';

دانلود سریال گیسو

قسمت 1 سریال گیسو اضافه شد...

4 از 5 (50 رأی)

موضوع: عاشقانه

سال تولید: 1399

بازیگران: هومن سیدی - محمد رضا گلزار - حسین یاری - ساره بیات - هانیه توسلی - مسعود رایگان - بهاره رهنما - شمسی فضل الهی - علیرضا زمانی نسب - آزاده ریاضی - سانیا سالاری

کارگردان: منوچهر هادی

نویسنده: سعید جلالی - علیرضا کاظمی پور

خلاصه داستان: رضا در مخمصه‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آنها آنطور که باید پیش نمی‌رود و اتفاقاتی رخ می‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می‌کند و …

پوستر سریال گیسو

دانلود سریال گیسو با لینک مستقیم


دسترسی سریع:

دانلود سریال گیسو با لینک مستقیم، کیفیت بالا و ترافیک نیم بها

ویدیو های سریال گیسو

معرفی سریال گیسو

سریال گیسو (عاشقانه 2)

پیش تولید فصل دوم سریال «عاشقانه» با نام «گیسو» به تهیه‌کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی، همزمان با نگارش و بازنویسی فیلمنامه نهایی در اوایل خرداد پایان خواهد یافت

در سریال «گیسو»، برخی بازیگران «عاشقانه» در کنار بازیگرانی جدید حضور خواهند داشت و قرارداد برخی از چهره‌ها حدود یک سال قبل منعقد شده است

حضور سیدی در فصل اول «عاشقانه» یکی از پرطرفدارترین نقش‌های این سریال شد و جایزه بهترین بازیگر جشن حافظ را برای او به همراه داشت.

محمدرضا گلزار و حسین یاری در سریال گیسو

معرفی بازیگران سریال گیسو

هومن سیدی در سریال گیسو

هومن سیدی در سریال گیسو

هومن سیدی بازیگر سریال گیسو، به کارگردانی منوچهر هادی است. وی در این سریال نقش پیمان رستاگ را ایفا میکند.

هومن سیدی بعد از پخش فصل اول سریال عاشقانه، معروفیتی بیش از پیش کسب کرد و مردم به خصوص جوانان با شخصیت پیمان فیلم بسیار احساس نزدیکی میکردند.

هومن سیدی اما بعد از بازی در سریال گلشیفته که شخصیتی تقریبا مشابه با پیمان در عاشقانه داشت گفته بود دیگر چنین بازی هایی از او نمیبینم و در فصل دوم عاشقانه حضور ندارد. حال باید دید آیا شخصیت پیمان در فصل دوم تغییری کرده است یا دلایل دیگری باعث بازی هومن سیدی در این نقش شده است؟!

برای دانلود سریال گیسو با بازی هومن سیدی به لینک های بالا مراجعه کنید.

محمد رضا گلزار در سریال گیسو

محمد رضا گلزار در سریال گیسو

محمدرضا گلزار با حضور در سریال گیسو تازه ترین تجربه همکاری اش را با منوچهر هادی کارگردان این فیلم کسب میکند

این اولین همکاری او منوچهر هادی نیست.وی پیش تر با بازی در فصل اول این سریال به نام عاشقانه برای اولین بار با هادی همکاری کرده است. بعد از آن نیز در چند فیلم دیگر او هم مانند: آیینه بغل و رحمان 1400 بازی کرده است.

برای دانلود سریال گیسو با بازی محمدرضا گلزار به لینک های بالا مراجعه کنید.

حسین یاری در سریال گیسو

حسین یاری در سریال گیسو

حسین یاری از دیگر بازیگرانی است که حضورش در فصل دوم سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی قطعی شده است.او در این سریال نقش رضا شکیبا پسر حاج یونس را ایفا میکند.

وی پیش از این نیز در چند سریال نمایش خانگی دیگر بازی کرده است که یکی از آن ها فصل اول این سریال به نام عاشقانه است.حضور این بازیگر نقطه عطفی دراین سریال بوده و هست و همچنین به دیده شدن این سریال کمک شایانی کرده است. 

برای دانلود سریال گیسو با بازی حسین یاری به لینک های بالا مراجعه کنید.

ساره بیات در سریال گیسو

ساره بیات در سریال گیسو

ساره بیات از دیگر بازیگران سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی است وی در این سریال نقش پگاه دادگر را ایفا میکند.

از دیگر فیلم ها وسریالی که وی با این کارگردان همکاری کرده است میتوان به عاشقانه فصل اول همین سریال، و سینمایی رحمان 1400 اشاره کرد.همچنین وی به تازگی سریال دل را نیز با این کارگردان همکاری کرده است

او همچنین در سال 1397 با بازی در سینمایی رحمان 1400 به کاگردانی منوچهر هادی با  محمدرضا گلزار همکاری کرده است که بعد از سریال عاشقانه این دومین همکاری آن ها محسوب میشود.

برای دانلود سریال گیسو با بازی ساره بیات به لینک های بالا مراجعه کنید.

هانیه توسلی در سریال گیسو

هانیه توسلی با حضور در سریال گیسو اولین تجربه همکاری اش را با منوچهر هادی کسب میکند.وی پیش از این نیز در سه سریال نمایش خانگی دیگر بازی کرده است

هانیه توسلی در این سریال نقش گیسو براندازه را ایفا میکند که با نام سریال نیز همخوانی میکند. در فصل اول این سریال مهناز افشار این نقش را ایفا میکرد که به دلیل مهاجرت به خارج از کشور امکان نقش آفرینی در فصل دوم را ندارد.

او پیش تر با ایفای نقش در فیلم سینمایی مادری به کارگردانی رقیه توکلی محصول سال 1395 نیز با هومن سیدی همکاری کرده است ، داستان «مادری» دربارهٔ زندگی دو خواهر است که به تنهایی در شهر یزد با یکدیگر زندگی می‌کنند.

برای دانلود سریال گیسو با بازی هانیه توسلی به لینک های بالا مراجعه کنید.

مسعود رایگان در سریال گیسو

مسعود رایگان از بازیگران سریال گیسو تازه ترین ساخته منوچهر هادی است وی در این فیلم نقش یونس شکیبا را ایفا میکند.

وی پیش از این نیز در سال 1383 با نقش آفرینی در فیلم سینمایی کافه ستاره با هانیه توسلی همکاری کرده است این فیلم در سه اپیزود داستان سه زن را در یکی از محله های قدیمی تهران روایت میکند. گیسو تازه ترین همکاری این دو بازیگر با یکدیگر محسوب میشود.

برای دانلود سریال گیسو با بازی مسعود رایگان به لینک های بالا مراجعه کنید.

بهاره رهنما در سریال گیسو

بهاره رهنما در سریال گیسو

بهاره رهنما با حضور در سریال گیسو تازه ترین تجربه همکاری اش را با منوچهر هادی کسب میکند.

وی پیشتر با نقش آفرینی در فیلم سینمایی آیینه بغل به کارگردانی منوچهر هادی محصول سال 1396 اولین تجربه همکاری اش را با این کارگردان کسب کرده است. گیسو تازه ترین همکاری آن ها محسوب میشود.

همچنین او پیش از این نیز با ایفای نقش در سریال گیسو، با بازی در فیلم سینمایی جرم به کارگردانی مسعود کیمیایی محصول سال 1389 با مسعود رایگان همکاری کرده است.این فیلم روایتگر سال‌های ۵۵ تا ۵۷ در تهران است رضا سرچشمه به خاطر اتفاقی به زندان می‌افتد و بعد از اینکه از زندان خارج می‌شود درگیر حوادث انقلاب می‌گردد.

برای دانلود سریال گیسو با بازی بهاره رهنما به لینک های بالا مراجعه کنید.

شمس فضل الهی در سریال گیسو

شمس فضل الهی از دیگر بازیگران سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی است وی در این سریال نقش مهین کیانی همسر یونس را ایفا میکند.وی از پیشکسوتان سینمای ایران است و حضورش در سریال گیسو از نقاط عطف این سریال است.

وی پیشتر نیز با ایفای نقش در سینمایی عاشق به کارگردانی افشین شرکت محصول سال 1385 با هانیه توسلی هم بازی شده است و سریال گیسو همکاری دوباره این دو بازیگر محسوب میشود.

همچنین او در سال 1389 نیز با نقش آفرینی در فیلم سینمایی در امتداد شهر به کارگردانی علی عطشانی با محمد رضا گلزار همکاری کرده است این سریال همکاری مجدد این دو بازیگر است.

برای دانلود سریال گیسو با بازی شمس فضل الهی به لینک های بالا مراجعه کنید.

علیرضا زمانی نسب در سریال گیسو

علیرضا زمانی نسب در سریال گیسو

علیرضا زمانی نسب با حضور در سریال گیسو تازه ترین تجربه همکاری اش را با منوچهر هادی کسب میکند. او در این سریال نقش محسن شکیبا برادر رضا و پسر یونس را ایفا میکند.

وی پیش از این فیلم با ایفای نقش در فیلم سینمایی نقطه کور به کارگردانی مهدی گلستانه محصول سال 1394 نیز با هانیه توسلی همکاری کرده و سریال گیسو همکاری مجدد آن ها محسوب میشود.فیلم نقطه کور داستان خسرو است که ۲۳ روز بر پهنه دریا و به دور از خانواده‌اش گذرانده‌است.

برای دانلود سریال گیسو با بازی علیرضا زمانی نسب به لینک های بالا مراجعه کنید.

آزاده ریاضی در سریال گیسو

آزاده ریاضی از دیگر بازیگران سریال گیسو تازه ترین ساخته منوچهر هادی است. وی در این سریال نقش مونا همسر مونس و عروس حاج یونس را ایفا میکند.

وی در سال 1388 نیز با ایفای نقشی در فیلم سینمایی پرسه در مه به کارگردانی بهرام توکلی با مسعود رایگان همکاری کرده است امین پس از ازدواج با رؤیا با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود که زندگی آنان را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد تا جایی که کارش را رها می‌کند، همسرش را از دست می‌دهد و دچار وضعیت نامتعادلی می‌شود. گیسو همکاری مجدد او با مسعود رایگان محسوب میشود.

برای دانلود سریال گیسو با بازی آزاده ریاضی به لینک های بالا مراجعه کنید.

سانیا سالاری در سریال گیسو 

سانیا سالاری با نقش آفرینی در سریال گیسو تازه ترین تجربه همکاری اش را با منوچهر هادی کسب میکند.

گیسو اولین همکاری او با این کارگردان نیست وی پیشتر نیز با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی دلدادگان با منوچهر هادی همکاری کرده است. وی با نقش آفرینی در این سریال شناخته شد و به شهرت رسید.

برای دانلود سریال گیسو با بازی سانیا سالاری به لینک های بالا مراجعه کنید.

اخبار سریال گیسو

سریال پرستاره گیسو

به گزارش روابط عمومی پروژه؛ مسعود رایگان طی روزهای گذشته بازی خود را در سریال نمایش خانگی «گیسو» به تهیه کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی آغاز کرده است.

.فیلمبرداری «گیسو» از حدود دو ماه و نیم پیش در تهران آغاز شده، بازیگران بسیاری همچون محمدرضا گلزار، هومن سیدی، ساره بیات و حسین یاری و با حضور هانیه توسلی، شمسی فضل الهی، علیرضا زمانی نسب، آزاده ریاضی، سانیا سالاری 

شروع مجدد فیلمبرداری سریال گیسو

به گزارش روابط عمومی پروژه؛ همزمان با ادامه فیلمبرداری سریال نمایش خانگی «گیسو» به تهیه کنندگی هومن کبیری و کارکردانی منوچهر هادی؛ محمد رضا گلزار هم که مدت کوتاهی به علت بیماری کرونا از جمع بازیگران سریال جدا شده بود مجددا و با بهبودی کامل به جمع بازیگران پیوست.

فیلمبرداری سریال با حضور همه بازیگران و رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد.

پلتفرم پخش سریال گیسو

«گیسو» فقط از نماوا پخش می‌شود! بعد از اعلام خبر پخش انحصاری«قورباغه» توسط نماوا، حالا نوبت به «گیسو» رسیده تا خبر نمایش آن از تنها پلتفرم پخش‌کننده سر خط خبرها قرار بگیرد؛ «گیسو» فقط از نماوا پخش می‌شود!

«گیسو» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی هومن کبیری این روزها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال فیلمبرداری است.

بزودی زمان دقیق پخش این سریال از وبسایت فیلمجو اعلام خواهدشد.

معرفی عوامل سازنده گیسو

منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان گیسو

منوچهر هادی (زاده ۲۸ مرداد ۱۳۵۱، تهران) کارگردان و فیلم‌ نامه‌ نویس سینما و تلویزیون است.

در سال ۱۳۸۵، اولین فیلم خود به نام تلاطم را ساخت. از مهم‌ ترین آثار منوچهر هادی می‌ توان به کارگردانی سریال های عاشقانه و خوب، بد، زشت و فیلم های آینه بغل و رحمان 1400 اشاره کرد.

بیوگرافی بازیگران گیسو

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر گیسو

هومن سیدی (زاده ۸ آذر ۱۳۵۹، رشت) کارگردان، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، فیلمنامه‌ نویس، تدوین‌گر است. هومن سیدی پس از ساخت چند فیلم کوتاه (35متری سطح آب و دندان آبی) اولین فیلم بلند خود را در سال ۱۳۸۹ با نام آفریقا کارگردانی کرد.

فیلم‌های هومن سیدی در مقام کارگردان عبارتند از آفریقا، سیزده، اعترافات ذهن خطرناک من، خشم و هیاهو و مغزهای کوچک زنگ زده. فیلم مغزهای کوچک زنگ زده یکی از پرفروش‌ ترین فیلم‌ های اکران سال نود و هفت در ایران شد. او سریال قورباغه را در شبکه نمایش خانکی ساخت. وی بعد از موفقیت‌ های داخلی و بین‌ المللی از شورای عالی انقلاب فرهنگی دکترای افتخاری دریافت کرد.

محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار بازیگر گیسو

محمدرضا گلزار (زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶، تهران) هنرپیشه سینما، نوازنده، مجری، خواننده و مدل است.

محمدرضا گلزار، جایزه‌ی بخش تجلیل دومین جشنواره‎ی فیلم‌ های ایرانی در تورنتو و تقدیرنامه به عنوان فیلمنامه‌ نویس و بازیگر برای فیلم شیش و بش در سومین جشنواره‌ی فیلم‌های ایرانی در تورنتو، را در کارنامه‎ دارد.

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

حسین یاری

حسین یاری بازیگر گیسو

حسین یاری (زادهٔ۱۶ دی ۱۳۴۶، تهران) بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.

از مهم‌ترین آثار حسین یاری می‌توان به بازیگری در سریال عاشقانه، سریال اصحاب کهف و فیلم میم مثل مادر اشاره کرد.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر گیسو

ساره بیات (زاده ۱۴ مهر ۱۳۵۸، مشهد) بازیگر سینما و تلویزیون است.

ساره بیات، دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن بطور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین، را در کارنامه دارد.

ساره بیات در فیلم هایی مانند سمفونی نهم، رحمان 1400 و هزارتو حضور داشته است.

هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر گیسو

هانیه توسلی(زاده ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در همدان) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. از نخستین کارهایش در سینما حضور همچون سیاهی‌ لشکر در سگ‌ کشی بهرام بیضایی بود.

با فاصله یکی دو سال تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در شب‌های روشن از هفتمین جشن خانه سینما گرفت. وی همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلم دهلیز برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

مسعود رایگان

مسعود رایگان بازیگر گیسو

مسعود رایگان (زاده ۱ بهمن ۱۳۳۳، خرم‌آباد) هنرپیشه سینما و تلویزیون است. از مهمترین آثار وی میتوان از سریال‌ هایی نظیر شمس‌العماره و مدار صفر درجه و فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک نام برد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر گیسو

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲، اراک) هنر پیشه سینما، تلویزیون و تئاتر است. فیلم سینمایی افعی در سال 1371 اولین حضور حرفه‌ای بهاره رهنما به‌عنوان بازیگر بود.

بهاره رهنما در آثار بسیاری همچون دایره‌زنگی، چارچنگولی، پوپک و مش‌ماشاالله، ورود آقایان ممنوع، طبقه حساس، خوب، بد، جلف، آیینه بغل و ... به ایفای نقش پرداخته است. ازجمله بازی‌ های جدی او نیز می‌توان به فیلم جرم ساخته مسعود کیمیایی اشاره کرد.

شمسی فضل الهی

شمسی فضل الهی بازیگر گیسو

شمسی فضل‌الهی (زاده ۱۰ آذر ۱۳۲۰، تهران) بازیگر، گوینده رادیو و صداپیشه است. از مهم‌ترین آثار شمسی فضل‌الهی می‌توان به بازیگری در سریال سه در چهار، سریال عاشقانه و فیلم یه حبه قند اشاره کرد.

علیرضا زمانی نسب

علیرضا زمانی نسب بازیگر گیسو

علیرضا زمانی نسب (متولد 1 فرودین 1357 در تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. از کارهای علیرضا زمانی نسب می‌توان به نمایش‌های خرمشهر11، اولیور توئیست، راپورتهای شبانه مصدق، سریال رقص روی شیشیه، گیسو و فیلم های سینمایی نقطه کور و تاج محل اشاره کرد.

آزاده ریاضی

آزاده ریاضی بازیگر گیسو

آزاده ریاضی(متولد آذر 1357، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار آزاده ریاضی می‌توان به بازیگری در سریال ارمغان تاریکی، آسمان همیشه ابری نیست و در مسیر زاینده‌رود اشاره کرد.

سانیا سالاری

سانیا سالاری بازیگر گیسو

سانیا سالاری(متولد 20 تیرماه 1368، تهران)، بازیگر تلویزیون تئاتر و سینما است. در آثاری همچون فیلم سینمایی ملاقات، سریال تلویزیونی دلدادگان، ستایش ۳ فعالیت داشته است.

سانیا سالاری با سریال دلدادگان معروف شد و از شاگردان محمد رحمانیان است.

سوالات پرتکرار کاربران در مورد گیسو

1

بازیگران اصلی سریال گیسو چه کسانی هستند؟

هومن سیدی، محمد رضا گلزار، حسین یاری، ساره بیات و هانیه توسلی در سریال گیسو حضور دارند.

2

داستان سریال گیسو چیست؟

رضا در مخمصه‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آنها آنطور که باید پیش نمی‌رود و اتفاقاتی رخ می‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می‌کند و …

3

کارگردان سریال گیسو کیست؟

منوچهر هادی

4

نویسنده سریال گیسو کیست؟

سعید جلالی - علیرضا کاظمی پور

5

سریال گیسو در چه سالی ساخته شده و ژانر آن چیست؟

سریال گیسو در سال 1399 ساخته شده و ژانر آن عاشقانه است.

راهنمای کیفیت های دانلود گیسو

دانلود گیسو با کیفیت 480 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های کوچک مانند موبایل و تبلت است.

دانلود گیسو با کیفیت 720 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند موبایل و تبلت است.

دانلود گیسو با کیفیت 1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بزرگ مانند رایانه و تلویزیون است.

دانلود گیسو با کیفیت hq1080 و فرمت MP4: مناسب صفحه نمایش های بسیار بزرگ مانند تلویزیون های بزرگ است.

دانلود گیسو با کیفیت BLURAY و فرمت MP4: بالاترین کیفیت ممکن، مناسب پروژکتورهای سینمایی و سینمای خانگی است.

راهنمای دانلود گیسو

برای دانلود گیسو در گوشی های اندروید از نرم افزار adm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایی. (کافه بازار)

برای دانلود گیسو در گوشی های آیفون از نرم افزار Documents یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید. (آیتیونز)

برای دانلود گیسو در رایانه از نرم افزار Flash Get یا idm یا دیگر نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از دانلود ناقص یا آسیب دیدن به فایل های خریداری شده و دانلود کامل سریال گیسو حتما باید از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده شود. بدین صورت حتی اگر دانلود سریال گیسو در هر زمانی و به هر دلیلی نیمه کاره متوقف شد، میتوانید در زمان دلخواه خود به راحتی به ادامه دانلود بپردازید.

دانلود فیلم تگزاس 3دانلود فیلم تک تیراندازدانلود فیلم ابلقدانلود فیلم شیشلیکدانلود فیلم درخت گردودانلود فیلم دوزیستدانلود فیلم صحنه زنیدانلود فیلم دینامیتدانلود فیلم یادم تو را فراموشدانلود فیلم گشت ارشاد 3دانلود فیلم مغز استخواندانلود فیلم قهرماندانلود فیلم عطر داغدانلود فیلم تورنا 2 (تورنادو)دانلود فیلم لب خطدانلود فیلم سه کام حبسدانلود فیلم گربه سیاهدانلود فیلم عامه پسنددانلود فیلم بی همه چیزدانلود فیلم مجوز خروجدانلود فیلم بعد از اتفاقدانلود فیلم شب داخلی دیواردانلود فیلم مصلحتدانلود فیلم زالاوادانلود فیلم اتومبیلدانلود فیلم دسته دختراندانلود فیلم مست عشقدانلود فیلم مجبوریمدانلود فیلم هفته ای یک بار آدم باشدانلود فیلم چپ راستدانلود فیلم گیج گاهدانلود فیلم آتابایدانلود فیلم لیلاجدانلود فیلم لامینوردانلود فیلم تی تیدانلود فیلم قاتل و وحشیدانلود فیلم من میترسمدانلود فیلم قطار آن شبدانلود فیلم خورشید آن ماهدانلود فیلم روزی روزگاری آباداندانلود فیلم خائن کشیدانلود فیلم روشندانلود فیلم روز ششمدانلود فیلم مخفیگاهدانلود فیلم روز بلوادانلود فیلم قتل عمددانلود فیلم لیپاردانلود فیلم رقص دلفین هادانلود فیلم مدیترانهدانلود فیلم شهربانودانلود فیلم بدون قرار قبلی