دانلود کیفیت 720 (حجم:271 مگابایت)دانلود کیفیت 1080 (حجم:516 مگابایت)دانلود کیفیت 1080_HQ (حجم:907 مگابایت)دانلود کیفیت BLURAY (حجم:4 گیگابایت)دانلود همه کیفیت ها

خلاصه قسمت 11: ملکه همه را بسیج کرده است که البرز را پیدا کنند اما البرز خود را از دسترس خارج کرده و افرا خود را به او می رساند، عاشقانه ی آن دو در حال اوج گرفتن است که ...

دانلود کیفیت 480 (حجم:۱۶۶ گیگابایت)دانلود کیفیت 720 (حجم:۲۶۵ گیگابایت)دانلود کیفیت 1080 (حجم:۴۹۹ گیگابایت)دانلود کیفیت 1080_HQ (حجم:۸۸۲ گیگابایت)دانلود کیفیت BLURAY (حجم:4 گیگابایت)دانلود همه کیفیت ها

خلاصه قسمت 6: لعیا مادر آریاست و خواهرِ خورشید اما نه البرز از این نسبت خبر دارد نه افرا، کلافِ روابط آدم ها پیچیده تر می شود که شبیر هم از راه می رسد ...

دانلود کیفیت 480 (حجم:213 مگابایت)دانلود کیفیت 720 (حجم:346 مگابایت)دانلود کیفیت 1080 (حجم:645 مگابایت)دانلود کیفیت 1080_HQ (حجم:1.1 گیگابایت)دانلود کیفیت BLURAY (حجم:4 گیگابایت)دانلود همه کیفیت ها

دسترسی سریع:

دانلود سریال ملکه گدایان با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

ویدیو های سریال ملکه گدایان

معرفی سریال ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان

حسین سهیلی زاده در دومین سریال نمایش خانگی خود ملکه گدایان را میسازد که هم اکنون در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر است. وی تقریبا تمام فیلم هایی که ساخته است سریال و برای تلویزیون بوده است در سال 1398 اما سینمایی نیلگون را کارگردانی کرده است.

سریال مانکن اولین سریالی است که سهیلی زاده در سال 1398 برای شبکه نمایش خانگی ساخت. مانکن یک درام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده‌است همیشه عشق‌های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته‌اند. این سریال به اختلاف طبقاتی بین قشر کم توان مالی و توانمندجامعه می‌پردازد.

تاکنون حضور رویا نونهالی باران کوثری، سام درخشانی، آرمان درویش، پانته آ بهرام و محمدرضا غفاری در این فیلم قطعی شده است.این سریال در دو فصل ۱۵ قسمتی برای شبکه نمایش خانگی تهیه و تولید خواهد شد.

سریال ملکه گدایان

معرفی بازیگران سریال ملکه گدایان

باران کوثری در ملکه گدایان

باران کوثری در ملکه گدایان

باران کوثری بازیگر سریال ملکه گدایان ساخته حسین سهیلی زاده است. او از اولین بازیگرانی است که حضورش در این سریال قطعی شده است.

او پیش از این در سریال دندون طلا، به کارگردانی داوود میرباقری در سال 1394 تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی را داشته است.سریال دندون طلا درباره سرنوشت دختری مهاجر به نام نیر و پسرش است.

باران کوثری و الهام کردا پیش از این در فیلم سرکوب به کارگردانی رضا گوران در سال 1397 با یکدیگر همکاری کرده اند. فیلم سرکوب داستان یک روز از یک خانواده میباشد.

او قرار است این بار در سریال نمایش خانگی ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقش آفرینی کند. این سریال اولین همکاری باران کوثری با حسین سهیلی زاده است.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی باران کوثری به لینک های بالا مراجعه کنید.

رویا نونهالی در ملکه گدایان

رویا نونهالی در ملکه گدایان

رویا نونهالی از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان ساخته حسین سهیلی زاده است.

حضور در فصل دوم شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی اولین تجربه او در شبکه نمایش خانگی محسوب میشود.سریال شهرزاد حوادث کودتای 28 مرداد و اتفاقات بعد از آن را در قالب داستانی تاریخی و عاشقانه در سه فصل روایت میکند.

او این بار در حال بازی در سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده میباشد؛ این سریال دومین تجربه او در شبکه نمایش خانگی محسوب میشود.

رویا نونهالی تا کنون با سهیلی زاده همکاری نکرده است و این سریال اولین باری است که او قرار است جلوی دوربین این کارگردان ظاهر شود.

رویا نونهالی و پانته آ بهرام پیش از این در سینمایی تراژدی به کاگردانی آزیتا موگویی محصول سال 1392 با یکدیگر همکاری کرده اند. سریال ملکه گدایان همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی رویا نونهالیبه لینک های بالا مراجعه کنید.

پانته آ بهرام در ملکه گدایان

پانته آ بهرام در ملکه گدایان

 پانته آ بهرام با حضور در سریال ملکه گدایان اولین تجربه همکاری خود با حسین سهیل زاده را کسب کرده است.

 او در سال 1396 در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی بازی کرده است. عاشقانه سریالی به کارگردانی منوچهرهادی است که داستانی عاشقانه و در عین حال معمایی از زندگی سه جوان و خانواده هایشان را روایت میکند.

پانته آ بهرام این بار با حضور در سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده دومین تجربه خود در شبکه نمایش خانگی را ایفا میکند.

پانته آ بهرام پیش از این در فیلم کوچه بی نام ساخته هاتف علیمردانی محصول سال 1394 با باران کوثری و محمدرضا غفاری همکاری کرده است.داستان  فیلم کوچه بی نام درباره دو خانواده سنتی است که در خانه ای قدیمی زندگی میکنند.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی پانته آ بهرام به لینک های بالا مراجعه کنید.

آرمان درویش در ملکه گدایان

آرمان درویش در ملکه گدایان

آرمان درویش با حضور در سریال ملکه گدایان اولین تجربه همکاری اش با حسین سهیلی زاده را کسب میکند.

ملکه گدایان اولین سریالی است که وی در آن نقش آفرینی میکند وی از سال 1394 بازیگری را شروع کرده است و تاکنون در چند فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است و خوش درخشیده است.

 او در سال 1395 دوره پرتلاشی را گذارنده است وی در این سال در سه فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است و در تمامی آن ها با بازیگران مطرح همکاری کرده است و تجربه کسب کرده است.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی آرمان درویش به لینک های بالا مراجعه کنید.

محمدرضا غفاری در ملکه گدایان

محمدرضا غفاری در ملکه گدایان

محمد رضا غفاری بازیگر ملکه گدایان سریال تازه حسین سهیلی زاده می باشد

او تاکنون تجربه حضور در سریال نمایش خانگی را نداشته است و سریال ملکه گدایان اولین تجربه او محسوب میشود.

محمدرضا غفاری و الهام کردا پیش از این در فیلم بیست هفته به کارگردانی مسعود قراگزلو ساخته سال 1394 با یکدیگر همکاری کرده اند.این فیلم روایتگر زندگی زن و شوهری است که در آستانه مهاجرت درگیر حوادث و مشکلاتی می‌شوند.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با محمدرضا غفاری به لینک های بالا مراجعه کنید.

الهام کردا در ملکه گدایان

الهام کردا بازیگر سریال ملکه گدایان ساخته حسین سهیلی زاده است.

الهام کردا پیش از این در سه سریال نمایش خانگی بازی کرده است. او در سال 1392 در سریال نمایش خانگی شاهشگوش به کاگردانی داوود میرباقری برای اولین بار نقش کوتاهی در ایفا کرد.

پس از آن تا سال 1397 در هیچ سریال نمایش خانگی بازی نکرد و در سال 1397 در سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی نقش سارا را ایفا کرده است.سریال نهنگ آبی درباره جوانی تیزهوش در کامپیوتر به نام آرمین است که با ورودش به شرکت به عنوان گرافیست اتفاقات شروع میشود.

کردا یک سال بعد از سریال نهنگ آبی در مجموعه کرگدن ساخته کیارش اسدی زاده محصول سال 1398 نقش آفرینی کرده است.مجموعه کرگدن درباره پنج جوان است که به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش آدرنالین می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست.

ملکه گدایان تازه ترین سریال نمایش خانگی است که الهام کردا در آن نقش آفرینی میکند.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی الهام کردا به لینک های بالا مراجعه کنید.

یسنا میرطهماسب در ملکه گدایان

یسنا میرطهماسب در ملکه گدایان

یسنا میر طهماسب از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده است.

او پیش از این نیز در فیلم لانتوری ساخته رضا درمیشیان محصول سال 1394 در کنار باران کوثری بازی کرده است.

ملکه گدایان اولین سریال نمایش خانگی است که او در آن نقش آفرینی میکند.او تاکنون با حسین سهیلی زاده همکاری نکرده است و این اولین همکاری او با سهیلی زاده نیز محسوب میشود.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی یسنا میرطهماسب به لینک های بالا مراجعه کنید.

رضا بهبودی در سریال ملکه گدایان

رضا بهبودی با حضور در سریال ملکه گدایان اولین تجربه همکاری اش با حسین سهیلی زاده را کسب میکند.

وی پیش از ایفای نقش در این سریال سال 1396 با بازی در فیلم سینمایی شنل به کارگردانی حسین کندری نیز با باران کوثری همکاری کرده است و این سریال همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.

او در چند فیلم سینمایی دیگر نیز مانند هفت ماهگی به کارگردانی هاتف علیمرادنی محصول سال 1394 و همچنین فیلم سینمایی لانتوری به کارگردانی رضا درمیشیان محصول سال 1394 نیز با باران کوثری همکاری کرده است.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی رضا بهبودی به لینک های بالا مراجعه کنید.

علی اوجی در سریال ملکه گدایان

علی اوجی در ملکه گدایان

علی اوجی از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان ساخته حسین سهیلی زاده است.

وی بازیگری را از سال 1392 با ایفای نقش در سریال شوخی کردم ساخته مهران مدیری شروع کرد و بعد از آن تاکنون در تعداد زیادی فیلم و سریال ایفای نقش کرده است ملکه گدایان نیز اولین و تازه ترین سریال نمایش خانگی است که وی در آن نقش آفرینی میکند.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی علی اوجی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سولماز غنی در سریال ملکه گدایان

سولماز غنی با حضور در سریال ملکه گدایان اولین تجربه همکاری اش با حسین سهیلی زاده را کسب میکند.

وی بیشتر بازیگر سریال های تلویزیونی است و کمتر در سینما فعالیت داشته است.سریال ملکه گدایان اولین تجربه حضور وی در سریال های نمایش خانگی محسوب میشود.

برای دانلود سریال ملکه گدایان با بازی سولماز غنی به لینک های بالا مراجعه کنید.

عوامل پشت صحنه سریال ملکه گدایان

 • کارگردان: حسین سهیلی زاده
 • تهیه کنندگان: رحمان سیفی آزاد - علی طلوعی
 • نویسندگان: حامد افضلی - امین محمودی
 • مشاور پروژه: ایرج محمدی
 • مدیر فیلمبرداری: رضا شیبانی
 • صدابرداران: مهدی آزادی - علی ظهوری
 • مدیر تولید: علیرضا محمدی
 • طراح صحنه: سهیل میرسپاسی
 • طراح گریم: علی بهرامی فر
 • طراح لباس: الهام شعبانی
 • مدیر برنامه ریزی: مسعود میمی
 • دستیار اول کارگردان: امین محمودی
 • منشی صحنه: زهرا مهدوی
 • مدیر تدارکات: سجاد نوری
 • عکاس: هلیا رضایی
 • تصویربردار پشت صحنه: ژوبین آرمند
 • مشاور رسانه ای: آیدین نادری

اخبار سریال ملکه گدایان

پیش تولید سریال ملکه گدایان

سریال نمایش خانگی «ملکه گدایان» به کارگردانی حسین سهیلی زاده ، کماکان در پیش تولید است و به زودی دیگر بازیگران این پروژه معرفی خواهند شد.

رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی از تهیه کنندگان این سریال هستند، همچنین ایرج محمدی به عنوان مشاور این سریال را همراهی میکند.

ادامه فیلمبرداری سریال ملکه گدایان

عوامل سریال ملکه گدایان برای ادامه تصویربرداری ، وارد کشور ترکیه شدند در استانبول ، سکانس‏‌های آغازین سریال تصویربرداری خواهد شد و در این شهر پانته‌آ بهرام ، آرمان درویش ، شبنم قربانی و مریم سرمدی جلوی دوربین حسین سهیلی‌زاده می‏‌روند.

خواننده سریال ملکه گدایان

روزبه بمانی قرار است برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی ، تیتراژ سریال «ملکه گدایان» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده را بخواند

تاریخ پخش این سریال را به زودی از وبسایت فیلمجو اطلاع رسانی خواهد شد.

پخش سریال ملکه گدایان

سریال «ملکه گدایان» در صورت صدور پروانه نمایش طی روزهای آینده به شکه خانگی می‌آید

هفت صبح نوشت:«نخستین قسمت از «ملکه گدایان» به کارگردانی حسین سهیلی زاده دهم دی ماه عرضه می‌شود. قرار است از این هفته چهارشنبه ها شاهد پخش دومین سریال شبکه نمایش خانگی باشیم. تبلیغات محیطی «ملکه گدایان»مدتی است در سطح شهر شروع شده»

معرفی عوامل سازنده ملکه گدایان

حامد افضلی

حامد افضلی نویسنده ملکه گدایان

حامد افضلی نویسنده، بازیگر سینما و تلویزیون است.

حامد افضلی در آثاری همچون سریال تلویزیونی یادداشت‌های یک زن خانه‌دار، از یادها رفته و یک لحظه دیرتر فعالیت داشته است.

امین محمودی

امین محمودی نویسنده ملکه گدایان

امین محمودی دستیار کارگردان، بازیگر و دستیاراول کارگردان سینما و تلویزیون است.

امین محمودی در آثاری همچون سریال تلویزیونی آخرین بازی، مرز خوشبختی و هست و نیست فعالیت داشته است.

حسین سهیلی زاده

حسین سهیلی زاده کارگردان ملکه گدایان

حسین سهیلی‌زاده (زاده ۱۳۴۳ - اهواز) کارگردان است. در سال 1369 با فیلم سفر جادوئی به کارگردانی ابوالحسن داودی به عنوان دستیار کارگردان وارد سینما شد.

از مهم‌ترین آثار حسین سهیلی‌زاده می‌توان به کارگردانی سریال پریا، سریال فاصله‌ها و سریال آوای باران اشاره کرد.

بیوگرافی بازیگران ملکه گدایان

باران کوثری

باران کوثری بازیگر ملکه گدایان

باران کوثری (زاده ۲۵ مهر ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما و تئاتر است.

باران کوثری، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم کوچه‌ی بی نام، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بخش رقابتی فیلم‌های سینمای ایران در جشنواره‌ی فیلم فجر برای فیلم خون‌بازی، تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشن خانه‌ی سینما و دیپلم افتخار بخش بین‌الملل جشنواره‌ی فجر، را در کارنامه دارد.

آرمان درویش

آرمان درویش بازیگر ملکه گدایان

آرمان درویش، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی پسر کشی فعالیت داشته است.

محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری بازیگر ملکه گدایان

محمدرضا غفاری (زاده ۶ مرداد ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما است. او از سال ۱۳۸۴ در فیلم ریای خیس وارد عرصه بازیگری شد.

رویا نونهالی

رویا نونهالی بازیگر ملکه گدایان

رویا نونهالی (زاده ۲۴ بهمن ۱۳۴۱، تهران) بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون است. رویا نونهالی در سال ۱۳۹۵ جزو داوران سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

از مهم‌ترین آثار رویا نونهالی می‌ توان به بازیگری در سریال خواب و بیدار، سریال شهرزاد 2 و سریال ساختمان ۸۵ اشاره کرد.

پانته آبهرام

پانته آبهرام بازیگر ملکه گدایان

پانته‌آ بهرام (زاده ۱۳ اسفند ۱۳۴۹، تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار پانته‌آ بهرام می‌توان به بازیگری در سریال عاشقانه، سریال زیر هشت و فیلم چهارشنبه سوری اشاره کرد.

پانته‌آ بهرام بازیگری را از سال 1366 با سریال آیینه و همزمان با ورود به مدرسه‎ی هنر و ادبیات آغاز کرد وی دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن، را برای فیلم روز روشن از جشنواره‎ی فیلم فجر در کارنامه دارد.

الهام کردا

الهام کردا بازیگر ملکه گدایان

الهام کردا (زاده ۱۷ آذر ۱۳۵۷) بازیگر و کارگردان تئاتر ایرانی است. از سال ۱۳۸۰ فعالیت در تئاتر را آغاز کرد و بیش از ۱۹ سال است که به فعالیت در زمینه نمایش و بازیگری مشغول است.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین بازیگر ملکه گدایان

فرزاد فرزین(متولد 1360، تهران) خواننده و بازیگر سینما و تلویزیون است. وی در سال 1385 با بازی در فیلم سینمایی پسران آجری وارد عرصه سینما شد.

فرزاد فرزین در سال 1396 بازیگر مجموعه پرطرفدار عاشقانه بود که از شبکه نمایش خانگی پخش شد وی این بار در نقش بدل خودش بازی می‌کرد و یکی دو اجرای زنده هم در آن مجموعه داشت.

یسنا میر طهماسب

یسنا میر طهماسب بازیگر ملکه گدایان

یسنا میرطهماسب(متولد فروردین 1378، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار یسنا میرطهماسب می‌توان به بازیگری در فیلم لانتوری،  سیزده و تابستان داغ اشاره کرد.

رضا بهبودی

رضا بهبودی بازیگر ملکه گدایان

رضا بهبودی (زاده 1شهریور ۱۳۵۰، رودسر)، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مدرس بازیگری است. از مهم‌ترین آثار رضا بهبودی می‌توان به بازیگری در سریال روزگار قریب، فیلم خشم و هیاهو و فیلم اکسیدان اشاره کرد.

علی اوجی

علی اوجی بازیگر ملکه گدایان

علی اوجی زاده(۱۷ اسفند ۱۳۶۲)، بازیگر نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده موسیقی و استندآپ کمدین است. از دیگر فعالیت‌های علی اوجی می‌توان حضور در هر سه فصل مجموعه موفق دورهمی در کنار مهران مدیری را نام برد.

سولماز غنی

سولماز غنی بازیگر ملکه گدایان

سولماز غنی (زاده ۲۷ مرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار سولماز غنی می‌توان به بازیگری در سریال دردسرهای عظیم 2، سریال پنج کیلومتر تا بهشت و سریال تب سرد اشاره کرد.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد ملکه گدایان

1

بازیگران اصلی سریال ملکه گدایان چه کسانی هستند؟

باران کوثری، آرمان درویش، محمدرضا غفاری، رویا نونهالی و پانته آبهرام در سریال ملکه گدایان حضور دارند.

2

داستان سریال ملکه گدایان چیست؟

امروزِ تو، می تونه فردای من باشه ... هیچکس از سرنوشت خبر نداره.... حتی شما

3

کارگردان سریال ملکه گدایان کیست؟

حسین سهیلی زاده

4

نویسنده سریال ملکه گدایان کیست؟

حامد افضلی - امین محمودی

5

سریال ملکه گدایان در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

سریال ملکه گدایان در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن اجتماعی است.

راهنمای کیفیت های دانلود ملکه گدایان

دانلود ملکه گدایان با کیفیت 480 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت است.

دانلود ملکه گدایان با کیفیت 720 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند موبایل و تبلت است.

دانلود ملکه گدایان با کیفیت 1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون است.

دانلود ملکه گدایان با کیفیت hq1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ است.

دانلود ملکه گدایان با کیفیت BLURAY و فرمت MP4: بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی است.

راهنمای دانلود ملکه گدایان

برای دانلود ملکه گدایان در گوشی های اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایی. (کافه بازار)

برای دانلود ملکه گدایان در گوشی های آیفون از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود ملکه گدایان در رایانه از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن به فایل های خریداری شده و دانلود کامل سریال ملکه گدایان حتما باید از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود سریال ملکه گدایان در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم تک تیراندازدانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم صحنه زنیدانلود فیلم دینامیتدانلود فیلم یادم تو را فراموشدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم قهرماندانلود فیلم عطر داغدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم لب خطدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم اتومبیلدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باشدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم آتابایدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم تی تیدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم لیپاردانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شهربانودانلود فیلم بدون قرار قبلی